از دیدنی های شهر آنتالیا نگذرید سواحل مدیترانه ای

شهر آنتالیا کشور ترکیه مدیترانه ای ساحل

راهنما 09100049363

  آنتالیا شهری در ترکیه با آب و هوای مدیترانه ای با یک میلیون جمعیت است که 500 نفر آنها را مردان تشکیل می دهند . شهر آنتالیا با انواع تفریحات آبی متنوع با هتل های لوکس 5 ستاره ، بافت پیچ در پیچ منطقه و خانه های قدیمی و نخل های بسیار زیبا که شهر را متفاوت از شهر های ساحلی دیگر کرده است .

آب و هوای این شهر در تابستان گرم و خشک و در زمستان معدل و بارانی است که تا به حال در زمستان آنتالیا اثری از برف و یخ بندان دیده نشده به طوری که 300 روز از سال آفتابی و باقی سال بارانی است . دمای هوا درتابستان 30 تا 35 درجه با رطوبت 64 درصدی و میانگین دما 18/7 درجه در طول سال است .

 

در این سواحل حسابی خوش بگذرانید .

آنتالیا به سواحل بسیار زیبا و مکان های تفریحی جذاب آبی و ساحلی اش معروف است .آنتالیا دارای دو ساحل بسیار تمیز و گرم و صمیمی به نام لارا و کنتیالتی است . که من سواحل کنتیالتی را به شما پیشنهاد می کنم زیرا که از وسایل بازی و دیدنی بیشتری برخوارد دار می باشد اما اگر به دنبال آرامش و سکوت بیشتر هستید و می خواهید از دریا با کمی هیجان لذت ببرید ساحل لارا با و موتور اسکوترهای هیجان انگیزش را پیشنهاد می کنم .

اما ساحل کنتیالتی که پر از شور و هیجان از بچه تا بزرگسال است که در پارک آبی همه و همه در کنار هم بازی می کنند و خوش می گذرانند . و رقص و هنر نمایی دلفین ها در استخر جداگانه ای شما را سوپرایز می کندو اما یکی از جالب ترین بخش های این ساحل شهر کوچک و مینیاتوری ترکیه است که ماکت آن را در 25 برابر کوچک تر .می توانید کل کشور ترکیه را می توانید ببینید و تصمیم سفرهای بعدیتان را همانجا بگیرید .

از این شهر وارد تاریخ پر رمز و راز عثمانی ها شوید .

این شهر تمام آنچه که می خواهید را دارد درون شهر آنتالیا شهر قدیمی به نام کلاچی که کوچه های پیچ در پیچ آن شما را به زمان عثمانی می برد . زندگی و سبک عثمانی ها را با خانه های قدیمی با سقف های کوچک و قرمز رنگ سنگ فرش شده و میدان کاله کپسی ، قلعه بزرگ و برج بلند و تاریخی ساعت  درخشش این شهر هستند ، لطفا برای اطلاع از تورهای توریستی تجاری ، تور ایتالیا ، دیدنیهای کشور گرجستان و ارمنستان با ما همراه باشید .

همچنان وقتی به گردش در این شهر ادامه دهید مسجد محمد پاشا را با نمای بی نظیرش می بینید که تداعی کننده دوران عثمانی است که همه ی این جاذبه ها در شهر باستانی کلاچی است و در نهایت پس از دور زدن در این شهر می توانید از هتل بوتیک درجه یک و سوغاتی فروشی ها هم دیدن کنید و در یک رستوران از غذای این شهر در فضای آزاد لذت ببرید و در نهایت از آثار هنری هنرمندان در گالری هنر دیدن کنید .

 

برای ثبت نام در تورهای تفریحی گردشگری ترکیه همراه با نامزد عزیزتان و یا خانواده محترمتان و فرزندان دل انگیزتان ، کافی است تا با شماره تلفن ما در بالای صفحه تماس بگیرید . مشاوران تلفنی تهران سایت منتظر صدای گرم شما هستند تا با رویی خوش به سوالات شما پاسخ دهند و تمامی فرایند های یک سفر لذت بخش توام با آرامش را برایتان رقم بزنند .