ایران نابغه توریست درمانی پزشکی بهترین تکنولوژی و تعرفه

توریست درمانی ایران پزشکی پیشرفته

راهنما 09100049363

ایران یکی از کشورهای پیشرفته در زمینه پزشکی که هزینه های درمان در آن بسیار ارزان تر از سایر کشور هاست . ایران نه تنها بسیار جایی دیدنی و دارای طبیعت بکر زیبا است بلکه هر افسرده ای در این کشور احساس شادابی می کند . ایران دارای پزشکانی بسیار ماهر است که در کار خود منحصر به فرد هستند . ایرانی ها یکی از باهوش ترین افراد در زمینه پزشکی می باشند .

پزشکان ایرانی بیمارستان های فوق تخصصی در زمینه های گوناگون احداث نموده اند که شامل دندانپزشکی ، مغز و اعصاب ( با مدیریت پروفسور سمیعی ) ، جراحی زیبایی و سایر زمینه ها ، برای رزرو کافیست با شماره تلفن راهنما مندرج در همین صفحه ارتباط برقرار نمایید . این مجموعه با بهترین لیدر های توریست درمانی شما را برای درمان به ایران منتقل می نمایند و تا آخرین لحظه در کنارتان هستیم .

 

آمار نشان می دهد بیش از 95 درصد از روسای بیمارستان آلمان و بسیاری از پزشکان متخصص و فوق تخصص در آمریکا ، ایرانی می باشند . به طوری که دولت آمریکا و آلمان ، استرالیا سعی در سرمایه گزاری بر پزشکان در ایران را دارند .از بهترین پزشکان ایرانی پرفسور سمیعی را می توان نام برد. پرفسور سمیعی که امکان ندارد هیچ کسی در دنیا او را نشناسد او بهترین پزشک مغز و اعصاب جهان است .

 

هزینه ها و نوع خدمات درمانی در ایران چگونه است ؟

. در ایران مردم دارای دفترچه بیمه های درمانی مختلف از جمله ( تامین اجتماعی ، بیمه تکمیلی و کارت طلایی بیمه ) برای درمان ها و امور مختلف است که شامل جراحی ، دندان پزشکی ، اسکن و رادیولوژی ، زنان و زایمان ، شکسته بند ، انجام آزمایشات مختلف و ... را شامل می شود . در ایران هزینه درمان حداقل 10 الی 15 درصد ارزان تر از دیگر کشورهاست و هزینه ی درمان در کشورهای دیگر چه به صورت آزاد چه بیمه دولتی چندین برابر است ، شما دوست عزیز برای اخذ ویزا و اقامت دانشجویی ، سرمایه گذاری توریستی میتوانید با یک تماس ساده از ما سوال نمایید .

 

مقایسه هزینه دندان پزشکی در ایران با لندن :

به طور مثال هزینه ی دندانپزشکی به طور آزاد در ایران برای عصب کشی برای هر کانال از 100 هزار تومان تا 200 هزار تومان و هزینه پر کردن دندان از 200 هزار تومان تا 300 هزار تومان است . برخی از سازمان ها ، بانک ها و معلمان که دارای کارت های طلایی هستند هزینه بیمه دندان پزشکی آنها رایگان است و بیمه تامین اجتماعی برخی از هزینه های دندانپزشکی را تقبل می کند مانند کشیدن دندان ، پر کردن دندان و ... .

   

در ایران هزینه ی بیمه به طور ماهانه 200 تا 400 هزار تومان است که بیمه تکمیلی نیز خود شامل بخش دیگری از خدمات درمانی است . در برخی مراکز با تعرفه هایی که وجود داردهزینه های درمان به صورت قسطی و یا با تعرفه هایی ارزان تر پرداخت می شود . در صورتی که هزینه عصب کشی 3 – 4 کانال عصب به همراه پر کردن دندان در لندن 25 میلیون تومان تمام می شود . که این هزینه ی بسیار زیادی است . با این مبلغ در ایران می توان 25 دندان را عصب کشی و پر کرد . یا برای دندان ها روکش گذاشت .

 

آغاز طرح گردشگری پزشکی :

در طی همایش طرح گردشگری پزشکی ، به گزارش از ایسنا دکتر مارک سرمدی آمادگی خود را برای سرمایه گزاری به عنوان کارگزار آلمان و آمریکا اعلام کرد تا افراد را برای درمان از آمریکا و آلمان به ایران بفرستند . برای رزرو بیمارستان های فوق تخصصی در زمینه های دندانپزشکی ، مغز و اعصاب ، جراحی زیبایی و سایر زمینه ها کافیست با شماره تلفن راهنما مندرج در همین صفحه ارتباط برقرار نمایید .