جاذبه های ازمیر ترکیه آنچه می خواهید خلیج و بازار کامارالتی

ازمیر ترکیه خلیج سواحل دریای اژه تهران

راهنما 09100049363

ازمیر یکی از استان های ترکیه در غرب آنتولی با 28 شهرستان است که جمعیت آن 3 میلیون و 769 و هزار نفر بوده که خلیج ازمیر را در بر گرفته و در ساحل دریای اژه می باشد ، طبق حفاری های باستانشناسی قدمت سکونت در ازمیر ترکیه به 6500 سال پیش از تاریخ مربوط می شود . برای اطلاع از تورهای لحظه آخری ازمیر کافیست با ما تماس بگیرید .

ازمیر بعد از استانبول و آنکارا بزرگ ترین مرکز تجاری و صنعتی ، بندری و گردشگری است که وجود دانشگاه های معتبر در رشته فنی و مهندسی ، نمایشگاه ها و همایش ها ، کنگره های مختلف صنعتی و تجاری و  علمی ، آثار و شهر های باستانی و تاریخی ، آبهای معدنی در سواحل چشمه و سواحل زیبای ماسه ای به این شهر اعتبار داده و توجه توریستان و گردشگران بسیاری را از سراسر جهان به خود جلب کرده است .

 آنچه مردم را برای تکرار سفر به این شهر از ترکیه وا می دارد وجود مردم گرم و زندگی سنتی همراه با آرامش است که با قدم زدن در شهر و تماشای بافت و شنیدن تاریخ ازمیر بدست خواهید آورد . از این رو می خواهم شما را با جاذبه های ازمیر بیشتر آشنا کنم . در صورتی که فرصت مطالعه ندارید میتوانید به سادگی با ما تماس بگیرید .

 

ازمیر آگوارا بازاری با قدمت 2 هزار ساله :

ازمیر آگوارا دارای بازاری است که از وسط آن کانال باریک آب رد شده است . قدمت این بازار به دو هزار سال قبل می رسد این بازار ستون هایی نیم دایره سنگی بزرگ مانند سقف بوده که در مسیر جاده ابریشم می باشد . متاسفانه در حال حاظر تنها بخشی از آثار باقی مانده از آن را خواهید دید . برای خرید بلیط هواپیما و یا اطلاع از ساعت پرواز خروجی و ورودی به فرودگاه میتوانید به تلفن ما زنگ بزنید .

 حتما به بازار کامارالتی بروید :

این بازار به بازار سوغاتی و خوراکی های متنوع خوشمزه معروف است . شما می توانید خوشمزه ترین شیرینی ها ، آبنبات سنتی مخصوص ازمیر و زیتون های سبز و سیاه را بخرید ، از  بوهای  خوشمزه و شیرین آن  لذت ببرید و یک خاطره به یاد ماندنی در ذهنتان ثبت کنید و همینطور شما می توانید به راحتی در بازار رنگارنگ و سنتی ، پر از سوغاتی بگردید بدون آنکه مجبور باشید خرید کنید با مردم گرم و صمیمی آن به گپ و گفتگو بپردازید .

 

روستای بی نظیر شیرینجه تجربه ای متفاوت از زندگی :

همیشه عکسهایی از معماری های خانه هایی با سقف های زیبا را می دیده اید اما این بار در ازمیر خود واقعیش را ببینید ، از نگاه خودتان عکس برداری کنید و انها را در بین عکس های متفاوت و ویژه ی خود قرار دهید . روستای شیرنجه با خانه های سنتی با سقف های نارنجی و دیوار های سفید و بی نظیرش روح شما را زنده و به هیجان می آورد .

از پخت نان محلی و صحبت با فروشنده های ترک زبان لذت ببرید و پیشنهاد می کنم چند روزی را در این روستا سنتی زندگی کنید تا از آرامش و خاطرات خوشی که بر جای می گذارد بهره مند شوید . شما میتوانید برای رزرو واچر هتل در داخل و خارج از کشور با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید . قیمت های ما نسبت به همکارانمان رقابتی است ، برای اطلاع از منوی غذای هتل ها ، دمای هوا و امنیت استانبول برای مسافرت شما و دیگر نکات ارزشمند لطفا از ما سوال کنید ..

 

برای سفارش بلیط هواپیما ، رزرو هتل در سراسر دنیا ، اخذ انواع ویزا به خصوص شینگن ، به سادگی با شماره تلفن ما در این سایت تماس بگیرید . تهران سایت مجری خدمات توریستی گردشگری برای شما و خانواده محترمتان و یا همینطور شرکای تجاری شما که به صورت تخصصی حامی تور های سرمایه گذاری و بیزنسی در سراسر دنیا می باشد .