تور تجاری عمان فرصت سرمایه گذاری در خارج از کشور

تور تجاری مسقط عمان سرمایه گذاری

کد محصول x500

تومان 3.950.000

راهنما 09100049363

تور تجاری مسقط هوایی اختصاصی جهت تجارت ( همراه لیدر فارسی زبان متخصص در مذاکرات تجاری ) در کشور عمان در هتل چهار ستاره مجلل با صبحانه ، نهار و شام منو باز به مدت 7 شب از 29 شهریور الی 06 مهر به قیمت تک نفره 4/950/000 تومان با گشت شهری و برون شهری ، بازدید از انواع بازاراصیل و کارخانه جات در اصناف گوناگون .

 

تاریخ حرکت از 29 شهریور 97 الی 6 مهر 97

به مدت 7 شب

خدمات تور :

هتل گرند هیات مسقط Grand Hyatt Muscat Hotel    ∗ ∗ ∗ ∗   ( چهار ستاره ) 

   مسقط , تور تجاری عمان  Muscat - Oman

ƒ r ē ē سالن غذا خوری ، اتاق کنفرانس ، اتاق جلسات کاری ، اینترنت نامحدود پرسرعت ، کامپیوتر در اتاق ، سیم کارت اعتباری رایگان برای هر نفر ، استخر سرباز ، استخر سرپوشیده ، سالن لابی مجلل ، آسانسور ، حیاط حمام آفتاب ، سالن مجهز ماساژ ، سشوار ، وان در حمام ،  فکس ، تلویزیون .

عمان ایر

 

 نرخ سفر :

یک نفر بزرگسال در اتاق یک تخته  5/920/000 تومان  4/950/000 تومان

دو نفر بزرگسال در اتاق دو تخته  5/650/000 تومان  4/590/000 تومان

سه نفر بزرگسال در اتاق سه تخته  5/250/000 تومان  4/380/000 تومان

نوزاد بدون تخت  ندارد

کودک بدون تخت ندارد

کودک با تخت ندارد

 

: سایر توضیحات

 حمل با اتوبوس مسافربری جهت گشت های برون شهری

∞ لیدر همراه ( متخصص در مذاکرات تجاری و عقد قرارداد ) فارسی زبان

 ویزای ورود

 بیمه مسافرتی

 یک عدد سیم کارت برای هر نفر

 مجوز 50 کیلو بار

 گشت شهری و برون شهری ( بازار عطر ، بازار بزرگ سنگ ، بازار اسب عربی ، مرکز گوشت و مواد غذایی ، بازدید از معادن سنگ و جواهرات قیمتی ، کارخانه جات  ، بازدید از پروژه های عمرانی و مراکز خرید در حال ساخت )

 دارای صبحانه ، نهار و شام

 ایرلاین اکونومی

 

 درمورد عمان بیشتر بدانید :

کشور عمان به دلیل هم مرز بودن با ایران از طریق دریای عمان و همینطور اشراف کامل هر دو کشور به تنگه هرمز ، از لحاظ تجاری در روابط بسیار خوب و سود آوری هستند . این کشور عرب زبان که از لحاظ مساحات جزو دومین کشور بزرگ عربی به شمار می آید دارای درامد نفتی ، کشاورزی و ماهیگیری می باشد .

اما چند سالی است که پایتخت آن یعنی شهر مسقط با وجود جذب سرمایه گذاران از سراسر دنیا الالخصوص ایران ، توانسته است جذابیت های گردشگری زیادی را ایجاد نماید مانند مراکز خرید بسیار لوکس ، هتل های پرستاره ، مراکز تفریحی جذاب ، سواحل بسیار زیبا و مدرن سازی شهر و ساختو ساز عمرانی حرفه ای که باعث شده به پرتوریست ترین شهر عربی پس از مکه تبدیل شود .

 

همچنین سایر جذابیت های گردشگری این کشور مانند مناطق تاریخی و قلعه های بسیار قدیمی ، چشمه های آب شیرین ، سواحل بسیار دیدنی با آب بسیار تمیز که تا چند ده متر زیر آب با چشم عادی و غیر مسلح پیداست ، نسیم همیشگی لب خط ساحل عمان باعث جذب بسیاری از کایتینگ بازان حرفه ای از سراسر جهان شده است .

ما در این تور شما را با انواع کارخانه جات ، پرورش دهندگان برترین نژاد اسب در دنیا ، معماران و مهندسین ساختمان سازی و سایر کسبه این کشور آشنا میسازیم تا بتوانید به سادگی تشخیص دهید که سرمایه گذاری با بودجه شما در کدام یک از موضوعات مختلف این کشور مطمئن تر است و حتی نسبت به سرعت بازگشت سرمایه نیز به شفافیت برسید .

بانک های معتبری در کشور عمان در حال فعالیت هستند که اطلاعات بسیار دقیق مالی از حساب اشخاص حقیقی و حقوقی که قرار است با شما قرار داد سرمایه گذاری بسته و مقدار زیادی وجه رایج بین المللی از شما بگیرند ، در اختیارتان قرار میدهد و حتی بیمه های بین المللی بسیاری هستند که کسب و کار های قابل سرمایه گذاری را پوشش میدهند تا با حداقل ریسک بتوانید اقدام به ارز آوری داخل ایران داشته باشید .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر برای پیوستن به این تور میتوانید به سادگی با شماره تلفن ما تماس بگیرید . مشاوران ما در این زمینه تجارب گران بهایی دارند و تجربه مدیریت مجموعه که بیش از سه دهه کاری می باشد ، ضمانت کننده موفقیت های مالی در حوزه سرمایه گذاری در خارج از کشور است . با ما تماس بگیرید .