۲۰ حقیقت جالب در مورد عمان مسقط توریستی سرمایه گذاری

عمان مسقط توریستی سرمایه گذاری

راهنما 09100049363

عمان کشوری دوست و برادر با ایران که بسیاری از سرمایه گذاری های موفق ایرانیان در شهر مسقط صورت می پذیرد و ماهیانه میلیون ها دلار برای کشور ایران ارز آوری دارد . این کشور به دور از فعالیت های سیاسی با اتحاد و همدلی میان کشورهای همسایه توانسته است شهر های بسیار لوکس و مناسب جهت توریستان و گردشگران را به وجود بیاورد .

 
 1.  عمان کشوری است با 4.5 میلیون جمعیت که شهروندان اصلی اش 2.46 میلیون و نصف دیگر آن را مهاجرین تشکیل دادند و 43 درصد از شهروندان را جوانان زیر 15 سال می باشند .
 2. تنها کشور خاورمیانه که مالیات بر درآمد ندارد و فقط به تامین اجتماعی بخشی از درآمد انها داده می شود .
 3. اسب های عربی قیمت بالایی در جهان دارند که عمان بهترین پرورش دهنده ی اسب های عربی است .
 4. تولید بشکه نفت به طور روزانه در عمان 990 هزار بشکه است .
 5. در عمان همه موقع نماز مغازه هایشان را باز می گذارند و به نماز جماعت می روند اما اثری از هیچ جرمی وجود ندارد .
 6. در عمان هر نوشته و نشانه ای که ببینید به دو زبان عربی و انگلیسی نوشته شده .
 7. بهترین سازنده کشتی جهان عمان شناخته شده .
 8. مهاجران عمان مردم هندی ، پاکستانی و سریلانکایی هستند .
 9. همه جای دنیا کوکاکولا را بسیار می بینید اما در عمان بیشترین نوشیدنی ای که مردم مصرف می کنند mountain dew است.
 10. مردم عمان تنها 10 درصد از درآمد خود را می توانند نوشیدنی های الکلی بخرند که برای خرید آن نیز نیاز به جواز دارند .
 11. وقتی وارد عمان می شوید و در خیابان های آن می گردید بیش از 100 هتل را می بینید که برای گردشگران اختصاص داده شده در حالی که هیچ هتلی در عمان تا سال 1970 وجود نداشت .
 12. جالب است بدانید عمانی ها در ابتدا از بودا پیروی کرده و تمرینات ریاضت و بردباری داشتند ولی اکنون مسلمان هستند .
 13. وقتی به عمان بروید عمانی ها با یک فنجان قهوه عربی که با هل یا نارنج ترکیب کرده اند و خرما از شما پذیرایی خواهند کرد.
 14. پوشش بانوان کمی شما را شگفت زده می کند در خیابان ها بانوان با حجاب و با عبا خواهید دید ولی در دفاتر چیزی بر سر خود نمی گذارند و آنها به مراسم ها احترام می گذارند و لباس های روشن و رنگا رنگ می پوشند .
 15. آنها روز هایی به نام چهارشنبه بازار دارند که تنها بانوان حق ورود به این بازار را داشته تا محصولاتی چون ادویجات و جواهرات را به فروش برسانند .
 16. در عمان نسبت به شهرهای همسایه و عربی دیگر زنان در اجتماع نقش بسیاری را ایفا می کنند آنها می توانند به راحتی رانندگی و در شرکت ها کار کنند .
 17. همه ی زنان عمانی در خیابان ها بر روی چهره ی خود روبند پارچه ای سیاه رنگ دارند شما هیچ زنی را بدون این روبندها نخواهید دید
 18. سنگ های برش زده بیشتر آثار تاریخی عمان را تشکیل می دهند .
 19. عمان از مهم ترین تولیدکننده های عطر در جهان است .
 20. شما می توانید یک شب را در راس الجینز بگذرانید و از مهاجرت ، و دیدن بچه لاک پشت هایی که از تخم بیرون می آیند لذت ببرید .
 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کشور عمان و روش های سرمایه گذاری در این کشور  و یا ویزای دانشجویی کانادا استرالیا ، ویزای کار سوئیس  میتوانید از طریق شماره تلفن ما در این صفحه با کارشناسان تجاری صحبت نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید . همچنین خدمات توریستی گردشگری از انواع اخذ ویزا تا برگزاری تورها گردشگری و رزرو هتل در سراسر دنیا به همراه بلیت هواپیما و قطار ارائه می گردد .