زیباترین آثار تاریخی ارمنستان ۳۵۰۰ سال پیشینه

کشور ارمنستان مکان تاریخی 3500 ساله

راهنما 09100049363

ارمنستان کشوری تاریخی که قدمت ان بر می گردد به دوران پیش از میلاد یا تاریخ که تاریخ ارمنستان را می توان به دوران پیش از تاریخ ، دوران باستان ، سده های میانه ، عصر جدید نخستین و عصر مدرن که از شوروی تا تشکیل جمهوری ازمنستان است ، دسته بندی کرد.تاریخ ارمنستان به 1400 سال پیش از میلاد برمی گردد . ارمنستان را از نظر منطقه ای می توان به سه دسته تقسیم کرد ارمنستان بزرگ ، ارمنستان کوچک و ارمنستان جدید که به سومین ناحیه تاریخی و سده یازدهم مربوط می شود.از این رو می خواهم ازدنیای بزرگ جاذبه های تاریخی و دیدنی ارمنستان برایتان بگویم .

 

تنوع تاریخی ارمنستان :

پایتخت تاریخی ارمنستان ، ایروان که به 3500 سال پیش از میلاد برمی گردد. این شهر با تنوع بسیاری در معابد ، موزه ، کتابخانه دریاچه ، طبیعت ، فواره ، باغ ها و هنر اروپایی توجه گردشگران مختلفی را از سراسر جهان به خود جلب کرده است . بنا به تقاضای شما دوستان توانستیم شماره تلفن راهنما را روی سایت قرار داده تا با مشاوران خبره در زمینه خدمات توریستی به صورت زنده صحبت کنید .

هسته ی تاریخ ارمنستان اینجاست ؟

هسته ای اصلی هر شهر در ایران میدان امام است که در ارمنستان به نام میدان جمهوری با فواره های آبی موزیکال و ساختمان های اداری با معماری زیبا در اطرافش می باشد .این میدان مرکزی است که اطرااف آن پر از جاذبه های تاریخی ارمنستان از جمله کتابخانه تانداران ، باغ ملی ، خانه های هزار ساله یونانیان باستان ، دست سازهای ارمنی و کارهای متنوعی از اروپایی ها ، ارمنی ها ، آسیایی ها و روسی ها می باشد . که به راحتی می توانید از آن ها دیدن کنید و خاطرات تاریخی از گذشتگان ارمنستان را ثبت کنید .

 

آبشار بزرگ ایروان

ساخت این آبشار مربوط به سال 1971 است که در سال 1980 توسط سه معمار معروف ساخته و تکمیل شد و نام این آبشار کاسگاد است معروف به هزار پله . پله های آن آنقدر زیاد است که برای افرادی که از توانایی کمتری برخوردارند و توجه بسیار زیاد بازدید کنندگان برای بازدید از این آبشار پله برقی برای آن قرار داده شده ، ارائه تور سریلانکا تورهای نمایشگاهی و پزشکی ..

کاسگاد به شکل پله های بزرگ از سنگ آهک است . در وسط میدان جلوی این پله ها مجسمه های بی نظیری هستند که می توانید عکس های بسیار زیبایی از آنجا داشته باشید . علاوه بر زیبایی این آبشار ، موزه و سالن نمایش هایی در این منطقه وجود دارد که شما را به بازدید از آنها دعوت می کنم . لطفا تماس بگیرید .

ما برای پشتیبانی از شما عزیزان و برگزاری بهترین سفر های خارجی و داخلی به صورت کلی و آسان به همراه قیمت های بسیار مقرون به صرفه ، شماره تلفنی روی سایت قرار داده ایم که با رنگ نارنجی و نام راهنما مشخص می باشد . کارشناسان متخصص در حوزه گردشگری با مدیریت حرفه ای باسابقه بالا در چند ده سال اخیر ، با افتخار پاسخگوی شما عزیزان هستیم .