تفریح در دل طبیعت جاذبه های ارمنستان همراه تور سفری 

تور ارمنستان تفریح طبیعت مسافرت تهران

راهنما 09100049363

 ارمنستان کشوری ارمنی زبان که نام این کشور در زبان ارمنی ، « ارمنی هایک » است که با گرجستان ، جمهوری آذربایجان ، قفقاز ، ترکیه ، ایران و نخجوا هم مرز بوده و درمیان دریای سیاه و دریای خزر قرار گرفته . ارمنستان کشوری بسیار زیبا با میزان بارندگ فراوان است همین امر طبیعتی بسیار زیبا برجای گذاشته است .

ارمنستان در منطقه ای کوهستانی قرار دارد و از آتشفشان ، رودها ، دریاچه،کوه ها ، جنگل ها و صحرا تشکیل شده وچهره ای آراسته از خود به جای گذاشته . در اینجا می خواهم از تفریحات در دل جاذبه های طبیعی آن برایتان بگویم . بنا به درخواست شما دوستان شماره تلفنی جهت مشاوره رایگان بر روی سایت گذاشتیم تا شما بتوانید قیمت ها و موجودی های تورهای گردشگری را به سرعت استعلام بگیرید .

 

پارک عشاق ایروان اینجاست .

همانطور که از نامش پیدا است پارکی است که عشاق در آنجا زیاد می روند و مطمئنا این پارک از حس و انرژی و بسیار خوبی برخوردار است که هر ساله گردشگران بسیاری از این پارک دیدن می کنند . داستان این پارک  به این صورت است که از قدیم عشاق قرار های خود را در این پارک می گذاشتند و همیشه عشاق به جاهایی می روند که در کمال زیبایی و ارامش و همینطور گاهی شور و نشاط باشد .

پارک عشاق ایروان در خیابان بقرمین و در منطقه کنترون شهر به مساحت 2.5 هکتار به اندازه کافی بزرگ و زیبا است . در این پارک از فضای سبزی آراسته با آب نما ها ، درختان بلند ، آبشار و دریاچه ای کوچک ، مجسمه ی شاعر بزرگ و برجسته جیورج امین پل های چوبی ای که از روی رود کوچک در پارک رد شده و گل های زیبا است . که عطر و تازگی و صدای جیک جیک پرندگان روحتان را زنده می کند .

همانطور که گفتم این پارک علاوه بر هوای پاک و آزاد و منظره ی زیبایش دارای شور و نشاطی است که در برنامه ها و جشن های مناسبتی آن است . شور و نشاط ناشی از جشن های تعطیلات ملی و اعیاد ارمنستان ، جشنواره های موسیقی ، کنسرت های زنده ، نمایشگاه ها ، نمایش فیلم از جشنواره بین المللی و جشنواره خواند موسیقی در وای آزاد . وقت به ارمنستان می روید این پارک را فراموش نکنید .

 

آدرنالین خونتان را با آفرود در ارمنستان بالا ببرید .

آفرود در ارمنستان هیجانی است که در ارمنستان خیلی متفاوت تجربه خواهید کرد زیرا قرار است با آفرود از کوه های زیبا و دره های عجیب ، دریاچه و جنگل های بی نظیر و مناظر شگفت انگیز ارمنستان دیدن کنید و آدرنالین خونتان را با گذر از کوه های و تپه های ناهموار ، صعب العبور و مسیرهای گام نخورده بکر افزایش دهید و انرژی های باقی مانده درونتان را آزاد کنید و به جنگ افسردگی و بی حوصلگی بروید و یک پرواز زمینی را تجربه کنید و از سرعت و هیجان بیشترین لذت را ببرید ، میتوانید برای دیدار از مناطق تاریخی و دیدنی روی ما حساب کنید کاخ شیروان ، موزه ملی ..

 

لطف بیش از اندازه شما هموطنان عزیز موجب شده که ما بتوانیم شماره تلفنی برای مشاوره رایگان به شما روی این سایت قرار دهیم . به دلیل درخواست های بسیار زیاد مشتریان ، تلفن راهنما برای استعلامات روزانه و لحظه ای قیمت ها ، خدمات ، موجودی ها و غیره روی سایت قرار گرفته تا شما با آسودگی خاطر بتوانید با کارشناسان متبحر در این زمینه صحبت داشته باشید .