شرایط ویزای کار سوئیس هم پیمان در شینگن راهنمایی

شرایط ویزای کار شینگن سویس اینترنتی

راهنما 09100049363

سوئیس یکی از کشورهای عضو شنگین بوده که برای ورود و اشتغال در این کشور نیاز به ویزای خواهید داشت . برخی به دلیل سیاست های امنیت مالی و سیاسی سوئیس تصمیم به سرمایه گذاری و کار در سوئیس را دارند اما هر چه کشور دارای امنیت بیشتر و شرایط بهتری باشد اخذ ویزای شنگین کاری آن نیز دشوارتر خواهد بود . سوئیس از بهترین کشورها برای سرمایه گذاری و سپرده بانکی است به همین دلیل اتباع خارجی زیادی را به خود جذب کرده و شرایط را سخت تر نموده است .

 

جمعیتی که به سوئیس مهاجرت کردند چقدر است ؟

تعداد مهاجران سوئیس دو برابر آلمان بوده و یکی از پر مهاجرترین کشورها عضو ویزای شنگین به حساب می آیند ، در واقع 5/1 جمعیت سوئیس را مهاجران خارجی تشکیل داده است . بسیاری از سرمایه داران و حتی سارغان ( اختلاسگران ) از سراسر کشورهای دنیا به این کشور پناه می آورند ، چرا که به هیچ عنوان کسی نمیتواند از طریق دادگاه های حقوقی و کیفری چه داخلی و چه بین المللی پولی را از شخصی پس بگیرد .

 

بیشترین نیروی کار سوئیس در چه مشاغلی هستند ؟

سوئیس در سال 2017 ، با شش میلیون نفر نیروی کار که 3.4% آن در بخش کشاورزی ، 4.23 % آن در بخش صنعت و تا سال 2010 ، 73.3 درصد آنها در بخش خدمات بوده اند. که در کسب و کار صنعت ماشین آلات شیمیایی ویتامین ها و مواد شیمیایی در سال 2018 ، سی و سه در صد کاهش داشته است . برای سفارش این خدمات شماره تلفن راهنما را بگیرید و درخواست راهنمایی رایگان داشته باشید .

 

سهم ویزای کار سوئیس چقدر است ؟

سوئیس از سال 2015 سهم اندکی برای ویزای شنگین کار قرار داده به این صورت که در آن سال تعداد ویزای کاری کوتاه مدت و ویزای کاری بلند مدت برای هر تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا  را به 1000 نفر کاهش داد و تعداد بازرس ها در کارخانه ها را برای بررسی اتباع خارجی افزایش داد به همین دلیل تمام کسانی که برای کار به سوئیس رفته می بایست تمامی مدارک خود را همراه داشته باشند ، نگران لیدر فارسی زبان در تورهای اروپایی و آفریقایی نباشید مذاکرات تجاری در نمایگاه ها را بطور مقرون بصرفه به ما بسپارید .

 

چه کسی می تواند ویزای کار بگیرد ؟

شما با ویزای توریستی و ویزای تجاری نمی توانید در سوئیس شروع بکنید همچنین اگر دانشجو یا دانش آموز در این کشور هستید اجازه کار ندارید . شهرواندان غیر اتحادیه اروپا باید ویزای اقامت و کار دریافت کنند و موارد زیر را مورد بررسی قرار دهند :

  • آیا قرار داد با یک شرکت سوئیسی دارید ؟
  • در کاری که سوئیس دارای کمبود نیروی کار است شما تحصیلات و تجربه کاری دارید ؟
  • آیا توانایی سرمایه گذاری در یکی از نیازهای کشور سوئیس را دارید ؟

در برخی شرایط راهی وجود دارد که دانش آموزان و بستگان دارنده مجوز اسقرار با شرایط خاصی می توانند کار کنند. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید . اما اخذ ویزای کار سوئیس برای کسانی که شرایط کار یا سرمایه گذاری در صنعتی که دچار کمبود کار و نیرو است راحت تر می باشد. اما ویزای کاری شنگین نیز باید هر سه ماه تمدید شود برای این منظور باید درخواست برنامه کاری خود را به صورت برنامه ریزی دقیق ارائه دهند .

ما به شما کمک می کنیم تا بتوانید به سادگی ویزای کار شینگن مخصوص کشور سوییس را دریافت نمایید . با ویزای کار سوئیس که عضو اتحادیه اروپا و شینگن می باشد شما میتوانید به سادگی در آن کشور مشغول به کار گردید .