آیا اخذ ویزای کار آلمان عقلانی است ؟ اقتصاد اشتغال

ویزای کار آلمان اقتصاد 2018 اشتفال آنلاین

راهنما 09100049363

در این مقاله به شرایط اقتصادی کشور آلمان ، میزان نیروی کار ، منابع تولیدی ، قدرت اقتصادی ، میزان درآمد ، صادرات و تمام چیزاهایی که برای تصمیم گیری برای اخذ ویزای برای کار کانادا نیاز دارید را آورده ام تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید و از توانایی های خود بهترین بهره را ببرید . جهت دریافت خدمات ویزای برای کار عمان با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید .

 

شرایط کلی و آمار اشتغال در آلمان :

آلمان با جمعیت  82 میلیون دارای طبیعتی زیبا از جنگل و دریا ، باتلاق و دریاچه ها  ، کوه و دشت و دارای سواحلی سد بندی شده و آب و هوایی فصلی است که بیشترین شهرهایی که برای اخذ ویزای کار آلمان اقدام کرده اند و مهاجر آن هستند در ایالت های هامبورگ ، پایتخات آلمان برلین ، هسن ، بادن وورتمبرگ است . افراد مشغول به کار 40 میلیون نفر از کل جمعیت که 53 درصد مرد و 46 درصد زن هستند و 2میلیون نفر فاقد کار که از سن 15 سالگی تا 64 سالگی را تشکیل می دهند .

جالب است بدانید از 82 میلیون نفر 41 میلیون نفر زن و 39 میلیون نفر مرد که 7/15 درصد از کل جمعیت جوانان زیر 18 سال ،  1/14 درصد 18 تا 29 سال ، 8/28 درصد 30 تا 49 سال ، 8/20 درصد را 50 تا 64 سال تشکیل می دهند . آمار وضعیت خوب اقتصادی برای اخذ ویزای جهت کار آلمان را نشان می دهد حال به ادامه ی آن می پپردازیم .

 

آیا آلمان یکی از سرمایه دار ترین کشورهای اروپایی است ؟

آلمان کشوری است که دارای بزرگترین اقتصاد ملی اروپا و دارای بازار اجتماعی توسعه یافته و پنجمین تولیدکننده ناخالص داخلی با 3.685 ترلیون دلار به طور سرانه در جهان است آلمان 28 درصد از اقتصاد مالی ( یورو ) را تشکیل داده .

برای اخذ ویزای جهت کار باید چه تخصصی داشته باشید؟

حتما فولکس واگن و مرسدس بنز و bmw را دیده اید این برند های خودروی لوکس ساخت کشور آلمان در شهر های ولفسبورگ و اشتوتگارت می باشد جالب است بدانید آلمان بزرگترین تولید کننده و برترین صادر کننده وسایل نقلیه و ماشین آلات در جهان است .

آلمان با 70 درصد تولید ناخالص داخلی در صنعت ، کشاورزی وسایل نقلیه و ماشین آلات می باشد که 29 درصد از آن صنعت  0.9 % کشاورزی است که 41 % از کل تولیدات صادر می شود . از تولیدات داخلی دیگر آلمان محصولات شیمیایی ، داردسازی ، محصولات غذایی ، محصولات الکترونیکی ، تجهیزات الکترونیکی ، لاستیک و پلاستیک است .

یکی از بزرگترین مزیت های کشور آلمان این است که به مقدار بسیار کم و ناچیز تحت تاثیر رکود مالی قرار می گیرد . اگر مهارت و تخصص شما در یکی از این فعالیت ها می باشد پس بهترین فرصت برای اخذ ویزای کار آلمان است تا از توانایی و استعداد های خود نهایت بهره را ببرید ، اگر بفکر سفر هستید ما را فراموش نکنید ، مکانهای  تاریخی ارمنستان ، شبهای ساحل کیش ، شهر سوخته ، کشورهای عضو شنگین ..

 

اقتصاد آلمان در سال 2018 چگونه است ؟

در سال 2018 در ماه نوامبر آلمان در بخش صادرات رشد بسیار خوبی داشته و شرایط نامساعد تجاری در حال از بین رفتن است .طبق آمارهای داده شده از سوی کشور آلمان ، نیاز به نیروی کار در این کشور وجود دارد با این حال سال 2018 بهترین سال و فرصت برای اخذ ویزای مورد کار آلمان می باشد و همچینین سیاست ها نشان می دهد اقتصاد آلمان به رشد  ½ درصد در سال جدید افزایش خواهد یافت و به دستمزدها افزوده خواهد شد . تورم آلمان رو به کاهش است و تولید صنعتی خبرهای شگفت انگیزی در سال 2019 خواهد داشت .

 

کارشناسان تهران سایت منتظر پاسخگویی به شماره تلفن شما در زمینه ویزای مورد کار آلمان ، عمان ، فرانسه ، کانادا و استرالیا هستند . البته سایر کشورهای دنیا نیز اقدام به اخذ ویزای برای کار می باشد . شماره تماس ما در بالای صفحه درج شده است .