همه توریستان به مرکز خرید استانبول مال می روند سفر ترکیه

استانبول مال مرکز خرید سفر ترکیه

راهنما 09100049363

فکرش را بکنید جایی باشد بزرگ با انواع پوشاک ، تفریحات ، کافی شاپ ها و رستوران های رنگارنگ با تنوع جهانی که وقتی وارد می شوید نتوانید از یک مغازه آن بگذرید و قیمت ها آنقدر مناسب باشد که شگفت زده تان کند . استانبول مال جایی است که یک روز برای این مرکز خرید کافی نیست و هر بار که به آنجا بروید چیزهای جدیدی می بینید .

 

استانبول مال را بیشتر بشناسید

در این مال فروشگاهی تمامی برندهای معروف با مغازه ها و سردرهای بزرگ دیده می شود . استانبول مال به خانه برندها معروف است در آن تمامی برندهای دنیا و ترک دیده می شود . در یک مرکزیت خرید علاوه بر آنکه برندهای مختلف در آن یافت شود وجود کافی شاپ رستوران های متنوع و متناسب با ذاعقه نیز مهم است . با اینکه وقتی در این مرکز خریدها می چرخید و از خرید لذت می برید ممکن است گرسنگی را فراموش کنید اما نیاز به دریافت انرژی دارید تا بهترین خرید زندگیتان را انجام دهید .

خوشبختانه مال استانبول دارای 350 فروشگاه ، فود کورت و یک رستوران سه طبقه 1000 متر مربعی است . این رستوران برای اولین بار در ترکیه افتتاح شد و تمامی غذاهای خاورمیانه را دارد . وقتی به رستوران های استابول مال می روید غیر ممکن است بتوانید جلوی خود را بگیرید و چند مدل غذا سفارش ندهید . برای کسب اطلاعات قیمت ارز منطقه ، دمای هوای سواحل مدیترانه کافی میتوانید با شماره تلفن ما تماس بگیرید .

 

انرژیتان را چند برابر کنید .

وقتی به مراکز خرید خستگی فرزندان یکی از مشکلات پدر مادرهاست که آنها را از خریدشان عقب بندازد اما اینجا دارای شهر بازی های سرپوشیده است که بازی های آن رویایی و برای کودکانتان بسیار جذاب می باشد . حتی اگر خودتان خسته شدید و دوست داشتید انرژیتان را چندین برابر کنید بازی هایی متنوع و جذاب برای بزرگسال و فعال کردن کودک درونشان وجود دارد .

همچنین می توانید ساعات خوشی را در کنار هم در سینماهای آن بگذرانید . این مرکز خرید دارای 16 سینما با 3050 صندلی است و معمولا صندلی های آن سریع پر می شود . بد نیست تماشای فیلم را در استانبول مال تجربه کنید . برای درخواست ثبت نام در تورهای این ماه کافیست با مشاور ما به صورت تلفنی ارتباط برقرار نموده و از راهنمایی های سفر و خدمات ویزا بهره مند شوید .

 

آنچه باعث می شود بیشتر از خرید لذت ببرید .

از طبقات بالای این مرکز خرید می توانید وسعت و معماری زیبای آن را ببینید و از لوکس بودن آن لذت ببرید . همچنین این ساختمان دارای دیوارهای سراسر شیشه است که نور کافی به داخل مال رسیده و می توانید با نور طبیعی خرید کنید و رنگ واقعی لباس ها را ببینید . در طبقات پایین آب نما به همراه کافی شاپ های زیبا است که شما را به آرامش و استراحت دعوت می کند استانبول مال با 83 پله برقی و 42 آسانسور گشت و گذار را برای مهمانانش راحت کرده و به آن سرعت بخشیده است .

 

پیشنهاد من به شما :

پیشنهاد می کنم وقتی برای سفر به استانبول برنامه ریزی می کنید زمان کافی برای سفرتان انتخاب کنید زیرا که آنقدر جاذبه های استانبول جذاب و بزرگ است که زمان کم می آورید . لطفا با ما در تماس باشید تا از آخرین اخبار تورهای مخنلف داخلی و خارجی مطلع شوید . در این مجموعه آمادگی فعالیت های توریستی گردشگری از برگزاری انواع تور تا اخذ انواع ویزا به خصوص شینگن بدون نیاز به حضور شما صورت می پذیرد .