اقتصاد روسیه در چه وضعیتی است ؟ صادارت سرمایه گذاری

اقتصاد روسیه صادرات سرمایه گذاری

راهنما 09100049363

در این مقاله می خواهم اطلاعات و آمارهایی مهم ، واقعی و به روز در مورد اقتصاد روسیه را شرح دهم تا کسانی که می خواهد در این کشور سرایه گذاری ، تحصیل ، کار یا اقامت داشته باشند به راحتی بتوانند تصمیم بگیرند . این آمارها مرتبط با سال 2017 می باشد امیدوارم برایتان جالب و مفید باشد . برای اخذ ویزای کار روسیه کافیست با شماره تلفن ما در این بخش تماس بگیرید .

 

اطلاعات دقیقی از اقتصاد روسیه :

  1.  میزان بارش در روسیه کم است به طوری که میانگین آن در پر باران ترین ماه سال جولای 89 میلی متر می رسد و  در خشک ترین ماه سال 33 میلی متر است . اما در شهر مسکو  روسیه بیشترین میزان بارش وجود دارد که به 679 میلی متر می رسد و دمای هوا 4.9 درجه با هوایی سرد و معتدل است .
  2. گاز پروم یک شرکت گاز در روسیه است که بزرگترین شرکت گاز در جهان و لوک اویل دومین شرکت نفتی بزرگ در کشور روسیه می باشد .
  3. اگر شاخص فساد در جهان را 100 بگیریم روسیه رتبه 29 با فساد اقتصادی بالا است که در میان 176 کشور جهان 131 امین کشور در سال 2016 می باشد .
  4.  روسیه در فهرست صادرات بین تمامی کشورهای جهان  در سال 2015 دارای رتبه سیزده  با 337.800.000.000 دلار می باشد که این مقدار در سال 2017 به 336.800.000.000 دلار می رسد و در رتبه 16 در میان کشور های جهان قرار می گیرد . این مقدار بالایی است و ننشانه درآمد بالای این کشور می باشد.
  5.  روسیه دارای رتبه 22 با 212.700.000.000 دلار واردات در سال 2017 در میان کل کشورهای جهان می باشد
  6. روسیه در میان تمامی کشور های جهان در ارتباطات دارای رتبه بالا و سرعت نت ایندکس  بالایی دارد که این امر موجب ارتباطات قوی ، آسان و سرعت در کار و پیشرفت است روسیه دارای رتبه 53 در میان تمامی کشورها ر سال 2017 می باشد هر چند که در د سال اخیر افت داشته و رتبه اش در سال  2015 در کل جهان 33 بوده است .
  7. روسیه دارای رتبه 28 در حمل و نقل است و 50 درصد از ارتباطات حمل و نقل آن از طریق جاده ای می باشد و جالب است بدانید طول راه های روسیه 70 هزار کیلومتر است . که دارای موقعیت مکانی بسیار عالی ای و در رتبه هفتم قرار دارد .
  8.  روسیه پهناورترین کشور جهان و دارای بیشترین مرز زمینی یعنی 14 کشور آسیایی و اروپایی است که با 5 دریا یعنی دریای ژاپن ، دریای سیاه ، دریای بالتیک ، دریای برنگ ، دریای کاسپین هم مرز است و این مرز ها ایجاد ارتباط بیشتر را با کشورهای کره شمالی ، نروژ ، استونی ، فنلاند ، مغولستان ، لتونی، بلاروس ، اوکراین ، گرجستان ، قزاقزستان ، جمهوری آذربایجان ، ایجاد می کند .
  9. شرکت خوشه ای روسی به نام سیستما در روسیه وجود دارد که دفتر مرکزی آن در مسکو شامل  خدمات گوناگونی است و در زمینه های فناوری اطلاعات و ارتباطات ، میکرو الکترونیک ، بانکداری ، بیمه ، رسانه ، نفت و گاز و خرده فروشی و دیگر کسب و کار ها و فعالیت می کند که ریاست آن به عهده ولادیمیر یفتاشنکوف است و این شرکت در بازار بورس و اوراق بهادار در رتبه های اول کشورهای جهان قرار دارد .

این مجموعه پس از سی سال برگزاری انواع تورهای داخلی و خارجی ، اخذ انواع ویزا برای چند صد هزار نفر ، همچنین برگزاری تورهای تجاری نمایشگاهی برای سرمایه داران داخلی و خارجی به زبان فارسی زبان انگلیسی ، توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان عزیز را جلب نماید . لازم به ذکر است در صورتی که میخواهید به کشورهایی همچون روسیه ، چین ، عمان و غیره سفر نمایید ، میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید .