ساده ترین روش اخذ ویزای کار ایرلند

ویزای کار ایرلند روش ساده فرم درخواست

راهنما 09100049363

ایرلند بیستمین جزیره بزرگ دنیا با 6 میلیون نفر جمعیت حدود جمعیت ایران است ، که 4 میلیون نفر آن در جمهوری ایرلند و 2 میلیون نفر آن در ایرلند شمالی زنذگی می کنند و با فاصله یک راه دریایی با بریتانیا و انگلستان همسایه است که طبق قانون ایرلند هر کسی که در ایرلند به دنیا آید از تمام حقوق شهروندی این جمهوری برخوردار است .

 

شرایط اقتصادی ایرلند برای اخذ ویزای کارایرلند چگونه است ؟

ایرلند پس از ژاپن دومین و بالاترین میزان قدرت بر اساس بدهی ناخالص عمومی با 62.686 میلیارد دلار در سال 2016 است. خدمات ایرلند متمرکز بر فن آوری های پیشرفته ، علوم زیستی و مالی است که 70.4 درصد از تولیدات ناخالص اخلی مربوط به بخش خدمات ، 28 درصد صنعت ، 1.8 درصد کشاورزی است . که به میزان 2 درصد از تورم کاهش یافته و فقط 8 درصد مردم زیر خط فقر پایدار در سال 2014 بوده اند .

در سال 2017 6 درصد از بیکاری کاهش یافته و در سال 2016 ، 2.22 میلیون نفر نیروی کار داشته که 78 درصد در بخش خدمات ، 19 درصد در بخش صنعت و 5 درصد در بخش کشاورزی اند . صنایع ثابت و مورد نیاز همیشگی ایرلند شامل داروهای شیمیایی ، رایانه در بخش سخت افزاری و محصولات غذایی و نوشیدنی است .

 

از طریق چه کارهایی می توان ویزای کار ایرلند را اخذ کرد ؟

بر اساس توافق نامه بین ایران و ایرلند ، شرایط ایرانی هایی که قصد دریافت ویزای کار ایرلند را دارند این است که در یکی از رشته ها یا زیر شاخه هتل داری ، آشپزی ، شیرینی پزی و پذیرش توریسم و دورهای دیگر توریسم مهارت داشته و دارای مدرک فنی حرفه ای یا سابقه کار مرتبط باشند و حداکثر سن کارجو 40 سال و دارای مدرک آیلتس باشد . افراد مجرد در اولیت هستند اما تنها داشتن مدرک در این دوره ها کافی نیست بلکه باید از طریق یک کارفرما در ایرلند پیشنهاد یا درخواست استخدام داشته باشید درصورتی که کارفرما نیروی مورد نظر خود را در ایرلند نیابد از اتباع خارجی پذیرش می شود .

ایرلند برای کسانی که ویزای کاری ایرلند درخواست کرده اند اما مدرک آیلتس ندارند فرصتی را فراهم کرده که تا زمان اعزام ، مدرک آیلتس خود را آماده و تحویل دهند . به درخواست کننده پس از 4 ماه ویزای مرتبط کار ایرلند داده می شود و اجازه ی ورود به ایرلند را دارد . ثبت نام آن در مرداد ماه و در سایت www.scaba.ir/fa/register.aspx می باشد ، برای هماهنگی رزرو بلیط و یا مسیر پرواز هواپیمایی قشم ایر ، لوفتهانزا و بسیاری دیگر کافیست با ما تماس بگیرید .

مدارک لازم برای اخذ ویزای مربوط کار ایرلند :

مدارک لازم برای ویزای مربوط کار ایرلند اصل گذرنامه معتبر با دوبرگ خالی که از قبل مهر سفر به کشورهای بدون ویزا در آن خورده باشد . کپی گذرنامه ، 3 قطعه عکس 6 در 4 زمینه سفید ،  کپی فیش پرداختی هزینه ثبت نام . توجه : کسانی که ویزای کاری ایرلند را دریافت کرده اند و می خواهند اعضای خانواده خود را به ایرلند وارد کنند تنها در مدت ویزای مرتبط کاری خود می توانند اقدام کنند .