مهمترین اخبار گردشگری روز دنیا با ما همسفر باشید

مهمترین اخبار گردشگری روز دنیا آنلاین

راهنما 09100049363

حوزه گردشگری یکی از بخش های مهم هر کشور توریستی است و یکی از مهم ترین منابع اقتصادی کشور است پس اطلاعات و اخبار گردشگری روز دنیا بسیار اهمیت دارد . شاید این اتفاق برایتان افتاده باشد که وقتی می خواهید به مقصد خاصی سفر کنید متوجه خواهید شد قوانین تغییر کرده یا مسیر عوض شده و تمام وقت و هزینه و برنامه ریزی هایی که کردید از بین می رود .

همینطور چندین هفته برای انتخاب یک مقصد زمان صرف کرده اید و اما نتوانسته اید مقصد مناسبی را انتخاب کنید و در سفر متوجه مشکلات بسیاری شده اید و با خود گفته اید کاش به جای دیگر سفر می کردم . همینطور آژانس ها و لیدرهای مختلف که توری را تعریف می کنند اگر اخبار گردشگری روز دنیا را ندانند نمی توانند تور مناسبی را در فصل و وضعیت اقتصادی متناسب با نیاز و خواسته مسافران را تعریف کند و مطمئنا متضرر خواهند شد .

 

اخبار گردشگری چگونه به ما کمک می کند ؟

 برای اینکه بدانیم در چه زمانی به کجا سفر کنیم و یا وضعیت فعلی کشورهایی که می تواند هدف مقصد قرار بگیرد به چه صورت است ، سفارت کشورهای گوناگون چه تصمیماتی می گیرند ، اشتباهاتی که دیگران پیش از ما انجام داده اند را ما انجام ندهیم و چه اتفاقاتی در زمینه گردشگری می افتد همه اینها به ما کمک خواهند کرد تا  بهترین مقصد را برای تفریح و گردش انتخاب کنیم که با هزینه کمتر و با دیدی بازتر پیش برویم ، شما دوستان خوش سفر و گردشگر یرای اطلاع از بلیط قطار و هواپیما ، وضعیت رزرو هتل ، حتی دمای هوا و قیمت ارز در مقصد گردشگری میتوانید با ما همراه باشید ..

علاوه بر این ، آمار و اطلاعات گردشگری بر روی تصمیمات سرمایه گذاری ، بسیار تاثیر گذار خواهد بود . همینطور با آگاهی از مشکلات و مزایای گردشگری می توانید به موقع در راستای هدف سفرتان اقدام کنید . اخبار به شما کمک می کند تا از فرصت ها استفاده کنید و بهترین تصمیم را بگیرید و از تمامی افراد دیگر پیشی بگیرید .

 

شما در تهران سایت می توانید از جدید ترین اخبار گردشگری دنیا آگاه شوید و بهترین اتفاقات را نسیب خود کنید . تهران سایت شما را در هر چه سریع تر رسیدن به هدف و بهترین برنامه ریزی راهنمایی خواهد کرد . کافی است همین الان تلفن را بردارید ، با ما تماس بگیرید و هر سوالی که دارید بپرسید .

   

آمریکا فرانسه چین اول توریست جهان

فرانسه عضو اتحادیه شینگن با 84.7 میلیون گردشگر در سال ، دارای اولین رتبه جذب توریست ، ایالات متحده امریکا دومین کشور با سالانه 77.4 میلیون نفر گردشگر  ، چین اولین کشور پر بازدید آسیا با 55.6 میلیون و سومین در جهان .. در این مقاله می خواهم 3 تا از کشورهایی که صدر نشین جذب گردشگران دنیا هستند را برایتان ...ادامه مطلب

بگویم و این کشورها را از نظر جمعیت کشور ، اقتصادشان و جاذبه های گردشگری شرح دهم . مقاله کشورهای صدرنشین جذب گردشگران دنیا شما را در انتخاب مقصد سفر راهنمایی کرده تا انتخابی آسان داشته باشید .   اولین جذب گردشگر در دنیا متعلق به کدام کشور است ؟ فرانسه عضو اتحادیه شینگن با آب و هوایی معتدل و 84.7 میلیون نفر گردشگر یعنی بیش از جمعیت ایران اولین کشور در جذب گردشگران دنیا و اروپا است که سومین کشور امن جهان محسوب می شود . جالب است بدانید جمعیت فرانسه با 67 میلیون نفر جمعیت ، از تعداد گردشگرانش کمتر است ولی سومین کشور ثروتمند در جهان محسوب می شود . بیش از 80 درصد برق در فرانسه از انرژی هسته ای تامین می شود . فرانسه دارای طبیعت و روستاهای بسیار زیبایی است که برای روستاهایش در سال 1982 انجمنی برای تشویق روستاییان در صدد بهبود جذب گردشگران تشکیل شد . که بازدید از برج ایفل 5.6 میلیون نفر در سال ، دیزنی لند پاریس 5.12 میلون نفر در سال ، کلیسای نوتردام 12 میلیون نفر در سال موزه اورسی 6 میلیون نفر در سال و موزه لوور 5.6 میلیون نفر در سال است .   دومین کشور جهان از نظر جذب گردشگر : ایالات متحده امریکا دومین کشور در جذب گردشگران دنیا با طبیعیتی شگفت انگیز و با وجود آبشار نیاگارا و چهارمین رودخانه طولانی جهان و 325 میلیون نفر جمعیت ،  سالانه 77.4 میلیون نفر گردشگر وارد این کشور می شود . ایالات متحده امریکا اولین کشور در قاره آمریکا  و دومین کشور در جهان از نظر گردشگری می باشد . اقتصاد ایالات متحده امریکا اولین رتبه را در جهان دارد . گردشگران بیشتر به قصد تحصیل ، ورزش و کار به این کشور سفر می کنند .   سومین کشور از نظر جذب گردشگر کجاست ؟ چین اولین کشور پر بازدید آسیا با 55.6 میلیون گردشگر و سومین صدر نشین جذب گردشگران دنیا در سال می باشد و چین پر جمعیت ترین کشور جهان با جمعیت 1.3 میلیارد نفر است که دارای طبیعت و چشم اندازهای طبیعی بسیار متنوع و زیبایی دارد .چین بزرگترین صادرکننده و دومین اقتصاد دنیا و بالاترین رشد اقتصادی را در دنیا درارا است ، ضمنا در تورهای داخلی ایران نیز روی ما حساب کنید جزیره رویایی کیش پلاژ بانوان ، بازار های قدیمی و بزرگ تهران تبریز ..   17 درصد از انرژی چین از منابع تجدید پذیر و نیروگاه های برق آبی تامین می شود . چین دومین کشور از نظر بیشترین تعداد افراد ثروتمند است .پر طرفدارترین مکان ها از نظر گردشگران ، دیوار بزرگ چین ، شهر ممنوعه ، لشکر سفالین ، معبد و آرامگاه کونوفوسیوس ، باند ، سنگ نگاره های دازو ، آبراه بزرگ چین ، معبد معلق ، غارهای یونگانگ ، دره جیواژایگو ، بودار بزرگ لشان ، رود لی ، غارهای بودائی لونگ من ، غارهای موگائو ، جشنواره بین المللی تندیس های برفی و یخی هاربین ، هوانگ شان ، کوه چینگ چنگ ، قصر پوتالا ، معبد آسمان ، کاخ تابستانی ، جاده ابریشم ، هوانگ هو را نام برد .  در مقالات بعدی ما کشورهای صدر نشین جذب گردشگران دنیا در قاره آفریقا و خاورمیانه بررسی خواهم کرد ، برای اطلاع از قیمت تورهای لحظه آخری میتوانید به با شماره تلفن ما تماس بگیرید .