تور ایتالیا گردی ۹ روز با امکانات رفاهی هتل لاکچری

تور ایتالیا گردی هتل لاکچری ونیز فلورانس رم

کد محصول x512

تومان 2.650.000

راهنما 09100049363

تور ایتالیا گردی هوایی در 9 روز شامل شهر های ونیز ، فلورانس و رم ، اختصاصی جهت تفریح و گردشگری دارای هتل سه ستاره مجلل با صبحانه ، دی ماه  به مدت 8 شب و 9 روز از 22 شهریور الی 30 شهریور به قیمت تک نفره 2/650/000 تومان با گشت شهری ، بازدید از انواع مراکز خرید بزرگ ، موزه ها ، پارک ها و میل غذاهای ناب ایتالیایی و سواحل دیدنی .

تاریخ حرکت از 22 شهریور 98 الی 30 شهریور 98

به مدت 8 شب و 9 روز

خدمات تور :

هتل ساوُیا اَند جُلاندا Savoia & Jolanda  ∗ ∗ ∗ ∗   ( چهار ستاره ) 

    ونیز , فلورانس , رم , ایتالیا   rome , florence , Venice , Italy

ƒ r ē ē سالن غذا خوری ، استخر سرباز ،  استخر سرپوشیده ، سالن لابی مجلل ، آسانسور ، حیاط حمام آفتاب ، سالن مجهز ماساژ ، سشوار ، وان در حمام ،  فکس ، تلویزیون .

آلیتالیا ایر

 

 نرخ سفر :

یک نفر بزرگسال در اتاق یک تخته  2/920/000 تومان  2/650/000 تومان + 1.190 یورو

دو نفر بزرگسال در اتاق دو تخته  6/100/000 تومان  5/750/000 تومان + 1.020 یورو

نوزاد بدون تخت  420/000 تومان + 250 یورو

کودک بدون تخت  2/030/000 تومان + 790 یورو

کودک با تخت  2/130/000 تومان + 1.020 یورو

 

: سایر توضیحات

 حمل با اتوبوس کولردار مسافربری جهت گشت های شهری

∞ لیدر همراه فارسی زبان

 بیمه مسافرتی

 مجوز 35 کیلو بار

 ترانسفر فرودگاهی

 دارای صبحانه

 ایرلاین اکونومی کلاس

 

 درمورد ایتالیا و شهر های ونیز ، فلورانس و رم بیشتر بدانید :

ایتالیا با پرچم شبیه به ایرانش موجب رضایت سفر بسیاری از هموطنان میشود . این جمهوری که به زبان محصوص خودشان صحبت می کنند ، دارای جمعیت 60 میلیون نفری می باشد ، واحد پول کشور ایتالیا یورو است ، در این کشور شهرهایی مانند ونیز ، فلورانس ، رم و ناپل جزو پر توریست ترین ها به شمار می آید . لذا بر آن شدیم تا تور ترکیبی ایتالیا برایتان عرضه کنیم تا از زیبایی های دنیا بیشتر لذت ببرید .

مذهب مردمان این کشور در مجموع مسیحیت کاتولیک می باشد و بیشترین مهاجران یهودیان و مسلمانان به شمار می آیند . ابتالیا به دلیل داشتن اقتصاد قدرتمند توانسته است خود را عضو مهمی در نظام سرمایه داری بداند ، صنایع این کشور در انواع گوناگون فلز کاری ، وسائل نقلیه ، محصولات شیمیایی ، مواد غذایی گوناگون ، پترو شیمی ، اتم و جنگ افزار ، غلات ، هواپیماسازی و کشتی سازی می باشد ، گفتنی است برای تورهایی مانند شهر مرزی وان ، تور قبرس ، سفر دور اروپا روی ما حساب کنید .

غذا های اختصاصی کشور ایتالیا بسیار لذیذ و حلال است که با جذابیت بسیار خاصی از لحاظ مزه و ظاهر آن روبرو می شوید . مثلا غذای آرانچینو ، بروسکتا ، پولنتا ، تالیاتله ، فاگوتینی ، کلزون ، لازانیا و بسیاری غذاهای دیگر برای همگان لذیذ و دوست داشتنی می باشد . لازم به ذکر است که ایتالیایی ها همچون ما ایرانیان دارای غذای سیرابی شیردان هستند و از میل آن بسیار لذت می برند .

ایتالیا به دلیل اینکه در میانه دریای مدیترانه قرار دارد ، دارای فرهنگ های چندگانه و متنوعی می باشد ، چرا که در این دریا تولد بسیاری از قوم ها و تمدن ها بوده است ، مانند فنیقیها ، کارتاژها ، نورمنها ، اعراب و یونانیها که بر روی ایتالیا و فرهنگشان تاثیرات مختلف گذاشته است . در حدی که یونسکو پس از تحقیقات فراوان با محاسبه دقیق اعلام کرده است که بیش از نصف میراث فرهنگی دنیا داخل ایتالیا می باشد .

 

برای تماشای دور تا دور این شبه جزیره ایتالیا میتوانید با شماره تلفن راهنما ارتباط برقرار نموده و درخواست راهنمایی داشته باشید . کارشناسان خبره در این زمینه با شما تماس حاصل می کنند .