تور تفریحی کیش هیجانات چتر پاراسل موج سواری فلای بورد

راهنما 09100049363

 

کلیپ تصویری کوتاه معرفی انواع هیجانات تور تفریحی کیش

تور هوایی اختصاصی جهت تفریح و گردشگری ( همراه لیدر فارسی زبان ) در کیش در هتل چهار ستاره مجلل با صبحانه ، نهار و شام منو باز به مدت 6 شب و 7 روز از 24 شهریور الی 30 شهریور به قیمت تک نفره 950/000 تومان با گشت شهری ، بازدید از انواع مراکز خرید بزرگ ، موزه ها ، پارک ها و شهر زیرزمینی و سواحل دیدنی این جزیره .

تاریخ حرکت از 24 شهریور 97 الی 30 شهریور 97

به مدت 6 شب و 7 روز

خدمات تور :

هتل آرامیس  Aramis Hotel    ∗ ∗ ∗ ∗   ( چهار ستاره ) کیش

    کیش , ایران  Kish , Iran

ƒ r ē ē سالن غذا خوری ، استخر سرباز ، چتر پاراسل ، موج سواری ، فلای بورد ،  استخر سرپوشیده ، سالن لابی مجلل ، آسانسور ، حیاط حمام آفتاب ، سالن مجهز ماساژ ، سشوار ، وان در حمام ،  فکس ، تلویزیون .

قشم ایر

 

 نرخ سفر :

یک نفر بزرگسال در اتاق یک تخته  1/020/000 تومان  950/000 تومان

دو نفر بزرگسال در اتاق دو تخته  2/030/000 تومان  1/850/000 تومان

سه نفر بزرگسال در اتاق سه تخته  3/250/000 تومان  2/680/000 تومان

نوزاد بدون تخت  360/000 تومان

کودک بدون تخت  530/000 تومان

کودک با تخت  730/000 تومان

 

: سایر توضیحات

 حمل با اتوبوس مسافربری جهت گشت های شهری

∞ لیدر همراه فارسی زبان

 بیمه مسافرتی

 مجوز 30 کیلو بار

 ترانسفر فرودگاهی

 دارای صبحانه ، نهار و شام

 ایرلاین اکونومی کلاس

 

 درمورد کیش هیجان انگیز بیشتر بدانید :

با تور کیش هیجان انگیز میتوانید تجربه ای شیرین از خوش گذرانی و تفریحات را در کنار دوستانتان داشته باشید . بیشتر مخاطبان این پکیج از جوانان هستند که به صورت اکیپ های دانشجویی و خانوادگی به این سفر ها می آیند . در این قسمت شما را با انواع هیجانات تفریحی در کیش آشنا می سازم . همانطور که میدانید در فلای بورد در سال 2011 رونمایی شد .

در میان برگزاری مسابقات جهانی جت اسکی ، این وسیله را معرفی نمودند و از سال 2012 در دست عموم مردم قرار گرفت . لذا این تخته اسکی به پمپ آب متصل است که از آب دریا استفاده نموده و باعث این می شود که فرد بتواند تا حداکثر 12 متر ارتفاع بگیرید و در بالای آب دریا به پرواز در بیاید . 12 متر اندازه یک ساختمان 3-4 طبقه ای میشود .

یکی از مزایای فلای برد این است که به صورت آزادانه میتواند در طی سطح دریا حرکت نماید . این آزادی باعث جذابیت برای تماشاگران و همچنین ورزشکار فلایر برد است . چرا که میتوانند آثار ورزشی بسیار زیبایی را با حرکات نمایشی همراه با پرتاب ذرات ریز آب در هوا به رخ مخاطبین بکشانند . برای اینکه خودتان تست کنید میتوانید به سادگی از متصدی بخواهید تا آموزش های لازم را به شما بدهند و پرواز کنان بر فراز خلیج فارس حرکت کنید .

چتر پاراسل نیز یکی دیگر از هیجانات دریایی جزیره زیبایی ها کیش است ، این چتر به صورت دو نفره ، تکنفره و سه نفره ارائه می شود که جذاب ترین آن تک نفره می باشد . البته برای اینکه ترستان بریزد کافیست یک بار دو نفره را بگیرید و از لیدر خواهش کنید تا همراهتان بیاید . قطعا سری های بعدی به صورت تکنفره برایتان خیلی بیشتر لذت بخش می شود .

سایر تفریحات مانند موج سواری بر روی آب ، بازی های مسابقاتی داخل آب با تنوع بالا که حاصل ابتکار انسانی است ، در این تور برایتان مهیا شده است . برای سفارش این تور و نام نویسی کافیست با شماره تلفن ما تماس گرفته و درخواست راهنمایی داشته باشید .