انواع ویزا و شرایط اخذ آنها قانونی آسان سریع

شرایط اخذ ویزا توریستی تحصیلی تجاری

راهنما 09100049363

ویزا جوازی است برای اجازه گذر یا ورود به برخی کشورها است این کشورها قوانین متفاوتی ، برای اهداف مختلف ورود به کشورشان را دارند که شامل انواع ویزا می شود . در این مقاله انواع ویزا را به علاوه مدرک متغیر مورد نیازش را آورده ام تا ویزای متناسب با هدف سفرتان را به راحتی تشخیص دهید . برای سپردن مراحل قانونی اخذ ویزا و خدمات گردشگری کافیست با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید .

 

اخذ انواع ویزا برای ورود به انواع کشور های دنیا

 1. ویزای گردشگری و بازدید تجاری :

  • ویزای گردشگری به مدت 90 روز به هدف گردش و تفریح و بازدید تجاری در کشور مقصد می باشد و نیاز به واچر هتل و بیمه مسافرتی است . برای دریافت مشاوره رایگان در مورد انواع هتل در شهر مقصد خود و همچنین دریافت واچر میتوانید با مشاوران و کارشناسان تهران سایت به صورت تلفنی ارتباط داشته و درخواست خود را ثبت نمایید .
 2. ویزای سرمایه گذاری :

  • در صورتی که شرکتی یا موسسه ای در کشور مبدا با کشور مقصد تعهدات تجاری داشته باشند ، تمامی اعضای آن شرکت اجازه ورود به کشور مقصد را دارند و می توانند از ویزای سرمایه گذاری استفاده کنند . همچنین برای دریافت اطلاعات در مورد تور های تخصصی مناسب برای تجار و کسبه ، حتی تور های نمایشگاهی در اصناف گوناگون می توانید با شماره تلفن ما تماس حاصل نمایید .
 3.  ویزای تحصیلی :

  • این نوع ویزا از ویزاهای بلند مدت برای یک دوره ی کامل تحصیل می باشد که برای دانشجویان و محصلان صادر می شود ، بستگی به قوانین کشور مورد نظر دارد اما برخی کشورها اجازه می دهند خانوادتان همراه شما بیایند . برای این منظور نیاز به دریافت پذیرش از یک موسسه معتبر در کشور مقصد دارید و همینطور مدرک زبان آیلتس . در ویزای تحصیلی اجازه کار ندارید .
 4. ویزای کاری :

  • ویزای کار برای ادامه کار و بدست آوردن تجارب بیشتر کاری است ، برای این منظور به تحصیلات مرتبط با کار و یا تجربه و رزومه کاری قوی نیاز است و برای دریافت آن باید کارفرما از کشور مقصد درخواست نیرو کرده و نامه ی همکاری ارسال نماید . برای دریافت نامه همکاری از کشورهای آلمان ، فرانسه ، کانادا ، ژاپن ، ترکیه ، مالزی و سایر کشور ها میتوانید با شماره راهنمایی بالا تماس بگیرید .
 5. ویزای مبادله ای :

  • این ویزا ویژه افرادی است که اطلاعات خود را مبادله می کنند ویزای مبادله ای شامل افرادی همچون پژوهشگران ، محصلان ، دانشمندان ، معلمان ، مشاوران ، بازدیدکنندگان دولتی می باشد . برای اخذ این نوع ویزا نیاز به دانستن برخی فوت های کوزه گری است که با تماس تلفنی میتوانید از مشاوران ما درخواست نمایید تا با ریز جزئیات برایتان شرح دهند .
 6. ویزای خانواده :

  • این ویزا برای دیدار با خانواده تان را می دهد و برای دریافت این ویزا نیاز به دعوتنامه از طرف خانوادتان همراه با سند ملکی است . زمان این ویزا برای کشورهای مختلف متفاوت است که از 15 روز شروع می شود تا 90 روز . برخی از مشتریان عزیز ما به دلایلی دیگر برایشان ویزای خانواده صادر نمیشد که ما با ارتباطات خاص میتوانیم آن را برای شما اخذ نماییم .
 7. ویزای درمان :

  • ویزای درمان ویژه افرادی است که برای درمان به کشورهای دیگر سفر می کنند که نامه پزشک یا بیمارستان از کشور مقصد که زمان شروع و مدت درمان شرح داده شده باشد و هزینه های درمان برآورد شده و به حساب بیمارستان واریز شده باشد . این مدارک توسط پزشک سفارت مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تایید آن ویزا صادر می شود .
 8. ویزای ترانزیت یا عبور :

  • برخی از کشورها پرواز مستقیم نداشته و برای ورود به آنها نیاز است چند هواپیما در کشورهای مختلف عوض کرد . در واقع برای ویزای ترانزیت فقط حق ورود به فرودگاه را داشته و یا اگر سفر زمینی است اجازه ی جابه جایی تا ترمینال را خواهید داشت دریافت ویزای ترانزیت آسان است .
 9. ویزای شنگین :

  • تعدادی از کشورهای اروپا برای ورود و خروج به کشورشان پیمانی بسته و قوانین و مقرراتی تعیین کرده اند که هر شخصی از کشور خارج از این پیمان نیاز به دریافت ویزا و رعایت شرایط و قوانین می باشند . معمولا سخت گیرانه ترین نوع ویزا شینگن است که شما میتوانید با تماس به ما از خدمات ویژه برخوردار شوید .
 10. ویزا در بدو ورود :

  • برخی ویزا ها نیاز به گرفتن وقت سفارت در کشور مبدا و ارائه برخی مدارک ندارد بلکه تنها با پرداخت مبلغی به کشور مقصد برچسب ویزا بر روی پاسپورت شما زده می شود و اجازه ورود به آن کشور را دارید . مانند تانزانیا و سریلانکا و غیره .
 

برای استعلام قیمت در جهت انجام خدمات ویزا و اخذ آن برای شخص یا خانواده شما به دلیل گستردگی خدمات و نوسانی بودن هزینه ها امکان درج آن در سایت وجود ندارد ، شما میتوانید به سادگی با شماره تلفن راهنما که به رنگ نارنجی در بالای همین مطلب نوشته شده تماس گرفته و درخواست خود را بدهید و یا با مطالعه روش های اخذ هر نوع ویزا در زیر این مطلب ، خودتان نسبت به اخذ آن اقدام نمایید .

 

ویزای تحصیلی استرالیا اقامت دانشجویی

شرایط اولیه اخذ ویزای تحصیلی استرالیا و اقامت دانشجویی ، تامین هزینه های زندگی و تحصیل ، اصل و 2 کپی از شناسنامه ، گذرنامه ، 4 قطعه عکس  6 در 4 ، در صورتی که ازدواج کرده اید اصل و کپی سند ازدواج ، مدرک زبان آیلتس با نمره ای متناسب با رشته تحصیلی حداقل نمره 6 مورد نیاز است . ...ادامه مطلب

style="text-align: right;">ویزای تحصیلی راحت ترین نوع ویزا می باشد که شرایط اقامت دائم را فراهم می کند . شما با گرفتن ویزای تحصیلی می توانید یک دوره کامل تحصیلی را در استرالیا بمانید . یکی از مزیت های اخذ ویزای تحصیلی استرالیا اجازه همراهی همسر در صورت تاهل و همراه بودن خانواده در صورت تجرد است که شما یک دوره تحصیلی خیلی خوب و با کلی معلومات را تجربه خواهید کرد و از تجربیات دانشجویان کشورهای دیگر استفاده می کنید .   شرایط اولیه اخذ ویزای تحصیلی استرالیا : با اینکه اخذ ویزای تحصیلی به نسبت راحت تر می باشد اما شرایطی دارد اولین قدم که برای دریافت ویزای تحصیلی باید اقدام کنید مدرک زبان آیلتس با نمره ای متناسب با رشته تحصیلی حداقل نمره 6 است . درصورتی که نمره مدک آیلتس شما کمتر از حد لازم باشد به ازای هر نیم نمره باید 10 هفته دوره زبان ببینید. زمانی که برای مدرک آیلتس می خوانید به دنبال موسسه تحصیلی تمام وقت در استرالیا نیز باشید . تامین هزینه های زندگی و تحصیل ، شرط اخذ ویزای تحصیلی استرالیا : این نکته بسیار مهم است که برای هزینه های زندگی و تحصیل و بیلط رفت و برگشت هواپیما در استرالیا پول کافی برای خود داشته باشید برای ویزای تحصیلی اگر سنتان کمتر از 18 سال است باید برای تمام مدت اقامتتان در استرالیا حمایت مالی و رفاهی داشته باشید .   اینطوری هزینه های زندگی در استرالیا را تامین کنید : اگر خودتان به اندازه کافی پول ندارید می توانید از طریق موسسات اپلای کنید تا مخارج تحصلتان را بدهند و همینطور می توانید از قرض های دولتی ، موسسه های مالی ، حمایت مالی خانواده ، بورس تحصیلی استفاده کنید . بیمه دانشجویی خارجی را فراموش نکنید : هزینه های درمان در استرالیا بالا است پس به نفعتان است برای پوشش هزینه های درمانی و بیمارستانی از بیمه استفاده کنید که یکی از ضرورت های اخذ ویزای استرالیا بیمه دانشجوی خارجی برای تمام دوره تحصیل در استرالیا می باشد .   مدارکی که هزینه ندارد  : مدارک هویتی برای متقاضی و همراه مانند : اصل و 2 کپی از شناسنامه ، گذرنامه ، 4 قطعه عکس  6 در 4 ، در صورتی که ازدواج کرده ایدد اصل و کپی سند ازدواج را همراه داشته باشید . مدارک مالی و تامین هزینه های زندگی : اگر ضامن مالی دارید کپی از شناسنامه و داشتن تعهدنامه محضری ، به همراه پرینت گردش 3 الی 4 ماه اخیر ضامن مالی اگر هزینه ها را خودتان می پردازید پرینت گردش 4 ماه اخیر حساب نکته بسیار مهمی که وجود دارد مدارک مالی باید یک حساب در بانک های معتبر باشد موسسات اعتباری و تعاونی ها و ... غیر قابل پذیرش می باشد . مدارک تحصیلی : مدرک تحصیلی و ریزنمرات ، اصل پذیرش تحصیلی متقاضی ، اصل و شرح کامل از سوابق تحصیلی و درصورت شاغل بودن رزومه کاری آنچه باقی می ماند : اصل و کپی فرم های درخواستی تکمیل شده و همراه داشتن فیش هزینه ی صدور ویزا به  نام سفارت استرالیا به مبلغ 535 دلار استرالیا به شماره حساب 194428758 بانک احمد قصیر کد 034   در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان در این زمینه یا حتی بلیط هواپیما ، قطار و اتوبوس دارید کافیست با شماره تلفن راهنما ارتباط بگیرید و درخواست راهنمایی کنید . این مجموعه تمامی خدمات توریستی و گردشگری را بسادگی به شما ارائه دهد ، تورهای عملی تجاری تجهیزات پزشکی نمایشگاهی و بسیاری دیگر .