شرایط اقتصادی بلژیک برای ویزای کار شینگن چطور است ؟

شرایط اقتصادی بلژیک ویزای کار شینگن

راهنما 09100049363

بلژیک یکی از کشورهای بزرگ صنعتی است که دو شهر لیژ و شارلوآ در بین شهر های دیگر از جمله والوانی و فلاندرز ، خنت و آنتورپ در صنعت رشد کردند . شهر والوانی در صنعت فولاد رو به پیشرفت بود که به دلیل رکودهای اقتصادی توسعه نیافت ، شهر فلاندرز در صنعت پارچه بافی رو به پیشرفت بود که دچار قحطی شد . خنت و آنتروپ نیز در صنایع شیمی و پتروشیمی رو به صعود بودند که در سال 1973 و 1979 بحران نفت مانع این پیشرفت شد .

 

بلژیک در چه صنایعی در حال پیشرفت است ؟

اما بلژیک به دلیل ساختار تجاری و حمل و نقل قوی کانالها ، راه آهن، بزرگ راه ها با زیربناهای محکم و بهره برداری از بنادر همگرایی قوی درآن به وجود آمده که خود به توسعه اقتصادی این کشور کمک می کند.شهر های لیژ و شارلوآ نیز در حال پیشرفت در صنعت معدن و فولاد سازی هستند . لیز و شارلوآ بسیار مورد توجه سرمایه گذاران قرار دارد که کار در این دو شهر برای کسانی که می خواهند کسب و کاری در حوزه صنایع شروع کنند و صاحب شرکت شوند بسیار مناسب می باشد .

 

ویزای کار شینگن ( بلژیک) برای چه کسانی مناسب است ؟

بلژیک به دلیل چند زبانه بودن یعنی زبان های انگلیسی ، هلندی ، هندی ، فرانسوی و آلمانی نیز به رشد در این کشور کمک می کند. بلژیک جزو سازمانها تجارت جهانی و سازمان همکاری و توسعه اقتصادی نام برده می شود که تولیدات داخلی آن در سال ،2017 ، 529/3 میلیارد دلار بوده . در بلژیک شرکای صادرات آن 19% از شرکت های آلمانی ، 16% ، فرانوسوی 13 درصد هلندی ، 4.8 % ایتالیایی ، 7 % بریتانیا و 5% درصد ایالات متحده آمریکا تشکیل می دهد و بواردات آن شرکت های هلند 21% ، آلمان 13.9 % ، فرانسه 10.4% بریتانیا 6.2% ، چین 5.6 % و جمهوری ایرلند 408 % است .

 

چرا بلژیک را انتخاب کنیم ؟

بلژیک به دلیل مالیات پایین ، امنیت اجتماعی قوی یک از کشورهای توسعه یافته ، و پیشرفته و مورد علاقه تاجران و صنعتگران می باشد . زندگی دراین کشور تنها برای سرمایه گذاران بسیار راحت است اما کارگران مجبور هستند بیشتر درآمد خود را بابت مالیات و اجاره خانه و همینطور پول آب و برق بپرداند . اگر برای شروع یک کسب و کار به بلرژیک فکر می کنید باید بدانید هزینه های آب و برق در این کشور بالا می باشد و هزینه ها در پایتخت بلژیک یعنی بروکسل بسیار بالاتر از شهر های دیگر آن مانند گنت و آنتروپ می باشد . برای پایین آوردن هزینه ها می توانید پوشاک و بسیار از کالاهای مورد نیاز خود را از شهر های دیگر آن تهیه کنید ، ضمنا میتوانید با یک تماس ساده پکیج تورها ، اطلاعت توریستی رزرو هتل و بلیط در آسیا و اروپا را از ما درخواست نمایید .

واردات عمده بلژیک ماشین آلات ، الماس خام ، تولیدات غذایی ، نفت خام ، تولیدات نفتی ، لباس و بافتنی ، مواد شیمیایی است که شما می توانید با اقامت در کشوری دیگر که می توان آنها را تامین کرد در این زمینه ها قرار داد تجاری خود را با بلژیک بسته و فعالیت داشته باشید . صادرات عمده بلژیک نیز شامل اتومبیل ، الماس پرداخت شده ، آهن و فولاد ، فلزات غیر آهنی ، پلاستیک ، منسوجات ، تولیدات نفتی می باشد .

 

برای درخواست ارائه خدمات اخذ ویزای کار شینگن ، رزرو هتل در سراسر ایران و جهان ، نام نویسی تورهای زمینی و هوایی و غیره کافی است تا با شماره تلفن راهنما در این مطلب تماس بگیرید .