مراحل دریافت ویزای شنگین اسپانیا بصورت قانونی و سریع

راهنما 09100049363

 

چرا کشور اسپانیا بیشترین ریجکتی ویزا را دارد ؟

 اسپانیا یکی از کشورهای مورد علاقه گردشگران است که سالانه بیش از تعداد جمعیت کل ایران گردشگر خارجی دارد زیرا یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین کشورها برای تفریح ، کار و دانشجویان و محقان است و دسترسی به خدمات عمومی آن راحت و از ارزان ترین کشورهای اروپایی عضو شنگین است . همچنین زندگی در آن راحت و لذت بخش می باشد و جابه جایی در هر نقطه ی این کشور بسیار سریع و آسان بوده . اگر شما هم قصد سفر به این کشور را دارید در ابتدا می بایست ویزای شنگین را دریافت کنید . مراحل دریافت ویزای شنگین اسپانیا را در ادامه شرح می دهم .

برای اخذ ویزای شینگن اسپانیا میتوانید به سادگی با ما تماس گرفته و درخواست خود را بفرمایید تا به سرعت با ارتباطات بسیار قوی این مجموعه ویزای شینگن اسپانیا را برای شما دریافت کنیم . بسیاری از هموطنان که دیگر هیچ امیدی به اخذ ویزای شینگن اسپانیا نداشته اند ، توانستیم برایشان این مجوز با ارزش را اخذ نماییم .

 

مراحل گرفتن وقت ویزای شینگن اسپانیا

برای گرفتن وقت سفارت ویزای برای شنگین اسپانیا نیاز است حداقل از دو ماه قبل از زمان سفر ، وقت از سفارت اسپانیا بگیرید . هر سفارت استراتژی وقت دهی خودش را دارد ، برای گرفتن وقت از سفارت اسپانیا به مراجعه حضوری نیاز است و بدون مراجعه حضوری امکان پذیر نیست . یا اینکه با ما تماس گرفته و تمامی مراحل آن را به ما بسپارید .

 

این کارها را پیش از گرفتن وقت اسپانیا انجام دهید

هدف خود را از سفر مشخص کنید :

برای دریافت ویزای شینگن مقاصد مختلفی وجود دارد برای اهداف مختلف ویزای متفاوتی نیاز است که شامل

 • ویزای تحصیلی اسپانیا
 • ویزای کار اسپانیا
 • ویزای تحقیقاتی و علمی اسپانیا
 • ویزای تجاری اسپانیا
 • ویزای گردشگری اسپانیا
 • ویزای ترانزیت فرودگاهی اسپانیا
 

برای صدور ویزای شینگن اسپانیا از سه ماه قبل اقدام کنید :

دو الی سه هفته برای دادن وقت مصاحبه و دو هفته برای چک مدارک زمان لازم است گاهی برای تکمیل مدارک به وقت بیشتری نیاز دارید از آنجایی که در تابستان و عید نوروز تعداد متقاضیان بیشتر می شود این زمان بیشتر می شود . مجموعه تهران سایت به دلیل فعالیت بیش از 40 سال در این عرصه توانسته است تا خدمات خود را به نحو احسنت و با بیشترین میزان رضایت مشتری به سرانجام برساند .

 

رزرو هتل :

.ابتدا اگر دعوت نامه دارید برگ دعوت نامه معتبر و اگر نه هتل را از آژانس های معتبر رزرو کرده و واچر رزرو هتل را دریافت کنید و با خود همراه داشته باشید  برای رزرو با کیفیت ترین و مناسب ترین هتل در اسپانیا با این شماره تماس بگیرید .

 

بلیط پرواز رفت و برگشت به اسپانیا :

در مصاحبه حتما بلیط قطعی رفت و برگشت پرواز به اسپانیا را همراه داشته باشید . برای دریافت بلیط چارتری ، بیزنسی با بهترین هواپیمایی با این شماره تماس بگیرید .

 

پر کردن فرم درخواست ویزای شینگن :

چه یک نفر هستید و چه خانوادگی سفر می کنید و ویزای نوع شنگین می خواهید باید برای تک تک اعضای خانواده فرم ویزای شنگین پر شود و در مصاحبه حضور یابند . نکته قابل توجه : 2 عدد فرم درخواست برای هر نفر پر و در سفارت برای مصاحبه همراه داشته باشید . نحوه پر کردن ویزای شینگن اسپانیا بسیار مهم می باشد و هر گونه اشتباه باعث رد شدن درخواست شما خواهد شد پس برای مشاوره در مورد ویزای شنگین با این شماره تماس بگیرید همکاران ما پاسخگوی همیشگی شما خواهند بود .

 

هزینه ویزای توریستی اسپانیا چقدر است؟

در زمان درخواست حضوری مبلغی توسط نمایندگان قانونی کشور اسپانیا برای صدور ویزای توریستی دریافت می شود که این مبلغ برای بزرگسالان یعنی افراد بالای 12 سال 76 یورو و برای کودکان بین 6 تا 12 سال 51 یورو می باشد .

 

بیمه ویزای شینگن اسپانیا :

برای سفر به کشور دارای اتحادیه شنگین به بیمه شنگین آن کشور نیاز بوده که این بیمه باید 90 روزه و با مدت ویزا برابر باشد و تمامی هزینه های احتمالی درمان و یا هزینه های اضطراری بیمارستان را پوشش دهد که حداقل مبلغ بیمه برای هر نفر 30 هزار یورو می باشد .

 

مدارک مورد نیاز ویزای شینگن را فراهم کنید :

 • نکته : تمامی مدارک توسط دارالترجمه به اسپانیایی ترجمه شود .
 • گذر نامه با حداقل 6 ماه اعتبار در هنگام سفر
 • سه قطعه عکس رنگی زمینه سفید
 • اصل شناسنامه
 • نامه اشتغال به کار برای ویزای کاری ، نامه اشتغال به تحصیل برای محصلان و دانشجویان ، صورت حساب بانکی شخصی فرد متقاضی شش ماهه اخیر همراه با مهر و امضای بانکی ، فیش حقوقی 6 ماه گذشته