سه پارک بزرگ تهران که باید ببینید پل طبیعت جنگلی چیتگر دلفینها

پارک بزرگ تهران پل طبیعت جنگلی چیتگر

راهنما 09100049363

در تهران اگر هر روز از سال را بخواهیم بگردیم پارک ، موزه و پر از مکان های دیدنی و تفریحی است که بسیاری از مردم از آن غافل اند. در اینجا در کنار خدمات توریستی سه پارک بزرگ تهران که باید ببینید را که از نظر طبیعت زیبا ، ساخت آن ، هیجان  و علمی بودن آن برای هر شخصیتی بسیار جالب و جذاب است .

  • پل طبیعت

    آدرس: تهران بزرگراه حقانی، بین پارک طالقانی و پارک آب وآتش

پل طبیعت پلی ارتباطی است بین پارک آب و آتش و طالقانی . این پل یکی از سازه های معروف و خارق العاده تهران است پل طبیعت به دلیل ارتفاع و زیابیی خاص پل و نمایی زیبا از تهران و حرکت ماشین ها بسیار معروف است. روی پل رستوران های ایتالیایی و بسیار شیک هم وجود دارد که غذا خوردن در ارتفاع و با نمایی زیبا بسیار لذت بخش است امکان ندارد به پل طبیعت بروید و گوشیتان پر از عکس های سلفی نشود.

  • پارک جنگلی چیتگر

    آدرس: ایران - تهران - تهران ضلع شمال غربی دریاچه خلیج فارس

پارک جنگلی چیتگر پارکی با درخت های بلند با قدمت بیش از 40 سال با مساحت 1450 هکتار یکی از بزرگ ترین پارک های جنگلی تهران شناخته شده و از همین پارک بزرگ تهران است. پارک جنگلی چیتگر فضایی عالی برای پیک نیک و دور همی خانوادگی است و همینطور دسیدن غروب آفتاب در ارتفاع و از لابلای درختان بسیار دلنشین است که از آنجا می توان با تماشای دریاچه چیتگر که همان دریاچه خلیج فارس است از آرامش آن استفاده کنید. در پارک جنگی رستوران های سنتی، کافی شاپ های چوبی بسیار زیبایی وجود دارد و برای کسانی که پر شور و هیجان هستند بازی هایی در کنار دریاچه وجود دارد و همینطور قایق سواری که حتما باید امتحان کنید.

  • پارک دلفین های تهران (دلفیناریوم برج میلاد)

 آدرس : تهران اتوبان شیخ فضل الله نوری، ورودی بزرگراه شهید همت، مسیر اختصاصی برج میلاد

چرا کیش ؟ دلفین ها را در نزدیکی شما هستند . از جمله پارک بزرگ تهران پارک دلفیناریوم برج میلاد از مرتفع ترین دلفیناریوم های جهان است. این دلفیناریوم  سه هزار و دویست متر مربع وسعت دارد که در هر سانس 1200 نفر می توانند بازدید داشته باشند.تا به این دلفیناریوم نرید متوجه جذابیت آن نمی شوید. در این پارک 4 شیر دریایی است که با کشیدن نقاشی و زدن ساز دهنی و حرکات نمایشی زیباشون حسابی سرگرمتون می کنند. تازه وقتی باهاتون عکس سلفی می گیرند باید ببینید. در این دلفیناریوم متفاوت ترین عکس های سلفی که تا حالا نداشتید بگیرید. بسیار جذاب برای بزرگسالان و کودکان.