مزایای تورهای زمینی چیست ؟ چرا تور مسافرتی زمینی را انتخاب کنیم ؟

راهنما 09100049363

 

تورهای خارجی و داخلی کلیپ تصویری شرح مسافرت زمینی

در این ویدیو در خدمت سرکار خانم مهسا فرازمند هستیم که مدیریت اجرایی وبسایت تهران سایت را برعهده دارند و کارشناسی ارشد گردشگری و تورهای خارجی و داخلی هستند . ایشان با تجربیات بالقوه و بالفعلی که در این زمینه کسب نمودند میتوانند بهترین خدمات توریستی و گردشگری را به شما هم میهنان عزیز نسبت به بودجه و سلیقه تان ارائه دهند .

سلام میکنم به همه شما دوستای خوبم ، میخوام بگم که چرا تورهای زمینی رو استفاده بکنید ؟  تورهای زمینی رو اکثرا استفاده نمی کنند به خاطر اینکه راه دوره ، گرمی و سردی هوا هست ، کلافه می شن ، به خاطر صندلی هست که راحت نمیتونن دراز بکشن .  ولی خب همه این مشکلات اصلا در تورهای زمینی به  چشم نمیاد . کافیه یک بار تورهای مسافرتی زمینی رو برید تا تجربه این نوع تور رو داشته باشید و ببینید چه تفاوتی را تورهای زمینی داره .

 

تورهای زمینی مزیتی که داره دوستای خوبی پیدا می کنید ، ارزان تره  ، با شخصیت های متفاوت آشنا میشید ، از تجربیات دیگران استفاده می کنید .  با مشاغل   مختلف آشنا میشید که میتوانید از اشخاص مختلف در مشاغل مختلف کمک بگیرید. توی تورهای زمینی وقتی تعداد نفرات زیاده در حدود 25 نفر در یک اتوبوس   شما جاهای دیدنی رو ممکنه همه رو ندونید مثلا همین تهران رو ممکن هست خیلی جاها رو نشناسی.

ولی وقتی با افراد بیشتری سفر میرید هر یک از افراد ممکنه مکان ها و جاهای بیشتری بشناسند و پیشنهاداتی داشته باشند . همه اینها یک تجربس برای همه ما ، ما به تنهایی باید چندین بار به سفر بریم تا این همه اطلاعات را داشته باشیم ولی با این جمع  در تورهای زمینی کافیه یکبار با یک گروه بریم ، کلی اطلاعات داریم کلی تجربه داریم که میتونید بیشترین استفاده رو از مسافرت خود ببرید .

ولی در تورهای هوایی اینطور نیست اصلا ، شما سوار هواپیما میشید ، چند ساعت بعد میریسد به کشور مورد نظرتون ، نه کسی رو میشناسید نه چاهای دیدنی خاصی رو آشنا می شید . آدم های مختلفی هستند که نه با زبانشون آشنا هستید و نه با شخصیتاشون آشنا دارید و هر کدوم میتونه براتون  سخت باشه ، شما باید هزینه بیشتری بکنید تا دفعه دوم برید دفعه سوم برید تا اون لذتی که بار اول تور زمینی براتون داره رو تجربه کنید ، برای بهره بردن از تورهای داخلی ، تور هوایی ترکیه ، شینگن ، رزور هتل و اقامتگاه میتوانید براحتی با ما تماس بگیرید .

 

و حتی در تور های زمینی داشتیم که دوستان وسط اتوبوس یک زیر انداز پهن کردن و همه نشستن بازی های گروهی انجام دادن و خیلیم بهشون خوش گذشته و یک خاطره خوب و ماندگار و حتی در سالهای بعد باهم دوست بودن ارتباط داشتن و به هم کمک کردن . خیلی سودش بیشتر از اون حس طولانی بودن و گرم و سردی مسیره و وقتی که انقدر شما گرم دوستان و همسفریانی هستید که اصلا فراموش می کنید این سختی ها وجود داره .

 ولی پیشنهاد میکنم که حتما حتما یکبار تورهای زمینی رو تجربه بکنید و حتما با یک آژانس خوب و حرفه ای تجربه خوب و خاطره انگیزی رو براتون آرزو دارم . کافیه با شماره تلفن ما تماس بگیرید و درخواست انواع تور زمینی یا حتی هوایی داشته باشید . بهترین پیشنهادات نسبت به بودجه شما ارائه می گردد تا از زمان و هزینه خود بالا ترین بهره را ببرید .

   

براي اكنون مطلبي يافت نشد