با این مشاغل راحت تر ویزای کار انگلستان بگیرید

مشاغل مورد نیاز ویزای کاری انگلستان

راهنما 09100049363

هر کشوری نقاط قوت و ضعف هایی دارد و همه و همه در حال دنبال راهی برای رشد هستند و به کسانی که بتوانند در رشد اقتصادی و اجتماعی کشورشان کمک کند را با دل و جان می پذیرند . برای رشد اقتصادی ، کشور علاوه بر منابع مالی از جمله سرمایه گزاران و افراد متخصص و حرفه ای نیاز دارد . در صورتی که نیاز به کمک برای همراهی در اخذ ویزا دارید از طریق تلفن راهنما به ما اطلاع دهید .

 

علت رشد ایرانی ها در خارج از کشور :

ایرانی ها به نیروهای متخصص معروفند اما ضعف آنها در روابط ، معرفی توانایی های خود ، عدم اطلاع از حق وحقوق خود و دیگران و شرایط کاری و کسب و کار است . ایرانی های بسیار موفق و متخصصی را می بینینم که ویزای برای کار گرفته و در کشورهای بزرگ جایگاه اجتماعی بالایی دارند که به درجه ی بالایی از موفقیت کاری دست پیدا کرده اند . اما اگر یک ایرانی بتواند کمی توانایی های فردی خود را تقویت کند در محیطی مناسب می تواند رشد کند .

آیا برای ویزای کار انگلستان در این مشاغل تخصص دارید ؟

حال اگر شما در یکی از فعالیت های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، حسابداری ، مهندسی ، مهندسی هوا فضا ، متخصص حمل و نقل و تعمیر و نگهداری پل تخصص دارید و توانسته اید بازده بالا داشته باشید و تجربه های بسیاری دارید می توانید ویزای کار انگلستان را دریافت کنید .

 نیاز انگلستان به بازاریاب و دیجیتال مارکتینگ :

کسانی که مهارت بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ دارند خیلی آسان می توانند ویزای جهت کار انگلستان را دریافت کنند . انگلستان کشوری است تولید کننده که دارای شرکت های بزرگی است که به فروش بسیار اهمیت می دهند تا بتوانند به اقتصاد کشور کمک کنند در این زمینه نیروی کار به اندازه کافی نبوده و انگلستان به دنبال افراد متخصص در بازاریابی و دیجیتال مارکتیگ است .

مدیران بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ حدود 45 هزار پوند به طور سالانه درآمد دارند .اگر روش های مختلف بازاریابی ، استراتژی بازاریابی و روش های افزایش فروش به صورت حضوری و دیجیتال مارکتینگ تخصص دارید می توانید به آسانی ویزای برای کار انگلستان را دریافت کنید .

 

آیا در حسابداری تحصیل کرده اید؟

در انگلستان و کشوهای پیشرفته حتی کوچکترین مغازه ها نیز حسابدار دارند چه بسا که این کشور پیشرفته دارای شرکت های بزرگ جهانی است و تقاضای حسابدار حرفه ای در این کشور بسیار بالاست در واقع حسابدار چه در شرایط اقتصادی خیلی خوب و چه ضعیف مورد نیاز بوده و می توانید به راحتی توسط شغل حسابداری ویزای کاری انگلستان را اخذ کنید .

مهارت های کمیاب در انگلستان :

سال هاست که تحصیل در حوزه های مهندسی در انگلستان بسیار سخت شده به همین دلیل افرادی که در زمینه های مهندسی ، مهندسی هوا فضا ، حمل و نقل و تعمیر و نگداری پل تحصیل کرده اند می توانند به راحتی ویزای کار انگلستان را دریافت کنند در این مشاغل افراد حرف ای وجود دارند اما تعداد آنها بسیار اندک است و می توانید با کمی افزایش مهارت مشغول به کار شوید که حقوق برای این مشاغل برای پست های پایین حدود 30 هزار یورو می باشد