چگونگی پرداخت کلیه مخارج از طرف بیمه ویزای شینگن

بیمه ویزای شینگن پرداخت حوادث سرقت

راهنما 09100049363

وقتی اسم بیمه مسافرتی به میان می آید اکثرا ذهنشان به بیمه درمان و حوادث می رود که برخی با خود می گویند ما که از سلامتی کامل برخورداریم و مشکلی پیش نخواهد آمد و به بیمه ویزای شنگین اهمیت چندانی نخواهند داد و بیمه برایشان هزینه ی اضافی جلوه می کند . اما بیمه ویزای شینگن تنها برای حوادث نیست بلکه امنیت و آرامش شماست .

کافی است ساک خود را در پرواز گم کنید و یا بلیط پروازتان کنسل شود آنوقت به شدت عصبانی خواهید شد ، چرا که زمان و هزینه تان را از دست داده اید و از سفرتان یه خاطره ی ناراحت کننده به جا می ماند. اما بیمه ویزای شنگین علاوه بر پوشش درمان و خسارت مختلف و حوادث غیر مترقبه هزینه بلیط کنسل شده در آخرین لحظات ، ورشکستگی محل اقامت و ساک گم شده شما را پرداخت خواهد کرد . در واقع ویزای شنگین بستگی به مبلغ آن به طور کامل یا بخشی از خسارات وارد شده را به شما باز خواهد گرداند .

 

قبول کلیه مخارج حوادث به طور کامل

حوادث خبر نمی کنند ، ممکن است تصادف کرده یا هر اتفاقی از این قبیل که مجبور به جراحی هستید مبلغ 50 هزار یورو با فرانشیز 25 درصد یورو در هر خسارت و یا باید بیش از 10 روز بستری شوید ، و بخواهید تا یکی از بستگان شما به کشور مقصد آمده تا به شما کمک کنند یا مجبور به انتقال بیمارستان دیگری شوید یا تحت نظارت پزشکی نیاز به انتقال شما به کشور خودتان شوید یا از کشور خودتان به کشور مقصد مجبور به انتقال دارو شده ، بیمه تمام این هزینه ها را پرداخت می کند .

 

هزینه ای ناچیز در قبال هزینه های هنگفت

. ممکن است حادثه باعث شود تا شما مجبور به انتقال کشور خود شوید و اگر سن بالا باشد و پایان عمر سر برسد ، برای آنکه جسد به کشور مبدا انتقال داده شود بیمه تمام این هزینه ها را خواهد پرداخت و به جای هزینه های هنگفت بسیار همان ابتدای سفر مقدار کمی بابت بیمه ویزای شنگین می پردازید .

 

بیمه ویزای شنگین برای آسیب دندان

انشالله که هیچ کدام از این موارد برای شما به وجود نیاد ولی دندان بسیار آزار دهنده است ، اگر دندانتان آسیب دید بیمه ویزای شینگن تا سقف مبلغ 150 یورو با فرانشیز 20 درصد یورو در هر خسارت خواهد پرداخت . گم شدن یا سرقت رفتن مدارک از قبیل ویزا، گذرنامه و ... اطلاعات لازم در مورد انجام اقدامات قانونی برای جایگزینی مدارک داده خواهد شد ، اطلاعات توریستی اقامتی ، پرواز و ویزای سرتاسر جهان را از ما بخواهید .

برای دریافت اطلاعات بیشتر کافیست با شماره تماس ما ارتباط برقرار نموده و درخواست مشاوره رایگان داشته باشید تا برای اخذ ویزا و حتی اقامت دائم فعالیت های لازم آغاز گردد . ما به شما قول میدهیم تا تمامی خدمات را با تضمین بازگشت وجه در صورت نارضایتی به ثمر برسانیم و این تجربه بیش از سه دهه کاری تیم موفق ما بوده است .