باغ گل باغ بهشت کجاست – اتوبان تهران کرج

باغ گل باغ بهشت اتوبان کرج تهران اینترنت

راهنما 09100049363

فصل بهار فصل گل و شکوفه ، فصل تازگی ، فصل زندگی و نو شدن. وقتی بهار میاد عطر گل همه جا رو معطر می کنه و بیشتر از هر ماه دیگر احساس تازگی و تحرک می کنیم . بوی گل بسیار ی از مریضی هارو از ما دور می کنه و زندگی دوباره می بخشد  ، بیایید تا در باغ گل باغ بهشت زندگی را لمس کنیم . عکس گل و بهار انسان را به وجد می آورد چه رسد به آنکه خود در آن فضا باشیم. گاهی عکس هایی در اینترنت می بینیم محو آن می شویم انگار بهشت را دیده ایم و گاهی باورمان نمی شود این واقعیت است یا نقاشی . در جاهای مختلف بهشت را پر از گل و درختان میوه که نهری از کنار آن عبور کرده که فضا پر از عطر گل با صدای دلنواز پرندگان است و کلبه ای چوبی و بوی چوب و ما این رو فقط تصور کرده ایم و یا در عکس ها دیده ایم . می خواهم همه شما را به بهشت دعوت کنم. بهشتی که در فصل بهار به اوج خود می رسد که ما را در رویاهای خود فرو برده و آنها را به واقعیت تبدیل می کند. رویایی که آن را دست نیافتی و ما را در ای کاش ها غرق کرده است .

آدرس

ایران - البرز - کرج اتوبان کرج. پل  فردیس.ورودی کرج بعد از مجموعه البرز سنتر پارکینگ چمران باغ گل کرج استا

این باغ سرتاسر پر از گل های رنگا رنگ به ویژه گل لاله است. فضای این باغ را بسیار رویایی طراحی شده و نمایانگر گوشی ای از طبیعت ایران و باغ بهشت است. در بخشی از این باغ ابشاری است که آب به دریاچه وسط باغ فرو می ریزد و صدای دلنشین آب و تماشای شنای اردک ها روی آب و صدای پرندگان با بوی گل و سبزی طبیعت هوش از سرتان می برد.

بخش های مختلف باغ گل باغ بهشت :

در باغ پر از درخت است که در محوطه آن کلبه های چوبی رنگا رنگ با نمایی فوق العاده زیبا قرار دارد که عکس هایی پر از آرامش را ثبت می کند این باغ رویاهای شما را به حقیقت می پیوندد . هر گوشه ی باغ گل با طراحی متفاوت حس متفاوتی را در شما ایجاد می کند . قسمتی دیگر باغ که بسیار طرفدار دارد فرش گل است که با گلها و بوته های متنوع طراحی شده است، برای تماشای فرش، پله های چوبی در کنار آن قرار داده شده و با بالارفتن از آن فرش را به طور کامل می بینیدکه این زیبایی شما را غرق در خلقت خداوند می کند ، برای تمامی مقاصد توریستی گردشگری بسادگی کافیست با شماره روی سایت تماس بگیرید . بخش دیگری جدیدا به آن اضافه شده، بخش دایناسورهای متحرک است که برای بزرگسالان و کودکان بسیار جذاب بوده . در اینجا چندین دایناسور با اسامی و توضیحاتی در موردشان قرار دارد که هم جنبه ی علمی داشته و هم می توانید عکس هایی زیبا درکنار آنها داشته باشید . و بخش نهایی که می توانید گوشه ی کوچکی از این باغ را در منزل خود داشته باشید . غرفه ی بزرگ گل ، در انتهای باغ قرار دارد که اعم از انواع گل های آپارتمانی، کاکتوس ، گلدان ها ، درختچه ها و همینطور طراحانی که باغچه های شما را به طور متفاوت طراحی می کنند . و همینطور می توانید از گل های متفاوت برای داشتن طبیعت در منزل ، با قرار دادن گلدان لب پنجره ، گل هایی برای روی میز، گلخانه های کوچک خانگی به فضای خانه تازگی ببخشید.