با این روش در مصاحبه اخذ ویزای شنگین موفق شوید

روش ساده گرفتن ویزای شنگین آنلاین

راهنما 09100049363

یکی از مهم ترین مشکلاتی که باعث ریجکت ویزا می شود مصاحبه ی اخذ ویزای شنگین می باشد . اکثر افراد انرژی خود را صرف آماده کردن مدارک کرده و از مصاحبه غافل می شوند اما مصاحبه هم نیز به اندازه مدارک مهم است زیرا در این قسمت شخصیت و رفتار شما است که اعتماد ماموران سفارت را باید جلب کند . لذا برای اعتماد سازی ادامه مطلب را مطالعه نمایید و یا با مشاوران ما تماس بگیرید .

وقت شناس باشید :

هر شخصی در هر جایگاهی که باشد اگر وقت شناس نباشد آدم های دیگر کمتر به او اعتماد خواهند کرد و سخت تر می تواند نظر اطرافیان را به خود جلب کند در واقع از مشخصه های یک فرد قابل اعتماد وقت شناس بودنش است .

نیم ساعت زودتر از برنامه ریزی ای که برای رسیدن به سفارت کرده اید حرکت کنید تا با عجله و با پراکندگی ذهنی وارد اتاق مصاحبه نشوید ، هیچ وقت با تنش فکری نمی توانید در مصاحبه اخذ ویزای شنگین موفق شوید در نتیجه زمانی برای ریلکس شدن خود بگذارید . در این مواقع استفاده از وسایل نقلیه عمومی شما را با آرامش بیشتر به مقصد می رساند تا خودتان راننده باشید . همچنین قابلیت انعطاف تغییر وسیله نقلیه خود را هم دارید . اگر ترافیک باشد از مترو و اگر نباشد از تاکسی استفاده کنید و دیگر نگران جای پارک هم نیستید .

سوالات مصاحبه اخذ ویزای شنگین مشخص است :

هدف از مصاحبه تایید صلاحیت و صداقت شما در هدفتان به سفر است . در واقع شما باید در یک جلسه اعتماد شخصی که شما را بار اول می بیند را جلب کنید . موضوع خیلی سخت نیست کافی است برای جلب نظر آنها با صراحت ، صداقت و روان صحبت کنید . به جا و به اندازه پاسخ دهید . تصور  کنید با یکی از دوستانتان صحبت می کنید .

برای یک ارتباط تاثیر گذار آماده شوید :

برای آنکه در همان مرحله اول با ماموران سفارت ارتباط خوبی برقرار کنید این 3 نکته بسیار مهم را رعایت کنید .

  • پوشش مناسب داشته باشید : قبل از آنکه هر شخصی شما را بشناسد شما را از روی لباستان و بویی که می دهید قضاوت می کنند . برای اینکه اعتماد ماموران سفارت را برای اخذ ویزای شنگین جلب کنید از لباس رسمی ، شیک ، خوش رنگ و ملایم استفاده کنید . ترجیحا رنگ آبی و سفید .
  • ارتباط چشمی برقرار کنید : تاثیر ارتباط چشمی دو برابر ارتباط کلامی است افرادی که ارتباط چشمی برقرار می کنند با اعتماد به نفس تر و قابل اعتماد تر به نظر می رسند و در مصاحبه اخذ ویزای شنگین موفق تر هستند .
  • زبان بدن خود را باز بگذارید : سعی کنید در صحبت هایتان کف دستانتان را نشان دهید و خیلی آزادانه صحبتهایتان را با حرکات بدن و دستان نشان دهید .
  • واضح و صریح صحبت کنید : در واقع برخی از افراد وقتی برای مصاحبه می روند آنقدر آرام صحبت می کنند که انگار از چیزی ترسیده اند و اعتماد به نفس ندارند ، پس شفاف و روشن صحبت کنید ولی داد نزنید سعی کنید لحنتان را آرام و همراه با صحبت هایتان تغییر دهید .

اگر تصور کنید که با یکی از دوستان خود مدت کوتاهی را برای خوش و بش کردن می گذرانید به راحتی می توانید تمامی نکات را رعایت کنید .

در مصاحبه اخذ ویزا ی شنگین این کارها را انجام ندهید :

از نشانه های دروغگویی و نشانه هایی که یک دیوار بین شما و مخاطبتان قرار می دهد  قایم کردن چشمان، قایم کردن دستان ، مشت کردن و گره کردن دست و پا است . با وسایل یا موهایتان بازی نکنید . تکان دادن سریع پا نشان دهنده عصبی بودن است پس در ماموران سفارت ایجاد شبه می کند و باعث می شود سوالات بیشتری بپرسند  در واقع افراد در ناخوداگاهشان به افرادی که این رفتارها را از خود نشان می دهند دوری می کنند .

با رعایت این نکات ساده مصاحبه را برای خود راحت تر می کنید و سریع تر از سوالات ماموران سفارت خلاص می شوید . همچنین برای پیگیری فرایند های قنونی و اخذ مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن کافیست با شماره تلفن ما در بالای این صفحه تماس بگیرید .