راحت ویزای شینگن آلمان بگیرید همراه توصیه در این روش

آلمان ویزای شینگن فوری اینترنتی

راهنما 09100049363

آلمان یکی از کشورهای گران عضو ویزای شنگین با امکانات و شرایط زندگی عالی است و هر کسی که به فکر سفر می افتد امکان ندارد آلمان از ذهنش نگذرد . آلمانی ها شخصیت های منظم و دقیقی هستند که کارهای خود را بر اصول و قواعدی انجام می دهند . نظم آلمانی ها در ابتدا شما را متحیر خواهد کرد به همین دلیل از نظر آموزشی و نظم اجتماعی این کشور قوی بوده و توریستان ، دانشجویان ، محققان و افراد بسیاری را برای اقامت جذب می کند .

سیستم پذیرش سفارت ها به این صورت است که شما برای هر کلمه ای که به زبان می آورید باید مدارک ارائه دهید. پیش از گرفتن وقت از سفارت باید فرم درخواست را از سایت سفارت دانلود کرده ، پر کنید و در روز مصاحبه با خود به همراه داشته باشد به علاوه مدارکی که در ادامه شرح می دهم .

 

مدارک هویتی :

  • همراه داشتن گذرنامه با حداقل 6 ماه در طول سفر که مهر حداقل یک کشور مانند ترکیه ، ارمنستان، یا گرجستان که بدون ویزا می باشد و سفر به آن ها آسان است خورده باشد .
  • 3 عدد عکس رنگی جدید زمینه سفید 4*6

اگر ازدواج کرده اید یا طلاق گرفته اید :

 گواهی ازدواج یا طلاق ، اگر فرزند دارید مدارک تولد فرزندانتان ، اگر دانشجو یا مدرسه ای هستید مدارک اشتغال به تحصیل را با خود همراه داشته باشید .

 

اسناد رسمی شغلی و منابع مالی ویزای شنگین :

هر شخصی برای سفر توریستی ، تحصیلی ، کار و .. که به کشور دیگر سفر می کند نیاز به پول دارد و هزینه هایی در سفر ضروری است و برای آنکه  ماموران سفارت از تامین مالی شما آگاه شوند و بدانند که قصد سو به کشورشان ندارید مدارک مالی را دریافت می کنند که این مدارک شامل صورتحساب گردش ماه آخر حساب یا دفترچه حساب پس انداز با تاریخ افتتحاح حساب تا صداقت شما اثبات شود این مدارک برای همه ی افراد یکسان می باشد اما مدارک اشتغال به کار برای « کارمندان : گواهی اشتغال به کار ، برای صاحبان اصناف و تجار : سند قانونی موسسه ، برای مشاغل آزاد و کارکنان مستقل : کارت صنفی همراه داشته باشند .

 

اثبات محل اقامت در آلمان :

همچنین از مدارکی باید برای ویزای شینگن آلمان اثبات کنید توانایی فراهم کردن حداقل امکانات اقامت را دارید رزرو هتل ، همان واچرهتل یا دعوت نامه معتبر مانند اجاره نامه یا کپی سند ملکی از نزدیک ترین آشنایان و دوستانتان در آلمان یا کشور مقصد است .

 

بیمه ویزای شینگن آلمان :

هر فردی در هر جای دنیا در شرایطی قرارمی گیرد که احتیاج به خدمات درمانی دارد و این نیاز غیرقابل انکار می باشد هزینه های درمان در کشورهای مختلف متفاوت است به همین دلیل یکی از ملزومات و مدارک خواسته شده از طرف سفارت برای دریافت ویزای شنگین بیمه می باشد .

 

قیمت بیمه برای افراد مختلف و کشورهای عضو شنگین متفاوت است ، همینطور برای مدت اقامت های متفاوت فرق دارد هزینه بیمه برای ویزای شینگن آلمان حداقل آن برای افراد بزگسال بالای 12 سال 60 یورو ، برای افراد مسن به دلیل کهولت سن و قرار گرفتن در مرزبیماری بیشتر هم می شود و برای کودکان بین 6- 12 سال 35 یورو و زیر 6 سال رایگان است .

 

انواع دیگر بیمه ویزای شنگین :

این قیمت بیمه برای ویزای شینگن آلمان برای « ویزای طولانی مدت یعنی اقامت » اینگونه است که برای افراد بالای 18 سال 60 یورو و پایین تر از 18 سال 30 یورو می باشد .

بیمه هایی با قیمت بالا تر وجود دارد که خدمات بیشتری ارائه می دهند مثلا در صورت گم شدن بار شما بیمه هزینه های وسایل شما را تقبل می کند یا در صورت لغو هتل در صورت وورشکستگی و کنسلی بلیط هواپیما هزینه ها را به شما باز خواد گرداند که به نظر من امکان خیلی خوبی است .

 

 نکات ضروری ویزای شنگین :

 تمامی مدارک بدون ترجمه رسمی به زبان انگلیسی یا آلمانی قابل پذیرش نیست . سفارت به جز اسکناس های 5 ، 10 ، 20 ، 50 و 100 یورویی هیچ پولی را دریافت نمیکند یعنی نه پول خرد ( سکه ) و نه کارت  ATM . زمانی که وقت سفارت خود را گرفتید هتل و بیلط پرواز را برای حداقل 6 هفته و حداکثر 3 ماه بعد رزرو کنید .

 

 آدرس سفارت آلمان :

خیابان فردوسی-‏ روبروی بانك مركزی - ‏پلاک ۳۲۰

تلفن اطلاعات سفارت : 021-39990000

تلفن اطلاعات ویزا : 021-39991499 , 021-39991213

شماره فکس بخش ویزا: 021-39991860