بیشترین امنیت پرواز را کدام شرکت هواپیمایی داراست ؟

امنیت پرواز خطوط هواپیمایی فرودگاه

راهنما 09100049363

شرکت های هواپیمایی مختلف از جمله ایران ایر ، کاسپین ، آسمان ، تابان ، آریا ، هسا ، ایران ایرتور ، ماهان ، کیش ایر و فراز قشم وجود دارد که طبق آمار سوانح هوایی و نظر سنجی بین مردم شرکت هواپیمایی ماهان بهترین شرکت و برند برای پرواز های داخلی و همچنین خارجی می باشد . لذا برای درخواست بلیت هر یک از شرکتهای ذکر شده میتوانید به سادگی با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید .

 

مشکلات هواپیمایی های مختلف چیست ؟

مشکلاتی که مردم برای هواپیمایی های مختلف را بیان کردند از جمله نقص فنی ، ترکیدن لاستیک در فرودگاه ، بلند شدن دود از بال هواپیما ، برخورد نامناسب مهمانداران ، تاخیر بیش از یک ساعت ، خدمات ضعیف ، عدم راهنمایی مهماندار برای نگهداری نوزاد در هواپیما ، پذیرایی نامناسب و دور از ادب مانند کم بودن آب و توزیع آن در لیوان های یک بار مصرف و خریدن آب در هواپیما ، فاصله کم صندلی ها ، سرو صدای زیاد هواپیما بوده که هر کدام از این مسائل احساس آرامش و امنیت پرواز را می گیرد .

نظر شما چیست ؟

 

رتبه بیشترین امنیت پرواز داخلی متعلق به کدام شرکت است ؟

اما در بین تمامی این مشکلات ایرلاین ماهان بهترین امتیاز را در میان تمامی ایرلاین ها بدست آورده است . مسافران از برخورد مودبانه و با کمال ادب و احترام مهمانداران ، از در دسترس بودن مهمانداران ، پرواز به موقع در اکثر مواقع از بیشترین نکاتی بود که نظر مسافران را به خود جلب و احساس امنیت و آرامش را در مسافر ایجاد کرده است اما این کافی نیست طبق آمار سوانح ، هواپیمایی ماهان بدون هیچ کشته و زخمی بهترین رتبه امنیت در پروازهای داخلی را آورده است .

 

معرفی بهترین شرکت در امنیت پرواز :

شرکت ماهان در سال 1371 در استان کرمان تاسیس شد که نامش را از یکی از شهرهایش ماهان گرفته است . این شرکت کارش را با دو فروند هواپیما آغاز کرد و در حال حاظر روزانه 52 پرواز مستقیم به مقصد اروپا ، آسیا ، خاورمیانه دارد. هواپیمایی ماهان یک برند خصوصی است که در سال 1392 به عنوان یکی از 100 برند برتر ایران در دهمین دوره جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران شناخته شد .

 

کلاس های پرواز ماهان :

کلاس های پرواز شرکت ماهان شامل : کلاس تجاری ، اکونومی برای مسیرهای داخلی و خارجی است . در کلاس تجاری و اکونومی پرواز داخلی هر دو دارای امکانات پذیرایی و سرگرمی هستند . هر دو مجهز به تلوزیون 42 می باشند اما در پرواز کلاس خارجی از پذیرایی بهتری برخوردار است . اما کلاس تجاری و اکونومی پرواز های خارجی با داخلی بسیار متفاوت است .

به این صورت که کلاس تجاری دارای پذیرایی با غذاهای ویژه و بین المللی و انواع نوشیدنی ها ، سرگرمی آن تلوزیون های 42 در کابین و در پروازهای بالای 3 ساعت دارای امکان پخش DVD  و  MP3 است ، خانم ها می توانند از خرید در هنگام پرواز لذت ببرند و در پرواز های طولانی وسایل ضروری آرایشی و بهداشتی ، بالشت و پتو و اهدای هدیه به کودکان 2 تا 12 سال است و در کلاس های معمولی خارجی نیز مانند کلاس تجاری پرواز داخلی می باشد ، همراه با لیدر تورهای ما اسکی روی آب ، دیدار از غارهای تاریخی ، خوشمزه ترین رستورانهای دنیا رو بازدید نمایید ..

 

یکی از نکات و با اهمیت در سفر های هوایی ساعت پرواز است که شرکت هواپیمایی ماهان بهترین ساعت پرواز را داشته و این امر نظر مسافران بسیاری را به خود جلب کرده است . برای مشاهده برنامه پرواز به صورت آنلاین و لحظه ای میتوانید از منوی بالای سایت به سادگی به آن دسترسی داشته باشید و یا با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید .