بانک مرکزی فروش ارز به ۲۳ گروه تا سقف ۵۰۰۰ یورو

بانک مرکزی فروش ارز 23 گروه 5000 یورو

راهنما 09100049363

 از آنجا که قیمت های ارز شناور بوده و مردم با کسب و کار های مختلف و مصارف مختلف نتوانسته ارز تهیه کنند از این رو بانک مرکزی راه حلی ارائه داد که اکنون همراه با تصمیم هیات دولت برای 23 مورد تا سقف پنج هزار یورو ارز داده می شود . شرح آن را در ادامه بخوانید . برای دریافت مشاوره رایگان جهت تورهای سرمایه گذاری در داخل و خارج از کشور میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید .

 

تصمیمات برای فروش ارز :

با تصمیم هیات دولت و اجرایی شدن سیاست های ارزی بانک مرکزی خرید و فروش ارز از دیروز در صرافی های مجاز معتبر و از طریق شبکه صرافی مجاز آزاد شد و دوباره کلیه صرافی های مجاز می توانند با رعایت مقررات ارز و مقررات مبارزه با .پولشویی شروع به فعالیت کنند . بنا به درخواست شما عزیزان شماره تلفنی برای راهنمایی در زمینه تخصصی ارز در سفر و اخذ ویزا تعبیه شده است .

 

فروش ارز با رعایت این قوانین :

صرافی های مجاز معتبر با رعایت مقررات ارزی و مبارزه با پولشویی مجاز بابت مصارف ارزی خدماتی ارز را به صورت اسکناس  به فروش رسانند و صرافی های معتبر مجاز این نکته را بدانند که در تبدیل ارز به اسکناس ، می توانند تنها 5 درصد از . حواله های خریداری شده را تبدیل نمایند و فروش آن فقط در چارچوب مصارف خدماتی باشد و تمامی هزینه های نقل و انتقالات و تبدیل ارزی به عهده مشتری می باشد .

طبق اعلام بانک مرکزی مسافران می توانند تا سقف پنج هزار یورو معادل آن به سایر ارزها با ارائه بلیط ، گذرنامه و ویزا ارز را از صرافی های معتبر مجاز خریداری کنند و صرافی ها فقط می توانند به متقاضیان تا سقف صد یورو بایت هزینه های خدمات .کنسولی سفارت خانه های خارجی برای هرنفر که شامل خدمات اخذ رویداد و کنسولی ارز بفروشند

 

23 مورد مجاز برای فروش مصارف خدماتی شامل :

 1. ارز مسافرتی
 2. ارز فرصت مطالعاتی
 3.  شرکت در دوره های آموزشی و پژوهشی در خارج از کشور
 4. ثبت نام در آزمون های بین المللی
 5. هزینه خدمات کنسولی سفارت خانه های خارجی
 6. هزینه های ارزی شرکت های مسافرتی و گردشگری
 7.  هزینه های شرکت های اعزام کننده زائرین به عتبات عالیات و عمره مفرده
 8.  هزینه شرکت های هواپیمایی ایرانی
 9.  هزینه های انجام آزمایش های علمی و فنی
 10.  شرکت در دوره های آموزشی و پژوهشی در خارج از کشور
 11.  هزینه های انجام آزمایش های علمی و فنی
 12.  انتشار آگهی در خارج از کشور و دریافت گواهی بین المللی
 13.  هزینه های حمل
 14.  بابت رانندگان حمل و نقل بین المللی و ترانزیت
 15.  ترانزیت و توزیع محموله های پستی بین المللی برای شرکت های پستی و بابت تبدیل مانده ریالی ناشی از خرید ارز اتباع خارجی
 16.  هزینه شرکت های هواپیمایی ایرانی
 17.  حق عضویت و حق ثبت نام در سازمان ها و مجامع بین الملی و محافل علمی وهزینه چاپ مقالات علمی
 18.  هزینه شرکت در نمایشگاه های خارج از کشور
 19.  هزینه اجاره و اشتراک شبکه های اطلاعاتی
 20. هزینه برگزاری همایش های بین المللی و اعطای جوایز جشنواره ها و مسابقات
 21. هزینه حقوق و مزایای کارکنان شاغل در ایران
 22. هزینه خرید امتیاز پخش فیلم
 23. حق الوکاله دعاوی خارجی
 

استقبال بی نظیر مخاطبین تهران سایت موجب گشته تا بتوانیم به سادگی از طریق شماره تلفن راهنما مندرج در بالای همین صفحه ، صدای گرم شما را بشنویم و خدمات توریستی گردشگری را بر پایه اصول ارائه دهیم . لطفا با تماس به کارشناسان متخصص در این حوزه توسط شماره راهنما ، سوالات ، نظرات و درخواست های توریستی گردشگری و ارزی خود را بفرمایید .