پکیج تور های کشور تایلند آپشن مختلف هوایی و لحظه آخری

تور تایلند آپشن متنوع هوایی هتل فوری

راهنما 09100049363

تورهای لحظه آخری تایلند ، پکیج تور ترکیبی بانکوک ، پاتایا و پوکت به سادگی شما را برای ماساژ در سواحل آفتاب خیز و مرطوب تایلند دعوت می نماید . کشوری که در کل سال سه آب و هوای گرم و خشک ، بارانی و خنک را تجربه می کند بسیار مناسب برای عاشقان حمام آفتاب ، ورزشکاران ، جوانان پردرامد و زوج های تازه عروس و داماد شده می باشد تا خاطراتی ناب را باهم رقم بزنند .

 

در این قسمت از سایت شما با انواع پکیج تور های هوایی و لحظه آخری یا ترکیبی کشور تایلند آشنا می شوید و تورهای مرتبط با آن را در زیر این مطلب میتوانید مشاهده کنید . در ادامه بیشتر در مورد تایلند و انواع پکیج تورهای آن باهم به گپ می پردازیم . شما به سادگی میتوانید با شماره گیری تلفن راهنما از کارشناسان با تجربه و دلسوز این مجموعه مشاوره رایگان دریافت نمایید .

معمولا تورهای تایلند مورد استقبال جوانان قرار می گیرد و کمتر خانواده ای با پدربزرگ و مادربزرگشان به این کشور سفر می کنند . نهایتا خانواده هایی که به تازگی ازدواج نمودند و تازه عروس و داماد به حساب می آیند ، سفر به کشور تایلند برایشان بسیار جذاب است و همچنین افراد مجرد که میخواهند یک سفر تنها و مهیج را تجربه کنند تا خستگی کاری و زندگی را از خود دور سازند .

 

تایلند در دنیا به مرکزی برای ماساژ حرفه ای معروف شده است . ماساژ تایلندی در سراسر این کره خاکی شناخته شده در حدی که شما وقتی در خیابان های شهر های گوناگون آن راه می روید بسیاری از مغازه ها تخصصی در حال ماساژ افراد هستند . حتی طبقات بالای مغازه را برای ماساژ های تخصصی که نیاز به تهویه مطبوع دارد و یا باید در آرامش صوتی و امنیت روانی بیشتری باشد انجام میدهند .

این کشور به دلیل داشتن سواحل گوناگون بسیار زیبا و همچنین آب و هوای سه گانه شامل گرم و خشک ، بارانی و خنک در کل طول سال فرصت مناسبی برای سفر می باشد ، مخصوصا افرادی که به حمام آفتاب علاقه دارند و میخواهند پوستی با رنگ طلایی داشته باشند . همچنین ماساژ های تخصصی در سواحل نیز توسط متخصصان تایلندی ارائه می گردد .

بیشترین شهر هایی که برای آن تورهای تخصصی در نظر گرفته می شود شهر بانکوک ، پاتایا و پوکت است که از جذابیت های بصری و دیدنی زیادی برخوردارد است . البته بسیاری از تور ها به صورت اختصاصی فقط یک شهر هستند اما برخی تور ها نیز به صورت ترکیبی دو یا سه شهر را گذر می کنند که با تماس به شماره تلفن راهنمای سایت میتوانید از تک تک این تور ها و قیمت آن و نیز اطلاعاتی مانند اتحادیه شنگین ، ویزای دانشجوی مطلع شوید .

 

برای اطلاع از تور های لحظه آخری تایلند کافیست با شماره راهنما که در بالای همین مطلب نوشته شده تماس گرفته و درخواست مشاوره رایگان از متصدیان ما داشته باشید . کارشناسان این مجموعه منتظر تماس شما هستند و با لحنی خوش شما را راهنمایی می نمایند تا بهترین سفر را نسبت به سلیقه و بودجه خود داشته باشید .تور تایلند بانکوک ماساژ آقایان آنلاین

کد-محصول x358

تومان 2.590.000

تور تایلند هوایی و زمینی اختصاصی جهت ماساژ آقایان در تایلند شهر های بانکوک و پاتایا در هتل سه ستاره مجلل با امکانات بی نظیر مانند صبحانه و نهار رایگان به نام H Residence hotel, The Sun Resort & Spa به مدت 7 شب از 30 تیر الی 07 مرداد .  .. تور تایلند هوایی و زمینی اختصاصی جهت ماساژ آقایان ...ادامه مطلب

در تایلند شهر های بانکوک و پاتایا در هتل سه ستاره مجلل با امکانات بی نظیر مانند صبحانه و نهار رایگان به نام H Residence hotel, The Sun Resort & Spa به مدت 7 شب از 30 تیر الی 07 مرداد .  .. تور تایلند هوایی و زمینی اختصاصی

پکیج تور مسافرتی هوایی تایلند پاتایا

کد-محصول x331

تومان 2.900.000

تور هوایی تایلند پاتایا هتل پنج ستاره بهمراه لیدر خوش اخلاق و با تجربه .. نوع ویزای یک بار ورود بهمره ترانسفر از فرودگاه تا هتل .. گشت شهری صبحانه نهار و شام در خدمت شما دوستان عزیز هستیم .. .. تور تایلند شهر پاتایا به قیمت ویژه تک نفره 3/500/000 تومان و دو نفره نفری 2/900/000 تومان ، یکی ...ادامه مطلب

از جذاب ترین سفر ها برای توریستان خوش ذوق و سلیقه است ، به خصوص جوانان که برای ماساژ درمانی و دریافت ریلکسیشن از آن استقبال می نمایند ، این تور از تاریخ 23 الی 30 دی به مدت 7 شب در هتل 5 ستاره آماری نوا سوئیتس ، توسط ماهان ایرا به پرواز در می آید . تاریخ حرکت از 23 دی 98 الی 30 دی 98 به مدت 7 شب ________________________________ خدمات تور : ⊕ هتل آماری نوا سوئیتس Amari Nova Suites    ∗ ∗ ∗ ∗ ∗   ( پنج ستاره )    ♦ پاتایا ، نانگ پرو  Pattaya, Tang Peru, Thailand ⇐ ماهان ایر ________________________________  نرخ سفر : یک نفر بزرگسال در اتاق یک تخته  4/020/000 تومان  3/500/000 تومان دو نفر بزرگسال در اتاق دو تخته  3/050/000 تومان  2/900/000 تومان نوزاد بدون تخت  ندارد کودک بدون تخت  ندارد کودک با تخت  ندارد ________________________________ : سایر توضیحات ∞ ترانسفر فرودگاهی از بانکوک به پاتایا ∞ لیدر همراه  ∞ ویزای تایلند نوع یکبار ورود ∞ بیمه مسافرتی ∞ یک عدد سیم کارت برای هر اتاق ∞ مجوز 30 کیلو بار ∞ گشت شهری پاتایا ∞ دارای صبحانه ، ناهار و شام ∞ ایرلاین اکونومی کلاس ________________________________  درمورد پاتایا بیشتر بدانید :