تور هوایی آنتالیا با هتل سه ستاره Adalia Hotel – آفر ویژه

ترکیه آنتالیا تور هتل هوایی آفر اینترنتی

کد محصول x333

تومان 1.950.000

راهنما 09100049363

تور هوایی آنتالیا در هتل سه ستاره با امکانات بی نظیر مانند صبحانه رایگان به نام هتل ادلیا Adalia Hotel که یک عدد سیم کارت رایگان نیز در اتاق برایتان ارائه کرده اند و به مدت 2 شب از 28 الی 30 دی با گشت شهری آنتالیا و توقف فرودگاهی رفتو برگشت در استانبول به سمت مقصد به تفریح می پردازید .

 

تاریخ حرکت از 28 دی 98 الی 30 دی 98

به مدت 2 شب

________________________________

خدمات تور :

 هتل ادلیا Adalia Hotel    ∗ ∗ ∗   ( سه ستاره ) 

   اسکی لارا یولو, آنتالیا  Eski Lara Yolu - Antalya

ƒ r ē ē سالن غذا خوری ، استخر سرباز ، سالن لابی مجلل ، آسانسور ، حیاط حمام آفتاب ، سالن مجهز ماساژ ، سشوار ، وان در حمام ،  فکس ، تلویزیون .

ماهان ایر

________________________________

 نرخ سفر :

یک نفر بزرگسال در اتاق یک تخته  2/620/000 تومان  1/950/000 تومان

دو نفر بزرگسال در اتاق دو تخته  5/050/000 تومان  4/990/000 تومان

سه نفر بزرگسال در اتاق سه تخته  8/250/000 تومان  7/980/000 تومان

نوزاد بدون تخت  21.00یورو  رایگان 

کودک بدون تخت  59.00  36.00 یورو

کودک با تخت  70.00 یورو

________________________________

: سایر توضیحات

 توقف فرودگاهی در استانبول به سمت آنتالیا

∞ لیدر همراه 

 ویزای ترکیه نوع یکبار ورود

 بیمه مسافرتی

 یک عدد سیم کارت برای هر اتاق

 مجوز 30 کیلو بار

 گشت شهری آنتالیا

 دارای صبحانه 

 ایرلاین اکونومی کلاس

________________________________

 درمورد آنتالیا بیشتر بدانید :

شهر آنتالیا در ناحیه مدیترانه کشور ترکیه قرار دارد ، این شهر با مساحت 20 هزار کیلومتر مربع توانسته است حدود یک میلیون نفر جمعیت را برای زندگی روزانه به خود جذب نماید . اهمیت بسیار بالای این شهر از لحاظ توریستی است که بسیاری از مردم دنیا به دلیل وجود جزایر بسیار زیبا و دیدنی به آنجا برای تفریح و ریلکسیشن سفر می نمایند .

یکی از زیبایی های این شهر دارا بودن درختان بلند قامت و زیبای نخل است که در بیشتر فضاهای شهری دیده می شود و همینطور لنگرگاه هایی که برای انجام فرایند کاری خود به طرق زیبایی توسط شهردار تزئین شده اند . خانه های قدیمی در کوچه های به هم پیوسته با عرض کم نیز از جذابیت های دیگر این شهر می باشد .

از حدود یک میلیون نفر جمعیت حاضر در شهر آنتالیا حدود 827 هزار نفرشان زن هستند و فقط 500 هزا نفر مرد دارد . در سالهای بسیار قدیم و قبل از میلاد این شهر در روم بوده و به عنوان و پایگاه نیروی دریایی محسوب می شده است . مسیحیت در صد ساله دوم خود در این شهر رونق بسیار می پذیرد

 

برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد این شهر گرمسیر  و نیز تور مسافرتی ، رزرو هتل و هواپیما و قایق لطفا ما را مشاور خود بدانید ،کافیست با شماره تلفن ما که در بالای همین مطلب درج شده است تماس گرفته و همچنین می توانید مشاوره برای انتخاب تور مناسب در میان این همه هتل های گوناگون نسبت به سلیقه و نیاز خود داشته باشید . کارشناسان تهران سایت مشتاقانه منتظر صدای گرمتان هستند .