چگونه ویزای تحصیلی استرالیا بگیریم ؟ اقامت دانشجویی

ویزای تحصیلی استرالیا اقامت دانشجویی

راهنما 09100049363

ویزای تحصیلی راحت ترین نوع ویزا می باشد که شرایط اقامت دائم را فراهم می کند . شما با گرفتن ویزای تحصیلی می توانید یک دوره کامل تحصیلی را در استرالیا بمانید . یکی از مزیت های اخذ ویزای تحصیلی استرالیا اجازه همراهی همسر در صورت تاهل و همراه بودن خانواده در صورت تجرد است که شما یک دوره تحصیلی خیلی خوب و با کلی معلومات را تجربه خواهید کرد و از تجربیات دانشجویان کشورهای دیگر استفاده می کنید .

 

شرایط اولیه اخذ ویزای تحصیلی استرالیا :

با اینکه اخذ ویزای تحصیلی به نسبت راحت تر می باشد اما شرایطی دارد اولین قدم که برای دریافت ویزای تحصیلی باید اقدام کنید مدرک زبان آیلتس با نمره ای متناسب با رشته تحصیلی حداقل نمره 6 است . درصورتی که نمره مدک آیلتس شما کمتر از حد لازم باشد به ازای هر نیم نمره باید 10 هفته دوره زبان ببینید. زمانی که برای مدرک آیلتس می خوانید به دنبال موسسه تحصیلی تمام وقت در استرالیا نیز باشید .

تامین هزینه های زندگی و تحصیل ، شرط اخذ ویزای تحصیلی استرالیا :

این نکته بسیار مهم است که برای هزینه های زندگی و تحصیل و بیلط رفت و برگشت هواپیما در استرالیا پول کافی برای خود داشته باشید برای ویزای تحصیلی اگر سنتان کمتر از 18 سال است باید برای تمام مدت اقامتتان در استرالیا حمایت مالی و رفاهی داشته باشید .

 

اینطوری هزینه های زندگی در استرالیا را تامین کنید :

اگر خودتان به اندازه کافی پول ندارید می توانید از طریق موسسات اپلای کنید تا مخارج تحصلتان را بدهند و همینطور می توانید از قرض های دولتی ، موسسه های مالی ، حمایت مالی خانواده ، بورس تحصیلی استفاده کنید .

بیمه دانشجویی خارجی را فراموش نکنید :

هزینه های درمان در استرالیا بالا است پس به نفعتان است برای پوشش هزینه های درمانی و بیمارستانی از بیمه استفاده کنید که یکی از ضرورت های اخذ ویزای استرالیا بیمه دانشجوی خارجی برای تمام دوره تحصیل در استرالیا می باشد .

 

مدارکی که هزینه ندارد  :

مدارک هویتی برای متقاضی و همراه مانند :

اصل و 2 کپی از شناسنامه ، گذرنامه ، 4 قطعه عکس  6 در 4 ، در صورتی که ازدواج کرده ایدد اصل و کپی سند ازدواج را همراه داشته باشید .

مدارک مالی و تامین هزینه های زندگی :

  • اگر ضامن مالی دارید کپی از شناسنامه و داشتن تعهدنامه محضری ، به همراه پرینت گردش 3 الی 4 ماه اخیر ضامن مالی
  • اگر هزینه ها را خودتان می پردازید پرینت گردش 4 ماه اخیر حساب

نکته بسیار مهمی که وجود دارد مدارک مالی باید یک حساب در بانک های معتبر باشد موسسات اعتباری و تعاونی ها و ... غیر قابل پذیرش می باشد .

مدارک تحصیلی :

مدرک تحصیلی و ریزنمرات ، اصل پذیرش تحصیلی متقاضی ، اصل و شرح کامل از سوابق تحصیلی و درصورت شاغل بودن رزومه کاری

آنچه باقی می ماند :

اصل و کپی فرم های درخواستی تکمیل شده و همراه داشتن فیش هزینه ی صدور ویزا به  نام سفارت استرالیا به مبلغ 535 دلار استرالیا به شماره حساب 194428758 بانک احمد قصیر کد 034

 

در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان در این زمینه یا حتی بلیط هواپیما ، قطار و اتوبوس دارید کافیست با شماره تلفن راهنما ارتباط بگیرید و درخواست راهنمایی کنید . این مجموعه تمامی خدمات توریستی و گردشگری را بسادگی به شما ارائه دهد ، تورهای عملی تجاری تجهیزات پزشکی نمایشگاهی و بسیاری دیگر .