امسال حتما به کیش سفر کنید نکات مهم جذاب این جزیره

سفر به کیش اسکی روی آب غواصی

راهنما 09100049363

هیجان با چتر پاراسل یا غواصی در آب های خلیج فارس ، همچنین اسکی روی آب ، تماشای دلفین های تربیت شده ، بازدید از شهر زیرزمینی کاریز و بسیاری موارد دیگر ، تنها کسانی که به کیش سفر کرده اند می دانند که چه می گویم با سفر به کیش متوجه خواهید شد چه حال و هوایی ، چه شور و هیجانی و حتی آرامشی برای کسانی که آرامش و امنیت اولویت آنها می باشد در انتظارتان است . با این مقاله به کیش سفر کرده و با یک سفر آن را لمس کنید .

کیش جایی است با تنوع تفریحات و هیجانات متنوع که هر جایی به این تفریحات دست نخواهید یافت . جدا از تفریحات کیش آن قدر این شهر تمیز و منظم است که همگان را شگفت زده کرده و کاملا وارد دنیایی دیگر خواهید شد . کیش جزیره ی رویاها و هیجانات کودکی است جایی برای تخلیه انرژی های منفی و دقدقه ها و شلوغی و تازه شدن از تمام انرژی های مثبت است .

 

آرامش ساحل کیش را تا به حال تجربه کرده اید؟

آرامش ساحل کیش و استفاده از ویتامین D طبیعی آفتاب ، صدای آرامش بخش دریای جزیره ی تمیز و متفاوت کیش را باید تجربه کنید . حتی رنگ دریای کیش شما را متحیر خواهد کرد و اکسیژن درختان متفاوت آن منطقه با برگ های پهن روحتان را تازه می کند با عکاسی از منظر دیدنی خاطره ها را ثبت کنید ، و با مدیتیشن تمام انرژی های منفی را دفع و انرژی های مثبت را جذب کنید . نوشیدن آبمیوه خنک و مورد دلخواهتان حسابی خنکتان می کند . سوار شدن بر کشتی های تفریحی بزرگ و تماشای وسعت دریا در دل دریا خود آرامش متفاوتی دارد .

 

هیجان در کیش را فراموش نکنید .

هیجان یکی  از بهترین حس های دنیا است که انرژی های تخلیه نشده و باقی مانده در بدن را تخلیه می کند . کودک درونمان که از خستگی کار و شلوغی شهر کلافه شده ، دیگر حوصله ی هیچ کاری را ندارد شور ، هیجان و خلاقیتش را از دست داده نیاز به هیجان و تازه شدن دارد و زمانش رسیده جایزه ی تمام کارهایی که تا به الان نجام داده است را بدهید و دوستان جدید پیدا کند و انگیزه تان را برای شروع دوباره افزایش دهد .

استخر آبی کیش یکی از این هیجانات است با نور پردازی آبی رنگ و بزرگ برای تمامی سنین که برای افراد مختلف در رایدهای آرام ، تند و با هیجان زیاد وجود دارد . جت اسکی ، قایق سواری و سافاری از دیگر از مهیج های جزیره کیش است

 

احساس قدرت را در کیش تجربه کنید

یکی از رویااهای کودکی و بسیاری از انسانها و دانشمندان پرواز بوده . همه دوست دارند به رهایی پرنده در آسمان پرواز کنند و از سطحی بالاتر خلقت خدا و زیبایی های آن را تماشا کنند . چتر پاراسل در کیش یکی از تفریحاتی است که حس قدرت را در شما زنده خواهد کرد همچنین اسکی روی آب . آب که مهم ترین نیاز بدن است که با قدرت خویش می تواند شما را در خود ببلعد اما با اسکی روی آب شما بر قدرت آن تسلط یافته و با اسکی روی آب یکی از بزگترین لذت های دنیا را تجربه خواهید کرد .

 

شگفتی که هیچ جا ندیده اید .

شگفتی باغ پرندگان ، دلفتین و غواصی : در کارتن ها همیشه شیر دریایی ، گربه دریایی ، پنگوئن را میدیم دوست داشتم از نزدیک آنها را لمس کنم اما تنها با سفر به کیش به فانتزی های کودکی ام رسیدم . در دلفیناریوم و باغ پرندگان انواع پستانداران و پرندگانی که به راحتی یافت نمی شود وجود دارد و کیش دومین دلفیاریوم بزرگ جهان است که رفتارها ی این حیوانات شما را شگفت زده و حسابی سرگرم می کند. و غواصی سفری است به زیر آب و تماشا و لمس شگفتی های دریا .

 

در کیش چیزهای جدید یادبگیرید :

سفر به شهر زیر زمینی کاریز کیش ، خانه مردم شناسی بومیان کیش چیزهایی متنوع و زیادی را یاد خواهید گرفت . از دنیای زیر زمین با قدمت 200 ساله و 15 متر پایین تر از سطح زمین با فسیل های طبیعی از صدف و انواع آبزیان و معماری این شهر ایده های بسیاری را به شما خواهد داد همینطور خانه مردم شناسی بومیان کیش با وسایل هایی از جمله چوب و تور ماهیگیری ، نوع پخت و پز و تهیه و نگهداری خرما ، معماری از فرهنگ و رسوم بومیان کیش خبرمی دهند که برای هر یک از ما جذاب  و دیدنی است .