تور سریلانکا ترکیبی کلمبو دو شب + کندی دو شب + بنتوتا سه شب

تور سریلانکا کلمبو کندی بنتوتا آنلاین

کد محصول x367

تومان 6.590.000

راهنما 09100049363

تور سریلانکا هوایی ( 2 شب کلمبو ، 2 شب کندی ، 3 شب بنتوتا ) در هتل پنج ستاره مجلل با صبحانه و نهار رایگان به نام هتل سینامون لیک ساید کلمبو ، هتل ماهاولی ریچ کندی ، هتل ریو سریلانکا به مدت 7 شب از 23 شهریور الی 30 شهریور به قیمت تک نفره 6/950/000 تومان با گشت شهری کلمبو و کندی و بنتوتا و حمل بین شهری با اتوبوس مسافرتی ، برای رزرو تماس بگیرید .

 

تاریخ حرکت از 23 شهریور 98 الی 30 شهریور 98

به مدت 7 شب ( 2 شب کلمبو + 2 شب کندی + 3 شب بنتوتا )

 

خدمات تور :

هتل سینامون لیک ساید کلمبو Cinnamon Lakeside Colombo    ∗ ∗ ∗ ∗ ∗   ( پنج ستاره ) کلمبو

هتل ماهاولی ریچ کندی Mahaweli Reach Hotel   ∗ ∗ ∗ ∗ ∗   ( پنج ستاره ) کندی

هتل ریو سریلانکا Hotel Riu Sri Lanka   ∗ ∗ ∗ ∗ ∗   ( پنج ستاره ) بنتوتا

   کندی, کلمبو, بنتوتا, سریلانکا   bentota - kandy - Colombo - Sri lanka

ƒ r ē ē سالن غذا خوری ، جزیره ساحلی در کنار جنگل ، استخر سرباز ، استخر سرپوشیده ، سالن لابی مجلل ، آسانسور ، حیاط حمام آفتاب ، سالن مجهز ماساژ ، سشوار ، وان در حمام ،  فکس ، تلویزیون .

ماهان ایر پرواز از تهران به امارات ، امارات به کلمبو

 

 نرخ سفر :

یک نفر بزرگسال در اتاق یک تخته  12/420/000 تومان  10/950/000 تومان

دو نفر بزرگسال در اتاق دو تخته  7/850/000 تومان  6/590/000 تومان

نوزاد بدون تخت  450.00یورو  رایگان 

کودک بدون تخت 3/100/000 تومان

کودک با تخت  4/350/000 تومان

 

: سایر توضیحات

 حمل با اتوبوس مسافربری از کلمبو به کندی ، کندی به بنتوتا

∞ لیدر همراه انگلیسی زبان

 صدور ویزا به هنگام ورود ( پرداخت مبلغ با آژانس )

 بیمه مسافرتی

 یک عدد سیم کارت برای هر اتاق

 مجوز 30 کیلو بار

 گشت شهری کلمبو ، کندی و بنتوتا

 دارای صبحانه و نهار

 ایرلاین اکونومی کلاس

 

 درمورد جزایر هند جنوبی بیشتر بدانید :

جزیره واقع در جنوب آسیا ، اطراف اقیانوس هند در جنوبی ترین نقطه کشور هند ، پایتخت تجاری این جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی شهر کلمبو می باشد . جمعیت این کشور 20 میلیون نفر را رد کرده است ، مردم آن با زبان های گوناگونی در تعامل با یکدیگر هستند مانند سینهالی ، تامیل و انگلیسی می باشد . همچنین واحد پول رایج روپیه سری لانکا است .

جالب است بدانید که ده درصد از جمعیت این کشور مسلمان هستند و دارای فراورده های بسیار با ارزش و با کیفیت می باشند شامل چای ، کینین ، قهوه ، کائوچو ، نارگیل که منجر به درامد بسیار بالا و اقتصاد خوبی است . مساحت سری لانکا حدود 65 هزار کیلومتر مربع است ، که شهر کلمبو دارای بیش از 700 هزار نفر جمعیت می باشد . البته این تعداد جمعیت نسبت به 20 میلیون نفر جمعیت شهر تهران واقعا ناچیز است و شما شاهد شهر بسیار خلوت و با آرامشی هستید  ، انواع پکیج مسافرتی ، رزرو هتل و بلیط را بسادگی از ما بخواهید .

حال کمی در مورد تور ترکیبی سری لانکا بیشتر برایتان توضیح میدهم ، شما در روز اول که به فرودگاه بین المملی امام خمینی می روید کافیست به سمت امارات پرواز کنید . سپس در فرودگاه با نماینده ما روبرو می شوید که با هم به شهر کلمبو پرواز می نمایید ، پس از آن شب را در همانجا در هتل بسیار مجللی که در بالای این مطلب اسم آن درج شده سپری می نمایید .

 

روز دوم گشت شهری کلمبو بعد از ارائه صبحانه  هتل آغاز می گردد که برای تماشای میدان زیبای استقلال ، موزه و معبد معروف گانگاراما و بسیاری مناطق دیگر شهر که برای نهار نیز دیگر میتوانید به هتل بازگشته و یا خودتان در سطح شهر به صرف نهار بپردازید . روز سوم نیز بعد از میل نمودن صبحانه در هتل کلمبو به همراه لیدر با اتوبوس مسافربری مجهز به سمت کندی حرکت می نمایید .

 

در این مسیر مناطق و سوژه های بسیار زیبایی برای لذت بردن مشاهده می نمایید از قبیل فیل های پینوالا و باغ ادویه و شب در هتل مخصوصتان در کندی اقامت خواهید داشت . با تماس تلنفی واچر این هتل را از ما درخواست کنید تا در هر جای ایران که هستید برایتان ارسال نماییم . سپس به صرف نهار در هتل می پردازید و تا شب به اختیار خودتان هستید .

روز چهارم که از خواب بر می خیزید میتوانید درخواست دهید تا صبحانه را برایتان در اتاق سرو کنند و یا خودتان تا محل غذا خوری بروید ، پس از صرف کامل صبحانه با تور داخل شهری به همراه لیدر مجرب انگلیسی زبان به بازدید از باغ گیاه شناسی سلطنتی ، بازار مخصوص کندی ، موزه جواهرات ، کارخانه چای و پس از صرف نهار به دیدن معبدی به نام دندان می روید ، همچنین از رقص های فرهنگی سری لانکا نیز لذت می برید . این شب را نیز در کندی سپری می نمایید .

 

در روز پنجم کدی را بعد از اتمام صبحانه ترک نموده و به بنتوتا می روید . این روز برای استراحت به صورت کامل در اختیار خودتان خواهد بود و شما میتوانید از مناظر زیبای ساحلی جنگلی آن لذت ببرید و با خود خلوت کنید . پس از گذشت این شب ، صبح روز ششم در بنتوتا و هتل مجللتان صبحانه میل می نمایید ، تور شهری گاله آغاز می شود و تمام بنتوتا را به شما نمایش می دهد ، همچنین قلعه زیبای هلندی را نیز می بینید.

 

در مسیر به قایق سواری می پردازید که رودخانه مادهو و مراکز نگهداری لاکپشت را در بر خواهد داشت ، شب نیز در هتل بنتوتا به خوابی آرام می روید . سپس در روز هفتم بنتوتا را پس از صرف صبحانه ترک نمیکنید و میتوانید کل روز را به استراحت با اختیار خودتان باشید ، شب نیز در همین هتل اقامت خواهید داشت . روز هشتم دیگر آخرین روز است که پس از میل نمودن صبحانه میتوانید از طریق فرودگاه به تهران بازگردید که با ترانسفر فرودگاهی از هتل تا مرکز پرواز همراهی می شوید .

 

برای سفارش انواع تور و رزرو آن به همراه اخذ ویزا و اقامت کافیست با شماره تلفن راهنما ارتباط برقرار نموده تا به سرعت به کارهای شما رسیدگی گردد . ما برای شما پکیج های حیرت انگیز نسبت به بودجه مد نظرتان پیشنهاد خواهیم داد . بسیاری از تور های ما در لحظات ابتدایی تکمیل ظرفیت می شوند و برای همین منتظر زنگ شما در هر روز کاری ساعت 8 و نیم صبح هستیم تا اولین نفر پکیج های خاص را برای شما دوست عزیز ارائه دهیم .