چگونه بدون ویزا به کشور عضو شینگن نامحدود سفر کنیم ؟

سفر به نروژ بدون نیاز ویزای شینگن

راهنما 09100049363

بسیاری از مشتریان ما هنگام تماس تلفنی سوالاتی دارند که آیا ترفندی وجود دارد که ما بدون اینکه اصلا بخواهیم اقدام به اخذ ویزای شینگن کنیم می شود که به کشور شینگن سفر کنیم و هر بار مکرر نیاز به تمدید نداشته باشیم ، در این مطلب میخواهم این نوید را به شما بدهم که این مهم شدنیست و بسیار ساده و آسان اما نیاز به توضیحات دقیقتری دارد که در ادامه برایتان شرح میدهم .

بسیاری از مردم تا میگوییم که میشود بدون ویزا به کشور عضو شینگن به صورت نا محدود و مکررا سفر کرد ، یا بسیار ذوق زده می شوند یا اینکه فکر می کنند با آنها شوخی می کنیم . بسیاری از همکاران ما با این که ترفندهای مخصوص آن را نمیدانند ، با وعده اینکه میتوانید سفر کنید ولی مبلغ دولت آن گران است و بسیاری از این حرف های کذب ، مشتری را منحرف نموده و به مقاصد مالی و سودجویی غیر اخلاقی خود دست می یابند .

 

بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا هستند که در عهد و پیمان نامه شینگن عضو نیستند و بسیاری از کشور های عضو عهد نامه شینگن هستند که در اتحادیه اروپا هیچ نقشی ندارند . پس تا به اینجا متوجه شدیم که عملا کشور هایی از اروپا تخت عهدنامه شینگن نیستند که به سادگی میتوان به آنها سفر نمود و نیاز به اخذ ویزای شینگن نیست .

 

اما خیلی ها می پرسند که ما به هر دلیلی نتوانستیم ویزای شینگن تهیه کنیم ، حال چه کنیم که تمام اعضای خانوادیمان حداقل یکبار مثلا نروژ را دیده اند اما ما ندیده ایم . یا بسیار از دوستان نزدیکمان آبشار نیاکارا را دیده اند اما ما به دلیل نداشتن ویزای شنگین نتوانستیم تا الان این زیبایی های خدا دادی را بنگریم . ما در این مواقع میگوییم که قطعا شما را یاری میکنیم تا ویزا بگیرید اما اگر نشد با شیوه ای خاص و قانونی میتوانیم شما را به این مناطق ببریم .

برای مثال کشورهایی مانند ترکیه ، گرجستان ، کوزو و ارمنستان نیازی به اخذ ویزا ندارد و با یک قطعه عکس ، کپی شناسنامه و پاسپورت مجوز ورود صادر می شود ، حتی کشور های دیگر شامل روسیه ، آذربایجان ، قبرس ، بلغارستان نیز به دلیل اینکه نه عضو اتحادیه اروپا هستند و نه عضو عهدنامه شینگن ، لذا بسیار ساده برای ورود به آن می شود اقدام نمود .

 

کشور هایی که عضو اتحادیه اروپا نیستند ولی در زیر عهد نامه شینگن امضا نمودند ، شامل سوییس ، ایسلند و نروژ نیاز به اخذ مجوز شینگن برای ورود ما الزامی است . حال میخواهم رازی را بگویم که کمتر کسی از آن با خبر است و شما میتوانید به سادگی به کشور نروژ سفر کنید اما بدون اینکه مجوز شینگن را داشته باشید . در قسمت شمالی نروژ مجمع الجزایر سوالبارد وجود دارد .

برخی سوالبارد را اسوالبارد یا Svalbard نیز می گویند که منطقه ای از نروژ به حساب می آید و نیاز ویزا برا ورود ندارد و حتی می شود بدون محدودیت در آنجا اقامت نمود ، این منطقه آخرین نقطه قابل سکونت قبل از قطب شمال است که دارای شهر های گوناگون نیز می باشد . کسانی که عاشق عکاسی حرفه ای ، طبیعت گردی ، پژوهشگران ، ماجراجویان و گردشگران علمی میتوانند مکررا و در زمان های بدون محدودیت در این مجمع الجزایر زندگی کنند .

 

برخی بر این باورند در آن سرما مگر امکان فرود آمدن هواپیما وجود دارد که ما بخواهیم بدون ویزا به آنجا سفر کنیم ؟ در پاسخ باید بگویم که جالب این است که شما در فرودگاه اصلی نروژ فرود می کنید و به دلیل اینکه ترانزیت در فرودگاه پایتخت نروژ به هیچ نقطه ای از جهان نیاز به ویزای شینگن ندارد . در واقع در هیچ یک از کشور های دنیا برای ترانزیت فرودگاهی نیاز به ویزای محل ترانزیت ندارد .

به این صورت شما نیز میتوانید به سادگی به کشور عضو شینگن سفر کنید و لذت آن را ببرید ، به این صورت در میان دوستان و خانواده خود نیز سر افراز هستنید و همانند آنها می گویید من نیز به نروژ کشوری که عضو عهدنامه شینگن می باشد سفر نمودم و تجربیات ماجراجویانه در فضای قطبی را دارم که خاطرات و لحظات به یاد ماندنی را برایم فراهم نموده است .

 

برای درخواست نام نویسی جهت سفر به مجمع الجزایر سوالبارد در شمال نروژ بدون نیاز به اخذ ویزا و به صورت نامحدود زمانی ، کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته و تاریخ های حرکت را بپرسید .