تور نمایشگاه کنگره داروسازی بارسلونا Infarma

نمایشگاه کنگره داروسازی بارسلونا Infarma

کد محصول x414

تومان 7.950.000

راهنما 09100049363

تور هوایی اختصاصی نمایشگاهی و کنگره داروسازی بارسلونا Infarma ( همراه خدمات اخذ ویزای شینگن و لیدر متخصص در انعقاد قرارداد های تجاری ) هتل چهار ستاره مجلل با صبحانه به مدت 4 شب و 5 روز از 29 اسفند 98 الی 3 فروردین 99 به قیمت تک نفره 7/950/000 تومان + 500.00 یورو با گشت شهری و برون شهری ، بازدید از انواع غرفه های نمایشگاه اینفارما و بازارهای اصیل اسپانیا .

تاریخ حرکت از 29 اسفند 98 الی 03 فروردین 99

به مدت 4 شب و 5 روز

خدمات تور :

هتل فور بارسلونا Hotel 4 Barcelona ∗ ∗ ∗ ∗ ( چهار ستاره )

بارسلونا , اسپانیا  Barcelona , Spain

ƒ r ē ē سالن غذا خوری ، اتاق کنفرانس ، اتاق جلسات کاری ، اینترنت نامحدود پرسرعت ، کامپیوتر در اتاق ، سیم کارت اعتباری رایگان برای هر نفر ، استخر سرباز ، استخر سرپوشیده ، سالن لابی مجلل ، آسانسور ، حیاط حمام آفتاب ، سالن مجهز ماساژ ، سشوار ، وان در حمام ، فکس ، تلویزیون .

ماهان ایر

 

نرخ سفر :

یک نفر بزرگسال در اتاق یک تخته  7/950/000 تومان + 500.00 یورو

دو نفر بزرگسال در اتاق دو تخته  15/550/000 تومان + 520.00 یورو

نوزاد بدون تخت ندارد

کودک بدون تخت ندارد

کودک با تخت ندارد

 

: سایر توضیحات

حمل با اتوبوس مسافربری جهت گشت های برون شهری

∞ لیدر همراه ( متخصص در مذاکرات بازرگانی و عقد قرارداد ) فارسی زبان

ویزای شینگن اسپانیا نوع نمایشگاهی تجاری

بیمه مسافرتی

یک عدد سیم کارت برای هر نفر

مجوز 35 کیلو بار

گشت شهری و برون شهری ( نمایشگاه بین المللی Infarma و بازدید از کارخانه جات )

دارای صبحانه

ایرلاین بیزینس کلاس

 

در مورد اینفارما Infarma بیشتر بدانید :

نمایشگاه تخصصی دارو و داروسازی به نام اینفارما ، دارای انواع غرفه های مختلف هستند که شامل داروهای جنرال یا عمومی ، داروهای تخصصی و تجویزی ، فروش انواع داروی بدون نیاز به نسخه پزشک ، هومیوپاتی ، ارتوپدی ، محصولات و ابزارالات فرمول سازی دارو ، انجمن ها و سازمان ها ، تدارکات و عرضه مواد جزئی و خورد دارویی ، غذا دارو ، چشم پزشکی و مواد مصرفی مرتبط ، شما ارتباط مسافرتی نمایشگاهی دندانپزشکی ، تفریحی دانشجوئیی در اروپا آمریکا آسیا را بسادگی یک تماس از ما بخواهید .

در این نمایشگاه بخش عظیمی برای مکمل های غذایی اختصاص داده شده است که برترین تولید کنندگان جهان با سبد کالایی تکمیل و دارای تخفیف حضور پیدا می کنند و شما در صورتی که امکان پخش محصولات مکمل غذایی را در باشگاه های بدن سازی ، مراکز مرتبط به مشاوران تغذیه و غیره دارید میتوانید به سادگی با کمی سرمایه ، از آفر های ویژه نمایشگاهی سود سرشاری را برای خود جذب نمایید ، سایر نمایشگاه های عملی تجاری مانند نمایشگاه مدتک در کشورهای آلمان چین و .. را از همکاران روی سایت سوال نمایید .

 

همچنین محصولات بهداشتی نیز یکی دیگر از گروه های نمایشگاهی به حساب می آید که در آن تولیدکنندگان برتر دنیا حاضر می گردند ، لذا شما میتوانید در صورتی که امکان فروش آن در ایران را دارید با حضور در این نمایشگاه از تنوع کالایی محصولات بهداشتی بهره مند شوید . برای اطلاع از قیمت بلیط تنها و یا تهیه واچر هتل به تنهایی یا اخذ ویزای شینگن اسپانیا و همچنین استفاده از تور پکیج کامل این نمایشگاه کافیست تماس بگیرید .

همچنین گروه های اجرای دکوراسیون مخصوص مراکز بهداشتی و درمانی نیز در این نمایشگاه غرفه دارند که میتوانید از خدمات آنان بهره مند شوید تا در محل کار شما در ایران بتوانند به زیبایی پروژه های اروپایی و آمریکای فضای شما را بیارایند ، حتی برخی تجهیزات پزشکی و دارویی ، تولیدکنندگان پوشاک و لباس مخصوص مراکز درمانی و بهداشتی نیز حضور دارند .

 

برای داشتن اطلاعات بیشتر نسبت به این پکیج و تور به سادگی با شماره تلفن ما ارتباط بگیرید ، کارشناسان متخصص در حوزه تور و گردشگری منتظر شما عزیزان هستند تا با رویی خوش پاسخگوی سوالات شما باشند .