تور ارمنستان رزرو بلیط هواپیما هتل با قیمت بسیار عالی

تور ارمنستان رزور بلیط هواپیما هتل تهران

راهنما 09100049363

سفر به ارمنستان یکی از پردرخواست ترین ها از سمت کشور ایران است . ارمنستان در زمان های قدیم جزوی از ایران بوده است و احتمالا اگر شجره نامه ایرانیان را بیابیم ، متوجه میشویم برخی از اجداد ما اهل مناطق ارمنستان بوده اند . لذا از لحاظ ظاهری و مهمان نوازی ، همانند ما ایرانیان بسیار خون گرم می باشند .

 

دین قالب مردم ارمنستان مسیحیت است که احزاب مختلف و مخصوص خود را دارند ، کلیسای حواری ارمنی یکی از معروف ترین های این کشور می باشد . مردمانی بسیار چشم پاک و باوجدان ، اما در صورتی که ظاهری متفاوت نسبت به مردم این کشور داشته باشید ، مخصوصا در نوع پوشش ممکن است مورد توجه و نگاه مردان ارمنی قرار بگیرید .

شهر ایروان یکی از جذاب ترین های کشور ارمنستان در زمینه تفریح به شمار می آید که بسیاری از مردم ایران با اتومبیل های خود جواز خروج از کشور و ویزای ارمنستان با پلاک جدید ماشین را دریافت مینمایند و به این سرزمین از راه زمینی سفر می کنند . جاده های بسیار حرفه ای و زیبا ، دارای دریاچه های زیبا که معروف ترین آن دریاچه سوان نام دارد .

هزینه های حمل و نقل شهری مانند مترو و اتوبوس بسیار به صرفه می باشد و همینطور غذاهای ارمنی بسیار دلچسب و لذیذ که میتوانید از آنها بهره مند شوید . لازم به ذکر است یکی از بزرگترین خط ریل های قطار در کشور ارمنستان می باشد که با خرید یک بلیط میتوانید به کلیسای تاتو Tatev بروید . شما میتوانید به سادگی از این کشور قرون وستایی بازدید نمایید .

برای داشتن یک سفر جذاب و هیجان انگیز به همراه دوستان و خانواده خود یا به صورت مستقل برای کسب آرامش ، میتوانید به شماره تلفن ما تماس گرفته و از انواع تورهای ویژه ، عادی و یا لحظه آخری با قیمت بسیار به صرفه مطلع شوید . همینطور برخی اطلاعات تورها در زیر همین مطلب درج شده است .

 

اقتصاد ارمنستان تجارت صادرات واردات

ارمنستان کشوری است با 3 میلیون نفر جمعیت که با کشورهای ایران ، ترکیه ، آذربایجان و گرجستان هم مرز است . سن مردم ارمنستان 17 تا 59 سال با تحصیلات بالا می باشد . ارمنستان نیز از کشوورهایی است که به تحصیل بسیار اهمیت می دهد به طوری که از 18 دانشگاه دولی 8 تای آنها توسط کشورهایی چون ...ادامه مطلب

کشورهای اروپایی مثل آمریکا ، فرانسه است که 5 تای آنها توسط روسیه تاسیس شده .   تغیرات اقتصادی ارمنستان و زمینه های سرمایه گذاری : ارمنستان پس از زلزله سال 1998 وابستگی زیادی به کشورهای دیگر پیدا کرد و به دلیل درگیری با آذربایجان مسیر های واردات از آذربایجان و ترکیه بسته شد و تنها مسیر وارداتش از ایران و گرجستان بود اما اقتصاد ارمنستان رشد 7.5 درصدی در سال 2017 داشته و تولیدات داخلی آن در سال به 11.5 میلیارد دلار رسیده است که 10.1 درصد سرانه تولیدات افزایش یافته می باشد که به 3880 دلار رسیده . در سال 2017 تورم در ارمنستان  با افزایش نیروی کار به 1% تورم رسید طورری که بیشترین آنها در بخش کشاورزی با 36/3 درصد ، صنعت با 17 درصد و در بخش خدمات  7/46 درصد بوده اند که آمارها و بررسی ها نشان می دهند 18/9 درصد بیکاری در ارمنستان از بین رفته که خود پیشرفت  .اقتصادی و ایجاد زمینه های سرمایه گذاری در این کشور است ، بواقع بصورت معجزه آسا موفق به کنترل و کاهش تورم شده اند .   منبع درآمد و صادرات ارمنستان  ارمنستان درآمد خود را از صنایعی مانند برنج ، معدن ، فلز کاری ، موتور های الکتریکی ، ماشین آلات جعل و پرس ، کامیون ، میکرو الکترونیک ، نرم افزار ، پردازش الماس ، طلا و جواهر ، لباس بافتنی ، جوراب بافی ،  پارچه ابریشمی ، کفش ، مواد شیمیایی ، پردازش مواد غذایی  بدست می آورد که فلز غیر آهنی همچون طلا و جواهر و الماس ، محصولات معدنی ، مواد غذایی ، براندی ، سیگار و انرژی را به کشور های دیگر همچون ایران ، عراق ، گرجستان ، چین ، آلمان ، بلغارستان ، کانادا ، روسیه صادرات می کند که روسیه با 15.2 درصد بیشترین واردات را از ارمنستان دارد و ایران و بلغارستان با 5.3 درصد کمترین واردات از ارمنستان را دارند که از جمله محصولات صادراتی به ایران شامل انرژی است و از توافقات دیگر این دو کشور کشیدن  راه آهن بین ایران و ارمنستان است .   اگر می خواهید با ارمنی ها تجارت کنید لازم است این نکات را بدانید . ارمنی ها در جلسات خود قبل از آنکه خودتان را معرفی کنید شما را به دیگران معرفی کرده اند و از شما به عنوان یک مهمان خوش امد گویی می کنند ، ضمنا جهت اطلاع  ویزای کار استرالیا ، ویزای تحصیلی کانادا میتوانید با ما تماس بگیرید ..  آنها به  سر وقت رسیدن و کمی زودتر رسیدن به قرار کاری بسیار اهمیت می دهند . اگر مهمان هستید زود از ساعت تعیین شده در محل حظور داشته باشید و هر چند که منتظر بمانید . این مساله بسیار مورد توجه آنها قرار دارد . اگر می خواهید نظر یک ارمنس را به خود در جلسات جلب کنید تا از صحبت با شما لذت ببرد و مایل به دیدار و همکاری با شما باشد به طور کامل حرفهای سیاسی و مذهبی را کنار بگذارید و به گفتگو در مورد ورزش ، آب و هوا ، تاریخ و غذا بپردازید .    

کشور ارمنستان مکان تاریخی 3500 ساله

ارمنستان کشوری تاریخی که قدمت ان بر می گردد به دوران پیش از میلاد یا تاریخ که تاریخ ارمنستان را می توان به دوران پیش از تاریخ ، دوران باستان ، سده های میانه ، عصر جدید نخستین و عصر مدرن که از شوروی تا تشکیل جمهوری ازمنستان است ، دسته بندی کرد.تاریخ ارمنستان به 1400 سال پیش از میلاد ...ادامه مطلب

یا تاریخ که تاریخ ارمنستان را می توان به دوران پیش از تاریخ ، دوران باستان ، سده های میانه ، عصر جدید نخستین و عصر مدرن که از شوروی تا تشکیل جمهوری ازمنستان است ، دسته بندی کرد.تاریخ ارمنستان به 1400 سال

تور ارمنستان تفریح طبیعت مسافرت تهران

 ارمنستان کشوری ارمنی زبان که نام این کشور در زبان ارمنی ، « ارمنی هایک » است که با گرجستان ، جمهوری آذربایجان ، قفقاز ، ترکیه ، ایران و نخجوا هم مرز بوده و درمیان دریای سیاه و دریای خزر قرار گرفته . ارمنستان کشوری بسیار زیبا با میزان بارندگ فراوان است همین امر طبیعتی بسیار زیبا برجای گذاشته ...ادامه مطلب

است . ارمنستان در منطقه ای کوهستانی قرار دارد و از آتشفشان ، رودها ، دریاچه،کوه ها ، جنگل ها و صحرا تشکیل شده وچهره ای آراسته از خود به جای گذاشته . در اینجا می خواهم از تفریحات در دل جاذبه های طبیعی آن برایتان بگویم . بنا به درخواست شما دوستان شماره تلفنی جهت مشاوره رایگان بر روی سایت گذاشتیم تا شما بتوانید قیمت ها و موجودی های تورهای گردشگری را به سرعت استعلام بگیرید .   پارک عشاق ایروان اینجاست . همانطور که از نامش پیدا است پارکی است که عشاق در آنجا زیاد می روند و مطمئنا این پارک از حس و انرژی و بسیار خوبی برخوردار است که هر ساله گردشگران بسیاری از این پارک دیدن می کنند . داستان این پارک  به این صورت است که از قدیم عشاق قرار های خود را در این پارک می گذاشتند و همیشه عشاق به جاهایی می روند که در کمال زیبایی و ارامش و همینطور گاهی شور و نشاط باشد . پارک عشاق ایروان در خیابان بقرمین و در منطقه کنترون شهر به مساحت 2.5 هکتار به اندازه کافی بزرگ و زیبا است . در این پارک از فضای سبزی آراسته با آب نما ها ، درختان بلند ، آبشار و دریاچه ای کوچک ، مجسمه ی شاعر بزرگ و برجسته جیورج امین پل های چوبی ای که از روی رود کوچک در پارک رد شده و گل های زیبا است . که عطر و تازگی و صدای جیک جیک پرندگان روحتان را زنده می کند . همانطور که گفتم این پارک علاوه بر هوای پاک و آزاد و منظره ی زیبایش دارای شور و نشاطی است که در برنامه ها و جشن های مناسبتی آن است . شور و نشاط ناشی از جشن های تعطیلات ملی و اعیاد ارمنستان ، جشنواره های موسیقی ، کنسرت های زنده ، نمایشگاه ها ، نمایش فیلم از جشنواره بین المللی و جشنواره خواند موسیقی در وای آزاد . وقت به ارمنستان می روید این پارک را فراموش نکنید .   آدرنالین خونتان را با آفرود در ارمنستان بالا ببرید . آفرود در ارمنستان هیجانی است که در ارمنستان خیلی متفاوت تجربه خواهید کرد زیرا قرار است با آفرود از کوه های زیبا و دره های عجیب ، دریاچه و جنگل های بی نظیر و مناظر شگفت انگیز ارمنستان دیدن کنید و آدرنالین خونتان را با گذر از کوه های و تپه های ناهموار ، صعب العبور و مسیرهای گام نخورده بکر افزایش دهید و انرژی های باقی مانده درونتان را آزاد کنید و به جنگ افسردگی و بی حوصلگی بروید و یک پرواز زمینی را تجربه کنید و از سرعت و هیجان بیشترین لذت را ببرید ، میتوانید برای دیدار از مناطق تاریخی و دیدنی روی ما حساب کنید کاخ شیروان ، موزه ملی ..   لطف بیش از اندازه شما هموطنان عزیز موجب شده که ما بتوانیم شماره تلفنی برای مشاوره رایگان به شما روی این سایت قرار دهیم . به دلیل درخواست های بسیار زیاد مشتریان ، تلفن راهنما برای استعلامات روزانه و لحظه ای قیمت ها ، خدمات ، موجودی ها و غیره روی سایت قرار گرفته تا شما با آسودگی خاطر بتوانید با کارشناسان متبحر در این زمینه صحبت داشته باشید .