توریست یا جهانگرد فرق این دو چیست لاکچری تاریخی ؟

توریست لاکچری جهانگرد موزه تاریخ ایران

راهنما 09100049363

آیا شما از دسته گردشگرانی هستید که وقتی سفر می کنید به سراغ جاهای لوکس و بهترین رستوران و هتل ها هستید یا به دل طبیعت ، غار ، روستاها و جنگل می روید و با امکانات طبیعت لذت می برید و از شرایط سخت طبیعت لذت میبرید ؟ کشور ایران هم مناطق بسیار لوکس و لاکچری دارد مانند شهر تهران و جزیره کیش و همچنین مناطق بسیار بکر و طبیعی در دل روستاهای سنتی که برای سفر خاطره انگیز است .

آیا تا به حال به این توجه کرده اید که نام کدام دسته از گردشران در تاریخ ثبت شده است ؟ کدامیک تواسنته روی جهان تاثیر بگذارند ؟ کدام جهان را به وجد آورده اند و نیرویی را در شما زنده کرده اند ؟ شما میتوانید با بازدید از کشور ایران بین سه روز الی سه ماه در شهر های بسیار دیدنی و زیبا ؟در 4 فصل گوناگون خاطرات جذابی را برای خود و خانواده تان رقم بزنید .

 

برای اطلاع از مناطق دیدنی کشور ایران و همچنین استعلام قیمت تورهای گردشگری داخل ایران کافیست با شماره تلفن ما تماس گرفته و یا از باکس جستجوی بالای سایت اقدام به یافتن هر آنچه که لازم دارید ، کنید . کارشناسان ما در طول شبانه روز منتظر تماس شما هستند تا به صورت رایگان شما را راهنمایی دهند .

 

توریست چه کسی است ؟

اکثر افراد تجربه ی توریسیتی را دارند . توریست کسی است که به قصد تجارت ، تفریح و دیدن اقوام و آشانایان خود می رود و برای تفریح خود برنامه ریزی کرده و تمام رستوران ها ، مراکز تجاری ، مکان های دیدنی و تاریخی را زیر و رو می کنند . توریست کسی که در هتل و یا جایی راحت اقامت کرده اما نه اقامت دائم و باعث درآمد زایی برای کشور مقصد می شود . توریستان از رفتن به جاهای سخت و متفاوت دوری می کنند و معمولا به لیدر وابسته اند .

 

جهانگرد چه کسی است ؟

جهانگرد کسی است که برای سفرهای خود برنامه ریزی نمی کند با اعتماد به نفس کامل به سراغ تمام اتفاقات جدید و پیش بینی نشده می رود  ، جهانگرد از ماجراجویی و سفر لذت می برد و با دوست طبیعت است و با طبیعت حرف می زند . برای جهانگرد کشف چیزهای جدید و ارتباط با بومیان مهم تر از راحتی و آسایش در هتل و خرید از بهترین پاساژهای لوکس است . جهانگرد کسی است که منتظر نمی شود تا یک لیدر او را راهنمایی کند بلکه خود به دنبال کشف راه های جدید و بدست آوردن اطلاعات و دیدن چیزهایی است که هر کسی نمی تواند آنها را ببیند .

 

نمونه ی بارز از جهانگردان ایرانی :

اگر یک جهانگرد باشید و جانگردان را دنبال کرده باشید حتما نام برادران امیدوار به نام های عبدالله و عیسی دو برادر جهانگرد ایران را شنیده اید . این دو برادر تمام سختی ها را به جون خریدند و با اعتماد به نفس کامل به کشف تمام چیزهایی که هر انسانی از دیدن آن در دوره ی زندگی اش خود را محروم کرده رفته اند .

در دل جنگل ها و بیابان ها ، با تمام بومیان کشورهای مختلف ، بومیان غار نشین ، آدم خوار ها ، کسانی که زبان آنها را نمی دانند و کسانی که جز افراد قبیله خود کسی دیگر را ندیده اند ارتباط برقرار کرده اند و آنها تنها با یک موتور به 99 کشور جهان سفر کرده اند که از هر یک هدیه ای دریافت کرده و با تمام خاطراتشان ما را از چیزهایی که به عمرمان ندیده و نشنیده ایم و ممکن است هیچ وقت تجربه نکنیم را در موزه شان آشنا کرده اند .

 

ایران دو تا از بزرگترین جهانگردان دنیا را دارد که موزه ی آنها شامل عکس ها ، تمام هدایا و وسایلی که از تمامی مناطق آورده اند موزه برادران امیدوار در کاخ سعدآباد تهران واقع در تجریش میتوانید دیدن کنید . برای اطلاع از پکیج تور های ایران گردی کافیست با شماره تماس ما ارتباط بگیرید تا سفری به یادماندنی را در طول عمرتان تجربه کنید .

مردم ایران بیش از آنچه فکرش را کنید خون گرم و مهمان نواز هستند .