مکان دیدنی ۱۰ گانه در گوانجو چین که نمیتوانید از دست بدهید

گوانجو مکان جاهای دیدنی در چین اینترنت

راهنما 09100049363

گوانگوجو را اکثرا نمایشگاه های بین المللی آن را می شناسند این شهر پر از توریستان و مسافران مختلف از تمامی کشور ها است که خود بسیار جذاب است . اما هر کس وقتی وارد آن می شود نمی تواند از جاذبه ها فوق العاده جگوانگجو بگذرد . باید بگویم که برای دیدن و لذت بردن از تمامی جاذبه های گوانگجو وقت کم می آورید . حال شما را با جذاب ترین جاذبه های این شهر آشنا می کنم .

 

این یک برج معمولی نیست ، برج کانتون :

دیدن کل شهر در زیر پاتون با چشم انداز بسیار زیبا و مدرن ، انتخاب رستوران ها و امکانات تفریحی از بالای برج جذابیت خاصی دارد . این برج یک برج معمولی نیست بلکه بزرگ ترین برج تلوزیونی چین و سومین برج تلوزیونی بلند جهان است که به یکی از اصلی ترین جاذبه های توریستی گوانگجو تبدیل شده است .

عکاسی از بالای آن در روز عکس هایی متفاوت را برای شما خواهدکشید و تماشای شهر با نور پردازی رنگارنگ انرژیتان را دوبرابر می کند . در نزدیکی این برج رودخانه پری قرار دارد که قایق های تفریحی برای شما تدارک دیده شده تا از شور و هیجان در این منطقه نهایت استفاده را کنید . برای خرید بلیط هواپیما یا دریافت مشاوره رایگان برای یک سفر دلچسب به سادگی با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید .

 

ردتوری فرصتی برای هنرمندان :

 در نزدیکی محل تجاری گوانگجو کارخانه ی قوطی سازی شهر به نام رد توری بوده که در سال 1956 ساخته شد که پس از متروکه شدن آن تبدیل به پارک هنر و فرصتی برای خلق و ارائه ی هنر هنرمندان گردیده . از جاذبه های دیگر رد توری رستوران ها ، کافه ها و گالری های آن  است که توجه هنرمندان و توریستان بسیاری را به خود جلب کرده اما رستورانهای این پارک کمی گران است  .

این پارک تنها دو دقیقه تا رودخانه  ی زیبای پرل و نزدیک به رستوران ها با غذاههای متنوع با قیمت ارزان ولی باکیفیت در خیابان یوانکون سیهنگ لو است . برای درخواست مترجم چینی به زبان فارسی ، میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست خود را بفرمایید . کارشناسان ما منتظر پاسخگویی به شما می باشند ، ضمنا برای اطلاع از ویزای کشور های همسایه ، کشور عراق ، عمان و نیز کشورهای اروپایی بسادگی یک تماس از ما سوال نمایید .

 

خانه بزرگ اپرا گوانجو چین اثر هنرمند بزرگ زاهاحدید :

این سالن نمایش اثری دیگر از زاها حدید هنرمند و آرشیتکت عراقی است که  آثار دیگر آن در باکو موزه حیدر علی اف نیز یافت می شود . خلاقیت این هنرمند همگان را شگفت زده و توریستان زیادی را جلب آثار خود کرده که آثار دیگر او خانه اپرا گوانگجو محل اجرای نمایش های هنری است . این اثر فوق العاده در چنوب چین قرار دارد که در سال 2010 شروع به کار کرده و مبلغ 200 میلیون دلار هزینه ساخت این اثر شده که شامل یک سالن چند منظوره 400 نفری ، سالن اصلی تئاتر با طرفیت 1800 نفری ، اتاق های بزرگ تمرین با یک ورودی بسیار بزرگ می باشد .