سوالات متداول در خصوص مصاحبه ویزای شینگن

سوالات مصاحبه ویزای شینگن اینترنتی

راهنما 09100049363

برای گرفتن ویزای شنگین آنچه اهمیت دارد تکمیل مدارک است که هر اشتباه در مدارک می تواند هزینه و زمان شما را هدر دهد به همین دلیل سوالات متداول برای گرفتن ویزا دارید را در این مقاله آورده ام . همچنین درصورتی که فرصت مطالعه این مقاله را ندارید و یا اینکه ممکن است سوالات بیشتری داشته باشید ، کافیست با شماره تلفن راهنما ارتباط برقرار نموده و درخواست خود را بدهید تا به سرعت راهکار ها و مشاوره رایگان به شما ارائه داده شود .

 

سوالاتی که برای صدور ویزا از شما خواهند پرسید .

این بخش یکی از بخش های مهم است . بسیار از افراد تمام مراحل را گذرانده در این مرحله رد می شوند . سوالات سختی نیست اما توانایی افراد مصاحبه کننده در تشخیص صحیح و نادرست بودن آن بسیار است . اما وقتی هدفتان مشخص و مسلط به خود باشید مطمئنا به نتیجه خواهید رسید . تنها نیاز به جلب اعتماد مصاحبه کننده دارید .

سوالاتی که مطمئن شوند شما به کشور خود بازخواهید گشت و به قصد ترک کشور خود سفر نمی کنید مانند : هدف از سفرتان چیست ؟ آیا تا کنون به کشور های دیگر سفر کرده اید همچنین سوالاتی که بدانند جایگاه اجتماعی شما چیست مانند وضعیت تاهل ، سواد و موقعیت شغلی و اینکه آیا توانایی مالی برای اقامت در طول سفر دارید یا خیر .

هزینه ویزای شینگن چقدر است؟

هزینه ویزا با توجه به نوع ویزا و سن در خواست کننده متفاوت می باشد .

  • ویزای ترانزیت فرودگاهی یا ویزای نوع A: 00 یورو
  • ویزا برای توریست ها و اقامت کوتاه کمتر از 90 روز 60.00 یورو
  • ویزای برای دانشجویان بین المللی ، کارکردن یا پژوهش های علمی ، متخصصان که اقامت طولانی و بیش از 90 روز دارند 99.00 یورو

نکته : برای گرفتن ویزا هزینه های پرداختی بدون استرداد می باشد .

 

چه کسانی می توانند برای ویزای شینگن درخواست دهند ؟

  • شرط اول کسی که استطاعت مالی داشته باشد و بتواند هزینه های مدت اقامت خود را تامین کند .
  • با توجه به نوع ویزا هر فردی که بتواند تمامی مدارک را ارائه دهد می تواند در خواست ویزا دهد .

نکته : هر یک از این شرایط به تنها پذیرفته نمی شود .

 

هزینه و شرایط بیمه مسافرتی :

هزینه بیمه با توجه به کشور و سن و مدت زمان آن متغیر است اما شرطی که ویزا برای بیمه دارد این است که بیمه باید تمام کشورهای عضو اتحادیه شینگن را در مدت سفر ( از لحظه خروج از کشورتان تا ورود به کشورخود ) به طور کامل پوشش دهد . که حداقل هزینه پوشش 30 هزار یورو می باشد .

 

اعتبار ویزا از لحظه ی ورود به کشور عضو شینگن چقدر اعتبار دارد؟

مدت اعتبار با توجه به نوع ویزا متفاوت می باشد ، برای توریست ها در هر دوره شش ماهه حداکثر 90 روز می باشد . و برای دانشجویان و محققان و متخصصان بیش از 90 روز است . در صورتی که شما از طرق مختلف اقدام به اخذ شینگن نمودید و تمامی شرایط را هم دارا بودید ولی باز هم شما را reject کردند ، کافیست با شماره تلفن راهنمای سایت که در بالای همین صفحه به رنگ نارنجی نوشته شده تماس گرفته و درخواست مشاوره رایگان کنید .

 

تیم تهران سایت به سرعت پیگیر فرایند های کاری و گردشگری شما در زمینه اخذ انواع ویزا به خصوص انواع ویزا می شود و نتیجه را به صورت تلفنی به شما اطلاع خواهد داد . ما به صورت تضمینی ویزای شینگن شما را اخذ می نماییم . کافیست با شماره تلفن ما تماس حاصل نمایید .