استانبول به عنوان یک مقصد گردشگری چگونه است؟

استانبول گردشگری امنیت تجارت تهران

راهنما 09100049363

استانبول یکی از زیباترین شهر های ترکیه است با تنوع باورنکردنی از طبیعت ، آثار باستانی و تاریخی ، مهمان نوازی مردم استانبول ، قیمت های پایین و رقابت بالا در تجارت پیشرفت روز به روز هتل های گردشگریی استانبول ، فرهنگ بی نظیر و ایده های مختلف در این شهر را تجربه می کنید به همین دلیل است که گردشگری استانبول در اقتصاد ترکیه بسیار تاثیر گذار بوده و روز به روز در حال پیشرفت است و در رقابت های بین المللی سهمی دارد .

 

امنیت استانبول برای گردشگری چگونه است ؟

استانبول روز به روز در حال پیشرفت است به همین دلیل رقیب های بسیاری نیز دارد اما استانبول با 40 میلیون گردشگر به طور سالانه جزو ششمین مقصد توریستی در لیست جهانی جای پیدا کرده و امنیت آن با وجود برنامه ریزی صحیح مقامات روز به روز در حال افزایش است. در این صورت مهمانان این شهر زیبا از کشور ترکیه بدون هیچ مشکلی و با اطمینان کامل می توانند سفر کنند و استانبول را یکی از اهداف سفر خود قرار دهند .

 

جاذبه های استانبول را باید ببینید .

کاخ توپکانی استانبول ، مسجد حجاب سوفیا از مکان های تاریخی و دیدنی با داستان ها شنیدنی در استانبول است . همچنین شما با قایق سواری می توانید از طبیعت پر زرق و برق استانبول لذت ببرید و برای دوستداران غذاهای دریایی بهترین رستوران های دریایی با دستور پخت و آشپزان حرفه ای فراهم شده است که هر چه بیشتر از سفر به استانبول لذت خواهید برد .

 

فعالیت های جذابی که همه مسافران باید در لیست سفر خود اضافه کنند :

استانبول یکی از بزرگ ترین برگزارکننده های انواع نمایشگاه ها ، کنسرت های جهانی است که بیشتر آنها در فصل های بهار ، تابستان و اوایل پاییز به خصوص در ماه های مرداد ، شهریور و مهر است که سفری خاطره انگیز و شگفت انگیز را  برایتان به جای می گذارد . این نوع فعالیت ها بسیار مورد استقبال گردشگران قرار گرفته که یکی از دلایل پیشرفت و رشد گردشگری استانبول است ، از این میان مخزن ریحانا ، بازار بزرگ و ابنیه تاریخی قونیه برخی از بیشمار است .

 

تصویری که هیچ وقت فراموش نخواهید کرد :

یک خاطره ی به یاد ماندنی از این شهر که حال و هوای متفاوتی دارد پرواز هواپیما در اوج و تماشای پرتوی خورشید با چشم انداز شگفت انگیزی از سنگ ها ، درختان ، دریا ، کو ها و تمام رنگ هایی که در آن وجود دارد تصویری منحصر به فرد و هیجان انگیزی را در ذهن به جای می گذارد . برای اطلاع از انواع تور های شهر استانبول در ترکیه کافیست با شماره تلفن ما ارتباط برقرار نمایید . همینطور برای اخذ ویزا ، خرید بلیت هواپیما و رزرو هتل در خدمتیم .