نرخ بلیط پرواز های خارجی ۱۰۲ درصد افزایش یافت

افزایش نرخ بلیط پرواز های خارجی 102 درصد

راهنما 09100049363

به گزارش خراسان ، طبق کسب اطلاع از یک منبع آگاه : بلیط هواپیما با نرخ دلار 8800 تومان 102 درصد افزایش یافت . سیستم به فروش بلیت ایران به این صورت است که هر هفته قیمت ها توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر اعلام می شود و شرکت های هواپیمایی دیگر طبق آن برای یک هفته نرخ بلیت را تعیین می کنند .

به گفته منبع آگاه : تا به حال نرخ بلیط پرواز های خارجی از شرکت ایران ایر تا به امروز با دلار 4200 و 4400 تومان محاسبه میشد اما از بامداد تاریخ 97/5/17 نرخ دلار به 8800 تومان افزایش یافته است . لذا برای استعلام قیمت دقیق بلیط هواپیما کافیست با شماره تلفن ما تماس بگیرید . این مجموعه به صورت لحظه از طریق تلفن راهنما به شما استعلام انواع نرخ بلیط هواپیما و بلیط قطار را ارائه میدهد .

 

قیمت بلیت خارجی :

 • به طور مثال قیمت برای کشور های خارجی اطراف ایران :
  • در مسیرهای رفت و برگشت مشهد به نجف : 3.500 هزار تومان .
  • مسیر رفت و برگشت مشهد استانبول : 5.200 هزار تومان .
  • مسیر رفت و برگشت مشهد دبی :3.500 هزار تومان  .
  • مسیر رفت و برگشت مشهد کوالامپور : 7 میلیون تومان .
  • مسیر رفت و برگشت مشهد مسقط : 4 میلیون تومان افزایش یافت .

وی در ادامه افزود : بلیت هواپیما با ارز 4200 تومان برای هر فرد ایرانی که قصد سفر خارجی هوایی را داشته پرداخت شده که بعد از این نرخ به هشت هزار و هشتصد تومان افزایش می یابد . از این پس سفر کسانی که برای درمان ، دیدار فرزندان و تحصیل و کار بوده به یک معضل تبدیل می شود علاوه بر اینکه مردم دیگر توان اقتصادی مسافرت به کشورهای خارجی را ندارند و مشکلات بسیاری برای آنها به وجود می آورد

البته ممکن است در سفر های خارجی کاهش 80 الی 90 درصدی داشته باشیم زیرا در حال حاظر هم ارز قطع شده و هم قیمت بلیت هواپیما افزایش یافته . وی همچنین افزود در تماس با مسئولان سازمان هواپیمایی کشور ، برای افزایش نرخ ارز ایرلاین ها به هشت هزار و هشتصد تومان از بانک مرکزی بخشنامه ای دریافت نکرده ایم .

 

افزایش نرخ بلیت و محدود شدن سفرهای زیارتی

مردم در این ماه های سال اشتیاق بسیاری برای رفتن سفر های زیارتی عتبات عالیه دارند و با افزایش نرخ بلیت پرواز های رفت و برگشت به کشورهای زیارتی همچون بلیت رفت و برگشت بغداد و نجف ، طبق تصمیم اجرایی شده و نرخ دلار اعلام شده از سوی بانک مرکزی ، ایرلاین ها نرخ جدید را اعلام کردند که به 3 میلیون تومان افزایش یافت ، برای اطلاع از جداول پرواز ، قیمت بلیط و نیز نرخ ارز ، نمودار ورودی سایر گردشگران دنیا ، تورهای گردشی و تجاری با ما همراه باشید .

او در پایان گفت  : علاوه بر این که از این به بعد با محدود شدن سفر های زیارتی و سیاحتی مواجه هستیم ، نرخ پرواز های داخلی به طور رسمی 100 درصد افزایش یافته و این نرخ از یک هفته پیش توسط شرکت های هواپیمایی داخلی اعلام شده است . برای خرید بلیط هواپیما با نرخ ویژه 4400 تومانی به سرعت با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید . ظرفیت نرخ ویژه برای بلیت هواپیما محدود می باشد .