اخذ آسان ویزای کار عمان برای عزیزان ایرانی فقط

ویزای کار کشور عمان شرایط ایران تهران

راهنما 09100049363

عمان کشوری است با دو میلیون و ششصد نفر جمعیت و که روزانه یک میلیون بشکه نفت استخراج می کند و ذخایر نفت خام آن پنج میلیون پانصد میلیار بشکه است .عمان در خاورمیان هفتمین کشور از نظر ذخایر نفتی است و ارتباط خوبی با ایران از تنگه هرمز دارند . عمان منبع مهمی برای صادرات نفت خام ، ماهی ، پارچه و فلزات است از طرفی کالاهای صنعتی و مواد غذایی همچون روغن صنعتی ، ماشین آلات و تجهیزات حمل نقل را وارد می کند .

 

مشاغل موجود برای مهاجران در عمان

تمام کشورهای هان همیشه به دنبال نیروهای خوب و ماهر هستند و به کسانی ویزای برای کار می دهند که برای کشورشان سودمند باشد . از این رو عمان نیز مانند تمامی کشورهای دیگر در 5 الی 10 سال اخیر که تعداد افراد نیازمند کشورش به کار بیشتر می شود تصمیم می گیرد نیروی کمتر خارجی بپذیرد اما اگر شما حرفه ای باشید این شانس را خواهید داشت که به راحتی ویزای کار عمان را دریافت کنید .

 

برای چه مشاغلی می توان راحت ویزای کار عمان گرفت ؟

عمان نیز همچنان در حال پیشرفت است و یکی از کشورهای ثروتمند دنیا محسوب می شود اکثر عمانی هاتاجر هستند و یا شغل خانوادگی را دنبال می کنند به همین خاطر این کشور بسیار به مشاغلی در زمینه های پزشکی ، نفت ، گاز ، آمووزش ، معلم و مدرس زبان ، مهندسان مختلف به ویژه متخصصان فناوری اطلاعات ، مدیران پروژه وو ساخت و ساز نیاز دارد که شما می توانید از این طریق به راحتی ویزای کار عمان را دریافت کنید .

 

بهترین روش برای اخذ ویزای کاری عمان چیست؟

عمانی ها به کارکنان خود بهای زیادی می دهند و هزینه اقامت ، تحصیل و حمل و نقل آنها را پرداخت می کند . پس بهترین روش برای اخذ ویزای بمنظور کار عمان معرفی خود و توانایی هایتان از طریق نامه و ارتباط موثر و یا یک سفر کوتاه به عمان است . برای اطلاعات بیشتر جهت سفر به عمان و دریافت خدمات گردشگری به صورت تلفنی و غیرحضوری کافیست با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید .

 

قوانین کاری در عمان چگونه است ؟

قوانین کاری در عمان نیز مانند ایران می باشد ساعت کاری بین 40 تا 48 ساعت در هفته که همان حدود 8 ساعت کاری در 5 روز هفته است و مانند ایران که یکک روز تا ساعت 13 می باشد ، بسته به صنعت تغییر می کند . شروع کاری ساعت 9 صبح و 5: 30 – 6 به پایان می رسد . اما تعطیلات آخر هفته در عمان نیز جمعه و شنبه ها است .