پلاژ بانوان ساحل کیش را فراموش نکنید

بانوان پلاژ خانمها کیش ماساژ حمام

راهنما 09100049363

یکی از آرامش بخش ترین نعمت هایی که خدا به ما داده دریاست و نمی شود به دریا برویم و شنا نکنیم اما گاهی به خاطر شلوغی ، تمیز نبودن دریا ، آفتاب شدید و نبود امکانات نمی توانیم آبتنی کنیم . اما کیش این امکان ویژه یعنی پلاژهای اختصاصی در اختیار بانوان قرار داده تا آنها هم به خواسته های خود برسند . برای رزرو پلاژ بانوان مخصوص خانم ها میتوانید به سادگی با شماره ما تماس بگیرید .

 

مژده به خانم ها :

 زیربنای پلاژ 14000 متر مربع بوده و تمام خواسته های بانوان را از یک ساحل تفریحی برآورده خواهد کرد . مشرف نداشتن این پلاژ برای آقایان و همچنین امنیت آن باعث گردیده تا بسیاری از بانوان از آن استقبال داشته باشند . این پلاژ با دارا بودن اساتید نژاد غریق خانم ، حس اطمینان را برای شنا در محدوده مجاز تعیین شده به شما خواهد داد .

پلاژ ساحلی کیش یک پلاژ معمولی نیست :

اما این یک پلاژ معمولی نیست . پلاژی است که هر کسی رویای آن را در سر داشته اما نه اینطور . این پلاژ بانوان به طور خارق العاده ای طراحی شده که همه را شگفت زده کرده ، شما هم شگفت زده خواهید شد . این پلاژ کمال آرامش و با تمام امکانات مورد نیاز و مفرح بانوان قرار دارد . امکانات خاص در تنها جزیره اروپایی ایران با داشتن قوانین جمهوری اسلامی ایران دارای جذابیت است .

نگران هیچی نباشید :

یکی از مزیت های ساحل کیش آب همیشه گرم و ملایم آن و وجود پارکینگ با امنیت بالا است . بیرون از محوطه پلاژ نگهبانان مرد پرقدرت مراقب امنیت این پلاژ هستند ، همچنین میتوانید با خیالی راحت خودرو کرایه ای خود را پارک نمایید . برای رزرو خودرو های خاص میتوانید با ما تماس بگیرید . همچنین بانوان دارای مدرک رزمی در مقاطع بسیار بالا نیز داخل محوطه آماده مبارزه با خطرات احتمالی هستند تا شما به هیچ عنوان احساس ناامنی نکنید .

تا می توانید ویتامین D جذب کنید :

بسیاری از بانوان برای سولار و جذب ویتامین  D لب ساحل می روند اما این امکان در هر ساحلی امکان پذیر نیست پلاژ کیش علاوه بر تمیز بودن دوش، رختکن ، صندلی های ساحلی که تا 20 متر سایبانی شیب دار بر پلان نیم دایره طراحی شده. یادتان باشد آفتاب کیش داغ بوده و حتما از کرمهای ضد آفتاب استفاده کنید . در صورت درخواست تهیه بلیط و رزرو هتل و پلاژ شماره ما را بگیرید .

 

بهترین امکانات تفریحی پلاژ ساحل کیش :

امکانات تفریحی پلاژ کیش یک روز کاملا با نشاط را ، با فراهم کردن زمین والیبال ساحلی ، استخر ، سالن بدن سازی و ورزشی را ایجاد کرده است . والیبال بازی کردن در زمین ساحلی همراه با گروهی از دوستان جدید بسیار خوش می گذرد . همچنین میتوانید تنیس یا بدمینتون بازی کنید چرا که فضای بزرگ آن اجازه حرکت راحت به بازیکنان را میدهد .

خارق العاده ترین بخش پلاژ ساحل کیش کجاست ؟

خارق العاده ترین بخش پلاژ ساحل کیش آب های شفاف است تا چند متری آن و تماشا و لمس ماهیان رنگارنگ و شگفت انگیز در ساحل متفاوت کیش در فاصله ی یک تا دو متری ساحل است. شنا در میان ماهیان رنگارنگ تجربه ای است که هیچ جا تجربه نخواهید کرد . شما عزیزان میتوانید در این میان برای اطاع از پرواز چین هفتگی ، ویزای شینگن ، تور خرید ترکیه نیز از ما سوال بفرمایید .

 

حالا نوبته

بعد از یک آبتنی در ساحل دریای کیش و پاکسازی پوست و نرم شدن آن بهترین امکان برای خانم ها سالنهای مد و آرایشگاه است که پوستشان را تازه و زیبا سازند . پیشنهاد ما به شما : پلاژهای ساحل کیش یکی از بهترین تفریحات برای خانم هاست پیشنهاد می کنم حتما آن را تجربه کنید چرا که یکی از تجربه های خاطره انگیزتان خواهد بود .