اطلاعت کاربردی سفرهای خارجی اقتصادی هزینه زندگی

اطلاعت سفرهای خارجی هزینه اقتصادی

راهنما 09100049363

بنا به درخواست شما دوستان این قسمت از سایت درمورد انواع توصیه ها ، راهنمایی ها و مشاوره برای انتخاب تورهای خارجی ، مراکز جذاب توریستی ، وضعیت اقتصادی کشورها ، و بسیاری از مطالب کوتاه و کاربردی در زمینه بالا بردن اطلاعات مسافرتی شما عزیزان در حوزه اختصاصی سفرهای خارج از کشور می پردازیم .

آداب و رسوم سایر جوامع در دنیا ، فرهنگ ها ، ادیان و حتی زیبایی های طبیعی یا تکنولوژی های ابتکاری دست بشر در کشورهای گوناگون باعث شده تا در این عصر ارتباطات و حمل و نقل بتوانیم صنعتی پویا و فعال به نام گردشگری را ایجاد نماییم ، در زیر این مطلب شما میتوانید مقالات و مطالب متناسب با تمامی موارد ذکر شده را مطالعه نمایید .

 

توصیه ها ، اطلاعات و راهنمایی ها برای سفر دلچسب خارج از کشور

  • اعزام تورلیدر متخصص برای راهنمایی در سفر شما
  • امکان مشاوره رایگان تلفنی و راهنمایی در مورد سفرهای خارجی
  • ارائه مطالب بروز و علمی در زمینه اقتصاد کشورهای دنیا
  • بازنگری در مناطق توریستی و اقامتی کشورهای پرتوریست
  • برگزاری انواع تورهای خارجی با قیمت مقرون به صرفه
 

سفرها و تورهای خانوادگی ، تجاری ، نمایشگاهی ، تحصیلی و جوان پسندانه با جمعی از دوستان به صورت مجردی همگی نیاز به راهنما دارد که در صورت نیاز هم به صورت متون داخل سایت و هم به صورت تلفنی میتوانید مشاوره رایگان دریافت نمایید . حتی بسیاری از هموطنان با تماس به ما درخواست تنها تورلیدر متخصص در حوزه خاص یا منطقه ای خاص را دارند که ما به سرعت هماهنگی های لازم را برای اعزام راهنمای سفر پرتجربه انجام میدهیم .

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه مشاورین ما از طریق شماره تلفن راهنما آماده پاسخگویی به شما می باشند . در این ترافیک و شلوغی شهر ، برای جلوگیری از بیهوده هدر رفتن زمان نیازی به گشتن در شهر جهت یافتن یک شرکت توریستی گردشگری و یافتن تور مورد علاقه تان نیست ، لذا کافیست با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید تا مشاورین پرتجربه و خوش برخوردمان به شما دوستان راهنمایی های لازم را بدهند .

اعتماد مشتریان عزیز در این سه دهه موجب خدمت رسانی به شما گردیده است .ترکمنستان توریست دروازه جهنم سلطان سنجر

کشور ترکمنستان با جاذبه های گردشگری شامل دروازه جهنم یا دروازه دوزخ ، آرامگاه با شکوه سلطان سنجر ، مقبره ی سلطنتی توربگ خانم ، پارک باستانی کهنه اورگنج کلیسای اورتودکس روسی مسجد ایران در غرب ترکمستان .. ترکمستان کشوری است که با افغانستان و ایران ، آذربایجان و  روسیه هم مرز است و 89 درصد مردم آن شیعه می باشند به همین  دلیل فرهنگ و ...ادامه مطلب

تاریخی بسیار نزدیک به این کشور ها دارد  . اما دارای حکومت ریاستی و تک حزبی است . حال به آثار باستانی و جاذبه های ترکمنستان می پردازیم . زمان آزاد ، هوای تمیز و شهری خلوت مستوجب پایین آوردن سفرهای درون شهریست ، پس با ما آسوده خاطر تماس بگیرید .   دروازه جهنم یا دروازه دوزخ کجاست ؟ دروازه جهنم جایی است که از دل زمین خبر می دهد و می توانید عمق 20 متری زمین را به راحتی ببینید .دودالی است همچون جهنم حول ناک ولی منبعی از گوگرد و گاز طبیعی همچنین منطقه ای پوشیده از نفت که محققان در منطقه قره قروم به آن پی برده اند .قطر این کودرازه جهنم جایی است نه در قله ی کوه  های اتشفشان بلکه گودالی در سطح زمین که وقتی در کنار آن می ایستید حرارت مواد مذاب فضای اطرافش را گرم کرده است گوال عظیم 70 متر و با 40 سال قدم است ، بخاطر مطلع شدن از وضعیت توریستی اقتصادی سرزمینهای دیگر اقتصاد آلمان، وضعیت تولید و پول ترکیه و بسیاری دیگر کافیست در منوهای سایت مرور نمایید . آرامگاه باشکوه سلطان سنجر آرامگاه سلطان سنجر نه تنها آرامگاه سلطان سنجر است بلکه داستان های فراوانی را همراه خود دارد . از دیوارهای بلند و استوار آن می توان به قدرت و شکوه پادشاهان سلجوقی پی برد . معماری داخلی آن ، ارتفاع 38 متری اش و گنبد گرد روی این ساختمان دیدنی است . برای بازدید از تورهای ما نیازی به حضور شما در مرکز خدماتی ما نمی باشد ، کافیست با تلفن بالای صفحه ارتباط بگیرید .   مقبره ی سلطنتی توربگ خانم : . ساختمان توربگ خانم که شبیه یک اتاق سلطنتی و با یک سیستم گرمایشی خاص داخل مقبره که در قرن 12 ساخته شده است بنای خاص آن توجه گردشگران بسیاری را به خود جلب کرده .در حالی که مورخان و مردم محلی نام ساختمان را مقبره توربگ خانم می نامند اما باستان شناسان زیادی را کنجکاو برای پیدا کردن محل دفن توربگ خانم کرده است . به نظر می رسد این مقبره داستان های شنیدنی زیادی داشته باشد .   پارک باستانی کهنه اورگنج : در شمال ترکمنستان پارک تاریخی و باستان شناسی بی نظیری وجود دارد که باستانشناسان را به دور هم جمع کرده است . و تبدیل به یکی از جاذبه های محبوب گردشگری شده است . پارک تاریخی کهنه اورگنج یک اثر تاریخی با زیباترین چشم انداز در جاده ابریشم   به حساب می آید .این پارک دارای بخشی از بقایای تاریخی امپراطوری هخامنشی  و از پایتخت خوارزم ، بقایای اورنگ باستان است .   کلیسای اورتودکس روسی : وقتی وارد این کلیسا می شوید فضای متفاوت آن را احساس می کنید فضایی که با رنگ زرد قناری تزئین شده و با عکسها و تصاوریرش از تاریخ و وقایع این کلیسا سخن می گوید تصاویری که در این فضا مشاهده می کنید شما را به آن دوران باز خواهدگرداند . این کلیسا به احترام سنت نیکلاس در اواخر قرن شانزده میلادی در شهر ترکمن آباد ساخته شد . مسجد ایران در غرب ترکمنستان : مسجد ایران با مناره های بلند و گنبد طلایی اش در عشق آباد ساخته شده معماری با تراشه های زاویه دار ، رنگ سفید بنا با نورهای . نئونی سبز و فضای اطراف آن مورد توجه گردشگران قرار گرفته  . این مسجد در حومه غربی ترکمستان واقع شده است . تماشای آداب و رسوم سایر جوامع بشری برای همه مردم جهان لذت بخش است که از طریق شماره تلفن راهنمای بالای سایت میتوانید در زمان صرفه جویی نموده و تور مورد نظرتان را بیابید .    

یکاترینبورگ ساحلی سوچی بالتیک روسیه

شهر یکاترینبورگ دارای هنر متنوع ، شهر ساحلی سوچی با تنوع آب و هوایی ، روسیه پهناورترین کشور جهان که دارای مرز آبی با دریای خذر ، بالتیک ، دریای سیاه  است . این کشور مساحتی دو برابر کشور چین دارد . .. روسیه پهناورترین کشور جهان که دارای مرز آبی با دریای خذر ، بالتیک ، دریای سیاه  است . وسعت ...ادامه مطلب

این کشور دو برابر مساحت کانادا ، ایلات متحده امریکا و چین است . روسیه داری بیش از 160 فرهنگ و قومیت متنوع است که این امر باعث شده از تنوع غذایی ، سر ، هنر مییاتور ، رقص ، موسیقی ، نقاشی ، ادبیات است که از تنوع فکری زیادی برخوردار می باشند . موسیقی محلی روسیه نیز دارای تنوع زیادی است که به دلیل توجه بسیاری از قومیت های روسیه در این کشور ریشه دوانده روسیه هفتمین کشور از میان 10 کشور برتر و پربازدید با 29.8 میلیون گردشگر است . این کشور به دلیل حوادث و موقعیت های آب و هوایی اش کم کم پوشش آن تغییر کرده و اکنون به روسیه وارد شوید آن ها را با سارافون که در ابتدا پوشش روستاییان روسیه بوده و کم کم به شهر راه پیدا کرد و کلاه زیبای رسمی آنها اوشانکا و کلاهی دیگر که تمام موهای سر را پوشانده و تنوع زیادی دارد ، برای تور تجاری ، تورهای نمایشگاهی نیز میتوانید با شماره روی سایت تماس حاصل نمایید .     شهری با تنوع هنر یکاترینبورگ یکاترینبورگ چهارمین شهر بزرگ پر جنب و جوش روسیه شهری صنعتی در کوه های اورال با بیش از 30 موزه است . در این شهر آخرین تزار روسیه به همراه خانواده اش اعدام شدند یکتانبورگ با وجود موزه های بسیار از تنوع زیادی از تفریحات و هنرها است  شهری است که با ورود به آنجا به شما حسابی خوش می گذرد و سلیقه های مختلفی از هنر را در بر دارد از موسیقی راک روسیه تا تنوع کتابخانه ها ، شرکت های بزرگ رقص ، سالن نمایش تئاتر و نمایش نامه نویسان برخوردار است . معماری این منطقه به دلیل هنر و فرهنگ آن کمی متفاوت و خاص می باشد  که قدیمی ترین مجسمه ی چوبی جهان در یکی از موزه های یکاترینبورگ قرار دارد . برای درخواست تورهای مرتبط به روسیه میتوانید به سادگی با شماره تلفن ما در این مجموعه تماس بگیرید . امیدواریم شما هم همانند همه مشتریان ما در این سه دهه فعالیت ، از خدمات توریستی گردشگری ما رضایت کامل داشته باشید .   شهر سوچی با تنوع آب و هوایی سوچی شهری ساحلی ، زیبا و جذاب در تابستان و زمستان با آب و هوای نیمه گرمسیری و سواحل درخشان است که در زمستان درای تفریحات و ورزش های زمستانه مانند اسکی و سوچی است که میزبان مسابقات بین المللی المپیک و مسابقه فرمول 1 در زمستان بوده . دیدن مزارع چای روسیه و قدم زدن در پشته های خاکی با اقامت در ساحل روسیه تجربه ای بی نظیر است که هر کسی باید آن را تجربه کند .    

گوانجو مکان جاهای دیدنی در چین اینترنت

شهر گوانجو چین در کشور چین با ردتوری کارخانه بزرگ قوطی سازی ( پارک های هنری ) در خیابان یوانکون سیهنگ لو ، خانه بزرگ اپرا گوانگژو اثر هنرمند و آرشیتکت عراقی به نام زاها حدید ، برج کانتون سومین برج بلند تلویزیونی جهان می باشد . .. گوانگوجو را اکثرا نمایشگاه های بین المللی آن را می شناسند این ...ادامه مطلب

شهر پر از توریستان و مسافران مختلف از تمامی کشور ها است که خود بسیار جذاب است . اما هر کس وقتی وارد آن می شود نمی تواند از جاذبه ها فوق العاده جگوانگجو بگذرد . باید بگویم که برای دیدن و لذت بردن از تمامی جاذبه های گوانگجو وقت کم می آورید . حال شما را با جذاب ترین جاذبه های این شهر آشنا می کنم .   این یک برج معمولی نیست ، برج کانتون : دیدن کل شهر در زیر پاتون با چشم انداز بسیار زیبا و مدرن ، انتخاب رستوران ها و امکانات تفریحی از بالای برج جذابیت خاصی دارد . این برج یک برج معمولی نیست بلکه بزرگ ترین برج تلوزیونی چین و سومین برج تلوزیونی بلند جهان است که به یکی از اصلی ترین جاذبه های توریستی گوانگجو تبدیل شده است . عکاسی از بالای آن در روز عکس هایی متفاوت را برای شما خواهدکشید و تماشای شهر با نور پردازی رنگارنگ انرژیتان را دوبرابر می کند . در نزدیکی این برج رودخانه پری قرار دارد که قایق های تفریحی برای شما تدارک دیده شده تا از شور و هیجان در این منطقه نهایت استفاده را کنید . برای خرید بلیط هواپیما یا دریافت مشاوره رایگان برای یک سفر دلچسب به سادگی با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید .   ردتوری فرصتی برای هنرمندان :  در نزدیکی محل تجاری گوانگجو کارخانه ی قوطی سازی شهر به نام رد توری بوده که در سال 1956 ساخته شد که پس از متروکه شدن آن تبدیل به پارک هنر و فرصتی برای خلق و ارائه ی هنر هنرمندان گردیده . از جاذبه های دیگر رد توری رستوران ها ، کافه ها و گالری های آن  است که توجه هنرمندان و توریستان بسیاری را به خود جلب کرده اما رستورانهای این پارک کمی گران است  . این پارک تنها دو دقیقه تا رودخانه  ی زیبای پرل و نزدیک به رستوران ها با غذاههای متنوع با قیمت ارزان ولی باکیفیت در خیابان یوانکون سیهنگ لو است . برای درخواست مترجم چینی به زبان فارسی ، میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست خود را بفرمایید . کارشناسان ما منتظر پاسخگویی به شما می باشند ، ضمنا برای اطلاع از ویزای کشور های همسایه ، کشور عراق ، عمان و نیز کشورهای اروپایی بسادگی یک تماس از ما سوال نمایید .   خانه بزرگ اپرا گوانجو چین اثر هنرمند بزرگ زاهاحدید : این سالن نمایش اثری دیگر از زاها حدید هنرمند و آرشیتکت عراقی است که  آثار دیگر آن در باکو موزه حیدر علی اف نیز یافت می شود . خلاقیت این هنرمند همگان را شگفت زده و توریستان زیادی را جلب آثار خود کرده که آثار دیگر او خانه اپرا گوانگجو محل اجرای نمایش های هنری است . این اثر فوق العاده در چنوب چین قرار دارد که در سال 2010 شروع به کار کرده و مبلغ 200 میلیون دلار هزینه ساخت این اثر شده که شامل یک سالن چند منظوره 400 نفری ، سالن اصلی تئاتر با طرفیت 1800 نفری ، اتاق های بزرگ تمرین با یک ورودی بسیار بزرگ می باشد .    

پربازدید شهر ترکمنستان راز شهاب سنگ

کشف معماری شهر داشوگوز با سقوط شهاب سنگ ، کهنه گرگانج پایتخت خوارزمشاهیان ، سرخس شهری با مقبره های دیدنی در جاده ابریشم ، عشق آباد ترکمنستان یا شهر مشاجره ، . 89 درصد ترکمنها مسلمان هستند . .. ترکمستان دومین کشور پهناور جهان با اب و هوای نیمه بیابانی است و درای آب و هوای معتدل در زمستان است . کوه های کوپه ...ادامه مطلب

داغ در ماه ژانویه به دلیل بارندگی فراوان از منظره ای زیبا برخوردار است . 89 درصد ترکمنها مسلمان است که اکثریت آنها ترکمن و روسها تشکیل می دهند . برای اطلاع از تورهای مسافرتی مرتبط به این سرزمین با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید .   کشف معماری شهر داشوگوز با سقوط شهاب سنگ :  شهر داشوگوز ترکمنستان شهری است با معماری و بناهای تاریخی باشکوه که مورد توجه گردشگران و توریستان قرار گرفته بناهای تاریخی اش زبانزد توریستان مختلف در سراسر جهان شده این شهر که در استان داشوگوز قرار دارد پس از سقوط شهاب سنگ 7 کیلومتری توسط گردشگران به عنوان محلی تاریخی و معماری زیبایش کشف شد . ماری ترکمنستان شهری در قلب کویر : شهری است در قلب بزرگترین کویر شنی جهان که 70 درصد از مساحت ترکمنستان را پوشانده و در مرکز بیابان قرقوم قرار دارد .فرش و قالی های محلی ترکمنستان و لباس ملیشان و آثار هنری اصیل ترکمنستان گردشگران را  به شهر ماری کشانده . برای خرید از محصولات این سرزمین که به صورت ویژه و طبیعی میباشد به سادگی میتوانید به آن سفر نمایید که با تماس تلفنی به ما راهنمایی های لازم را به شما میدهیم .   کهنه گرگانج پایتخت خوارزمشاهیان : یکی از شهر های مورد علاقه توریستان کهنه گرگانج یا کهنه اورنگ است این شهر پایتخت خوارزم شاهیان در زمان سلطان محمد خوارزمشاه بوده که از آثار تاریخی ، بنا ها و معماری های باشکوهی برخوردار است . وقتی وارد این شهر می شوید معماری شهر و آثار آن از تاریخ ، حوادث و جنگ های این شهر را بیان می کند در این شهرحمله چنگیز خان مغول به کهنه گرگانج یکی از خونین ترین قتل عام های تاریخ بشر رخ داده است . در آن زمان مغول ها سدهای رودخانه جیحون را شکسته و شهر به کلی زیر آب رفت که هم اکنون معماری و بناهای زیبای این شهر را می توان دید .  سرخس شهری با مقبره های دیدنی  : شهری در استان آخال و مهم ترین شهر در جاده ابریشم است . مقبره های آن دیدنی است و کمی مانند مقبره ی حافظ است در این شهر شیخ احمد آل خدی دفن شده . لذا برای بازدید از این معابر تاریخی و مناظر طبیعی میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست تورهای مرتبط به ترکمنستان را داشته باشید و نسبت به آن اقدام به رزرو نمایید . مشاوره تلفنی رایگان می باشد ، سایر فرصتها و نقاط دنیا را با ما جستجو کنید  گردشگری عمان ، ویزای کار انگلیس کره کانادا ، ویزای تحصیلی ..   عشق آباد ترکمنستان یا شهر مشاجره  : شهری است که بین ترکمن ها ایجاد مشاجره کرده این شهر بزرگترین شهر و پایتخت گردشگری ترکمنستان است . نام این شهر عشق آباد یا اشک آباد می باشد . مساجد آن « مسجد ترکم باشی روحی ، مسجد کیپچاک که از بزرگترین مساجد آسیایی میانه است موجب مشاجره در میان مردمش شده است . زیرا که رئیس جمهور سابق ترکمستان به نام صفر مراد نیازف معروف به ترکمن باشی کتابی به نام روج نامه نوشته که این کتاب از تقدس بسیاری در این شهر برخوردار است و مردم این شهر مانند کتاب قران آن را حفظ و خط به خط آن را در مساجد و مکان های مختلف حک کرده اند . این شهر بین بیابان قره قوم وکوه های کپه داغ قرار دارد .    

اقتصاد تاجیکستان سرمایه گذاری توریستی

 رابطه خوب با ایران و کشور تاجیکستان که با افغانستان ، ازبکستان ، قرقیزستان و چین هم مرز است . به دلیل جنگ در این کشور موجب عدم جذب توریست شده است . اورانیوم ایران را تاجیکستان تامین میسازد . .. تاجیکستان با 8 میلیون جمعیت در آسیای مرکزی قرار دارد که در منطقه ای کوهستانی بوده و دارای سرسبزی ...ادامه مطلب

و بارندگی فراوان می باشد به اندازه ای که می تواند صادر کننده ی بسیار خوب آب و برق به سایر کشورها باشد این کشور دارای رودها سیحون ، جیحون ، زرافشان ، رود پنج ، مرغاب ، سرخاب ، کافرنهان و رود وخش است که طول آنها از 10 کیلومتر گذر کرده و به 947 می رسد . این کشور با افغانستان ، ازبکستان ، قرقیزستان و چین هم مرز است .   حذف گردشگری از اقتصاد تاجیکستان گردشگری در تاجیکستان به دلیل جنگ از اقتصاد تاجیکستان حذف شد اما در سال های اخیر در حال تلاش برای پیدا کردن جایگاه در این زمینه است در این راستا بریتانیا در سال 2018 تاجیکستان را به عنوان یکی از مقاصد ماجراجویانه برای گردشگران اعلام کرد . برای اطلاع از ساعت پرواز هواپیما از ایران به تاجیکستان کافیست آن را در باکس جستجوی بالای صفحه سرچ نمایید و یا با شماره راهنما تماس بگیرید .   مردم از بانک ها وام نمی گیرند . مردم با کسب و کارهای کوچک از بانک وام نمی گیرند زیرا فقط 10 درصد از سرمایه تاجیکستان از طریق بانک در جریان است و بانک سعی دارد فعالیت های خود را بیشتر کند . برای اطلاع از فرصت های سرمایه گذاری در کشورهای همسایه مانند کشور عمان که روابط بسیار خوبی با کشور ایران دارد و همینطور جاذبه های توریستی بسیار جذاب و زیادی دارد ، میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید .   اقتصاد تاجیکستان از چه طریقی تامین می شود . تاجیکستان دارای سرمایه های کمی از انرژی گاز ، نفت و میزان قابل توجهی ذغال سنگ و نیروگاه آبی است که برای سرمایه گذاری داخلی تمرکز خود را بر رودخانه ها و تامین برق از طریق توربین های آبی قرار داده زیرا که  تاجیکستان دارای دومین سد بزرگ در جهان است . این کشور تمرکز خود را بر روی افزایش ایمنی در انرژی ، جذب سرمایه گذار برای پروژه های مشترک انرژی ،  توسعه انرژی و همگرایی کشورهای عضو اتحادیه اروپا بر اساس بازار داخلی انرژی قرار داده تا اقتصادش را رشد دهد . رودخانه ها علاوه بر تامین انرژی با آبزی پروری و تولید تعداد محدودی از ماهیان به اقتصاد این کشور کمک می کند . سرمایه دیگر این کشور طلا ، نقره و انتیموان است . استان سغد بزرگترین منبع ذخیره نقره می باشد سالانه به طور محدودی حدود 30 هزار تن ذغال سنگ استخراج می شود و با توجه به میزان واردات سنگ آهن ، آلمینیوم پردازش می کند . تاجیکستان علاوه براین موارد نمک ، روی ، سرب ، جیوه ، استرانسیم و فلورسور تولید می کند ، شما عزیزان مشکلات گردشگری خود را با ما آسان کنید رزرو بلیت، همانگی ترانسفر فرودگاهی ، ویزای توریستی ویزای کار آلمان ویزای دانشجویی ..   روابط ایران و تاجیکستان چگونه است ؟ تاجیکستان دارای روابط بسیار خوبی با ایران است . ایرانی ها اولین سفارت خانه را در تاجیکستان تاسیس کرده و با برگذاری همایش ها ، کنفرانس ها و فستیوال های فیلم ، تلوزیون ، مجلات و کتاب ها فرهنگ ایرانی را گسترش داد و یک رابطه خوبی را ایجاد نمود . همچنین ایران بعد از چین دومین سرمایه گذار بزرگ در تاجیکستان بوده و ایران نیز اورانیوم خود را از این کشور تامین می کند . تاجیکستان توانایی تامین 14 تا 40 درصد از اورانیوم جهان را دارد .    

اقتصاد روسیه صادرات سرمایه گذاری

آماره های دقیق و واقعی از اقتصاد روسیه در سال 2017 - 2018 شامل رتبه روسیه در زمینه صادرات به دنیا و مبلغ بیش از 337 میلیارد دلار ارز آوری برای خود ، داشتن رتبه بالا در زمینه فساد اقتصادی میان مسئولین و پیشرفت های چشمگیر دیگر .. در این مقاله می خواهم اطلاعات و آمارهایی مهم ، واقعی و ...ادامه مطلب

به روز در مورد اقتصاد روسیه را شرح دهم تا کسانی که می خواهد در این کشور سرایه گذاری ، تحصیل ، کار یا اقامت داشته باشند به راحتی بتوانند تصمیم بگیرند . این آمارها مرتبط با سال 2017 می باشد امیدوارم برایتان جالب و مفید باشد . برای اخذ ویزای کار روسیه کافیست با شماره تلفن ما در این بخش تماس بگیرید .   اطلاعات دقیقی از اقتصاد روسیه :  میزان بارش در روسیه کم است به طوری که میانگین آن در پر باران ترین ماه سال جولای 89 میلی متر می رسد و  در خشک ترین ماه سال 33 میلی متر است . اما در شهر مسکو  روسیه بیشترین میزان بارش وجود دارد که به 679 میلی متر می رسد و دمای هوا 4.9 درجه با هوایی سرد و معتدل است . گاز پروم یک شرکت گاز در روسیه است که بزرگترین شرکت گاز در جهان و لوک اویل دومین شرکت نفتی بزرگ در کشور روسیه می باشد . اگر شاخص فساد در جهان را 100 بگیریم روسیه رتبه 29 با فساد اقتصادی بالا است که در میان 176 کشور جهان 131 امین کشور در سال 2016 می باشد .  روسیه در فهرست صادرات بین تمامی کشورهای جهان  در سال 2015 دارای رتبه سیزده  با 337.800.000.000 دلار می باشد که این مقدار در سال 2017 به 336.800.000.000 دلار می رسد و در رتبه 16 در میان کشور های جهان قرار می گیرد . این مقدار بالایی است و ننشانه درآمد بالای این کشور می باشد.  روسیه دارای رتبه 22 با 212.700.000.000 دلار واردات در سال 2017 در میان کل کشورهای جهان می باشد روسیه در میان تمامی کشور های جهان در ارتباطات دارای رتبه بالا و سرعت نت ایندکس  بالایی دارد که این امر موجب ارتباطات قوی ، آسان و سرعت در کار و پیشرفت است روسیه دارای رتبه 53 در میان تمامی کشورها ر سال 2017 می باشد هر چند که در د سال اخیر افت داشته و رتبه اش در سال  2015 در کل جهان 33 بوده است . روسیه دارای رتبه 28 در حمل و نقل است و 50 درصد از ارتباطات حمل و نقل آن از طریق جاده ای می باشد و جالب است بدانید طول راه های روسیه 70 هزار کیلومتر است . که دارای موقعیت مکانی بسیار عالی ای و در رتبه هفتم قرار دارد .  روسیه پهناورترین کشور جهان و دارای بیشترین مرز زمینی یعنی 14 کشور آسیایی و اروپایی است که با 5 دریا یعنی دریای ژاپن ، دریای سیاه ، دریای بالتیک ، دریای برنگ ، دریای کاسپین هم مرز است و این مرز ها ایجاد ارتباط بیشتر را با کشورهای کره شمالی ، نروژ ، استونی ، فنلاند ، مغولستان ، لتونی، بلاروس ، اوکراین ، گرجستان ، قزاقزستان ، جمهوری آذربایجان ، ایجاد می کند . شرکت خوشه ای روسی به نام سیستما در روسیه وجود دارد که دفتر مرکزی آن در مسکو شامل  خدمات گوناگونی است و در زمینه های فناوری اطلاعات و ارتباطات ، میکرو الکترونیک ، بانکداری ، بیمه ، رسانه ، نفت و گاز و خرده فروشی و دیگر کسب و کار ها و فعالیت می کند که ریاست آن به عهده ولادیمیر یفتاشنکوف است و این شرکت در بازار بورس و اوراق بهادار در رتبه های اول کشورهای جهان قرار دارد . این مجموعه پس از سی سال برگزاری انواع تورهای داخلی و خارجی ، اخذ انواع ویزا برای چند صد هزار نفر ، همچنین برگزاری تورهای تجاری نمایشگاهی برای سرمایه داران داخلی و خارجی به زبان فارسی زبان انگلیسی ، توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان عزیز را جلب نماید . لازم به ذکر است در صورتی که میخواهید به کشورهایی همچون روسیه ، چین ، عمان و غیره سفر نمایید ، میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید .  

جاذبه های چین تاریخ هزار ساله غار بودای

 آسمان خراش های چین شامل برج مرواری شرقی ، مرکز تجاری جهانی شانگهای ، ساختمان جی مائو و برج شانگهای . تاریخ 1000 ساله پرستش چین غار موگای ، معماری مدرن افق مرئی پودونگ ، مجسمه شگفت انگیز بودای غول پیکر لشان . .. چین دومین کشور بزرگ دنیا از نطر وسعت با چشم اندا طبیعی متنوع و بسیار زیبایی از جنگل ها ...ادامه مطلب

، کوهستان ها ، بیابان ها و آثار تاریخی بسیار است . نام پین از نام اولین ادشاهی که جاذبه های چین را متحد کرد به نام « چین شی هوانگ » گرفته شد او واحد پول ، چرخ ها ، ارابه ها را در سراسر کشور همسان کرد و دیوار بزرگ چین را از آثار ایرانیان الهام گرفت و ساخت آن را آغاز کرد . نخستین انسانهایی که در چین است زندگی می کردند مربوط به میلیون سال پیش  که باستان شناسان  فسیل مرد پکنی مربوط به 680 تا 780 سال پیش را در غاری نزدیک پکن که می توانست آتش را بسازد را پیدا کرده اند . جاذبه های چین با 55.6 میلیون گردشگر به طور سالانه رتبه اول را در آسیا و رتبه چهارم را در جهان دارد .   معماری مدرن افق مرئی پودونگ : افق مرئی پودیگ یکی از جالب ترین جاذبه های گردشگری است این افق مرکز تجاری و مالی بزرگ چین بوده که از معماری مدرن و بسیار پیشرفته ای برخوردار است . ساختمان ان با تمام برج ها و ساختمان هایی که دیده اید فرق دارد می توانید از بالای آن ساختمان ها و نمایی متفاوت از شهر را زیر پای خود ببینید . یکی از بزرگ ترین آسمان خراش هاست و از دیگر آسمان خراش ها می توان برج مرواری شرقی ، مرکز تجاری جهانی شانگهای ، ساختمان  جی مائو و برج شانگهای نام برد که دیدن آنها خالی از لطف نیست . برای اطلاع از تورهای تفریحی یا تجاری چین به صورت گروهی یا انفرادی میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و از مشاوره رایگان این مجموعه بهره مند شوید .   تاریخ 1000 ساله پرستش چین غار موگای  : اگر بخواهم شما را به 1000 سال قبل چین ببرم حتما آنجا غار موگای در جنوب شرقی مرکز دان هوانگ است . جالب است بدانید که مردم گذشته ی چین چه چیز را میپرستیدند و چه عقایدی داشتند . این غار یک غار معمولی نیست بلکه با مساحت 25 کیلومتر و شامل 492 پرستشگاه است که دارای نمونه های متنوع از هنر بودایی است . این غار در سال 366 بعد از میلاد زیارتگاه بودایی و محلی برای ذخیره متون مقدس به شمار می رفت . جالب است بدانید هنر در چین از این مکان آغاز شد . از دیگر معابد باستانی و صخره ای در چین می توان یونگانگ گروتوز ، لانگ من گروتوز ، غار موگای نام برد . تور چین تفریحی خانوادگی به صورت ویژه در همه فصول سال برگزار می گردد که با شماره گیری تلفن راهنما در بالای همین صفحه میتوانید از آنها مطلع شوید و از زیباترین آثار تاریخی تفریحی توریستی گردشگری برخوردار گردید .. مجسمه شگفت انگیز بودای غول پیکر لشان :    بودای غول پیکر لشان همانطور که از اسمش پیداست مجسمه ی بودای غول پیکر از بودا در غرب چین که از صخره ای در سیچوان  را تراشیده  شده این مجسمه شگفت انگیز در دل صخره ای نارنجی رنگ و در دل طبیعت نمایی بسیار زیبا  دارد و بزرگی آن شما را حیرت زده می کند . این مجسمه حاصل زحمت 90 سال هزاران کارگر و مجسمه ساز در طی سال های 713 تا 803 بوده است . این مجسمه غول پیکر با 71 متر ارتفاع و 233 فوت که مجسمه بودا در حال استراحت است هر یک از انگشتان آن 3 متر می باشد . سرزمین کهن ، پهناور و تاریخی چین برای همه توریستان از اقسا نقاط دنیا دیدنی و جذاب است ، شما میتوانید با شماره گیری تلفن این مجموعه از تورهای لحظه آخری با قیمت بسیار مناسب مطلع شوید و در صورت پسند آن را تلفنی رزرو نمایید .    

اقتصاد جمهوری آذربایجان صنعت کشاورزی

تولیدات ناخالص داخلی جمهوری آذربایجان با 63.98 میلیار دلار روبه کاهش بوده ولی در تولید ناخالص ملی 0.8 درصد افزایش داشته که شامل 61.2 درصد صنعت ، 32.2 درصد خدمات ، 5.7 درصد در کشاورزی بوده است . .. آذربایجان با جمعیتی بیش از 9 میلیون نفر دارای موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی قرار دارد به این صورت که اطراف آن ...ادامه مطلب

را کوه قفقاز ، رودخانه ارس و دریای خذر قرار دارد که از جنوب ارس با ایران هم مرز است همچنین این امر موقعیت آب و هوایی و اقتصادی بسیار خوبی فراهم می کند. جمهوری آذربایجان در ابتدا جزوی از ایران بود اما پس از قراردادهای ترکمنچای و گلستان به روسیه پیوست ولی 95 مردم این کشور مسلمان بوده که 85 درصد شیعه و 15 درصد باقی سنی هستند . مردمش ترکی آذربایجانی صحبت می کنند .   اقتصاد جمهوری اذربایجان بر پایه چیست ؟ تولیدات ناخالص داخلی جمهوری آذربایجان با 63.98 میلیار دلار در سال 2016 کاهش داشته ولی در تولید ناخالص ملی 0.8 درصد افزایش داشته که بخشی از تولیدات ناخالصی داخلی شامل 61.2 درصد صنعت ، 32.2 درصد خدمات ، 5.7 درصد در کشاورزی بوده . 4.8 درصد از مردم جمهوری آذربایجان که زیر خط فقر بودند در سال 2016 کاهش یافته و 6.12 میلیون نفر در حال کار هستند .   رشد چشمگیر اقتصاد جمهوری آذربایجان زمینه را برای سرمایه گذاران فراهم کرد . جمهوری آذربایجان در رده بندی رشد اقتصادی در آسیای شرقی و اقیانوسیه بالاترین رشد اقتصادی را داشته و دارای رشد 14.8 درصدی است که پس از آن به ترتیب قطر و ماکائو در رتبه های دوم و سوم قرار دارند این رشد اقتصادی در آذربایجان زمینه را برای سرمایه گذاران فراهم کرده است . برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در جمهوری آذربایجان ، با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید ، با ما همراه باشید جذب گردشگر در اقصی نقاط ایران و جهان بهمراه لیدر یعنی راهنمای فارسی زبان و دو زبانه ..   اقداماتی که برای رشد اقتصادی جمهوری آذربایجان انجام شد این کشور برای اصلاح اقتصادی خود اصلاحات زیادی در بخش قانون گذاری ایجاد کرد و همچنین دست به صرفه جویی در مصرف کاغذ از طریقه سیستمی کردن کارههای اداری و مالیاتی است که خود باعث 500 ساعت صرفه جویی زمان در سال شده است طوری که زمان مورد نیاز برای اغاز کار به نصف زمان قبلی کاهش پیدا کرد که این برای مردم بسیار مطلوب بوده و نتیجه آن در 6 ماه اول سال رسیدن به رشد اقتصادی 40 درصدی بود . از دیگر کارهایی که آذربایجان برای رشد اقتصادی انجام داد کاهش زمان انتقال دارایی در آذربایجان از 61 روز به 11 روز بود و با قانونی یکپارچه در ثبت مستغلات و دارایی های کشور موفقیتی دیگر در این زمینه بدست آورد .  

اقتصاد عراق زمینه درآمد ایران صادرات

عراق سالانه 62 میلیارد دلار واردات دارد که ایران تامین کننده ی بسیار خوب و مهمی برای ان است ، MBI عراق در سال جدید رشد 3 درصدی خواهد داشت ، ارزش پول عراق ( دینار ) نسب به دلار روند صعودی داشته .. عراق با 32 .585.692 نفر جمعیت در خاورمیانه در جنوب غربی آسیا قرار داد که کشورهای همسایه شامل ...ادامه مطلب

عربستان سعودی ، کویت ، ایران ، ترکیه ، اردن و سوریه است در عراق مردم به عربی صحبت می کنند و آب و هوایی گرم و صحرایی دارد و بارندگی بسیار کمی دارد .اقتصاد عراق بر پایه نفت است و 95 درصد از کل درآمدهای عراق از نفت بدست می آید . آنچه که باعث عقب ماندن عراق شد تحریم های بسیار طولانی بین المللی بود . اخیرا عراق دارای رشد بسیاری در کشف اکتشافات و حفاری و استخراج نفت و توسعه زیر ساخت ها داشته و اکنون در جایگاه چهارم ذخایر نفتی پس از عربستان سعودی ، کانادا ، ایران است . خرید بلیط هواپیما ، اتوبوس و سفر به عتبات عالیات به سادگی با تماس به شماره تلفن راهنما .   محصولاتی که به عراق وارد می شود عراق به عنوان یکی از بزرگترین مصرف کننده ها سالانه اقلام بسیاری همچون روغن های نباتی و حیوانی ، انواع نوشابه ها ، حیوانات زنده ، محصولات معدنی ، سنگ ساختمانی ، سیمان و محصولات شیمیایی از جمله اونواع پوست و چرم ، کیف ، چوب و اشیاء چوبی وارد عراق می شود . که ترکیه ، ایران ، آمریکا و چین سهم بزرگی در آن دارند .   عراق می تواند این محصولات را به راحتی از ایران تامین کند عراق سالانه 62 میلیارد دلار واردات دارد که ایران تامین کننده ی بسیار خوب و مهمی برای ان است و این محصولات اکثرا مصارف همیشگی و ضروری یک شهر است که هر کسی به راحتی می تواند صادرات به عراق را شروع کند که این محصولات شامل مواد غذایی ، ماشین آلات صنعتی ، خودرو ، پوشاک ، مصالح ساختمانی ، تجهیزات پزشکی ، لوازم خانگی است ، ضمنا از سایر امکانات گردشگری در سایت غافل نمانید توریست درمانی ، پرواز هفتگی به چین و روسیه ، ویزای فوری شینگن ..   عراق در حال رشد است . پیشبینی انجام شده طبق موسسه تحقیقات MBI عراق در سال جدید رشد 3 درصدی خواهد داشت زیرا که دولت عراق سعی در بازسازی کشور را دارد و ارزش پول عراق ( دینار ) نسب به دلار روند صعودی داشته . که خود زمینه ی بسیار خوبی برای صادرات سیمان و سنگ ساختمانی برای ایران است . در این راستا نخست وزیر عراق اعلام کرده برای اولویت های عراق در سال جالی تصمیم بر گسترش همکاری اقتصادی و جذب سرمایه گذاری های خارجی دارد .