شهر های پر بازدید کشور روسیه کجاست ؟ یکاترینبورگ سوچی

یکاترینبورگ ساحلی سوچی بالتیک روسیه

راهنما 09100049363

روسیه پهناورترین کشور جهان که دارای مرز آبی با دریای خذر ، بالتیک ، دریای سیاه  است . وسعت این کشور دو برابر مساحت کانادا ، ایلات متحده امریکا و چین است . روسیه داری بیش از 160 فرهنگ و قومیت متنوع است که این امر باعث شده از تنوع غذایی ، سر ، هنر مییاتور ، رقص ، موسیقی ، نقاشی ، ادبیات است که از تنوع فکری زیادی برخوردار می باشند .

موسیقی محلی روسیه نیز دارای تنوع زیادی است که به دلیل توجه بسیاری از قومیت های روسیه در این کشور ریشه دوانده روسیه هفتمین کشور از میان 10 کشور برتر و پربازدید با 29.8 میلیون گردشگر است . این کشور به دلیل حوادث و موقعیت های آب و هوایی اش کم کم پوشش آن تغییر کرده و اکنون به روسیه وارد شوید آن ها را با سارافون که در ابتدا پوشش روستاییان روسیه بوده و کم کم به شهر راه پیدا کرد و کلاه زیبای رسمی آنها اوشانکا و کلاهی دیگر که تمام موهای سر را پوشانده و تنوع زیادی دارد ، برای تور تجاری ، تورهای نمایشگاهی نیز میتوانید با شماره روی سایت تماس حاصل نمایید .

 

  شهری با تنوع هنر یکاترینبورگ

یکاترینبورگ چهارمین شهر بزرگ پر جنب و جوش روسیه شهری صنعتی در کوه های اورال با بیش از 30 موزه است . در این شهر آخرین تزار روسیه به همراه خانواده اش اعدام شدند یکتانبورگ با وجود موزه های بسیار از تنوع زیادی از تفریحات و هنرها است  شهری است که با ورود به آنجا به شما حسابی خوش می گذرد و سلیقه های مختلفی از هنر را در بر دارد از موسیقی راک روسیه تا تنوع کتابخانه ها ، شرکت های بزرگ رقص ، سالن نمایش تئاتر و نمایش نامه نویسان برخوردار است .

معماری این منطقه به دلیل هنر و فرهنگ آن کمی متفاوت و خاص می باشد  که قدیمی ترین مجسمه ی چوبی جهان در یکی از موزه های یکاترینبورگ قرار دارد . برای درخواست تورهای مرتبط به روسیه میتوانید به سادگی با شماره تلفن ما در این مجموعه تماس بگیرید . امیدواریم شما هم همانند همه مشتریان ما در این سه دهه فعالیت ، از خدمات توریستی گردشگری ما رضایت کامل داشته باشید .

 

شهر سوچی با تنوع آب و هوایی

سوچی شهری ساحلی ، زیبا و جذاب در تابستان و زمستان با آب و هوای نیمه گرمسیری و سواحل درخشان است که در زمستان درای تفریحات و ورزش های زمستانه مانند اسکی و سوچی است که میزبان مسابقات بین المللی المپیک و مسابقه فرمول 1 در زمستان بوده . دیدن مزارع چای روسیه و قدم زدن در پشته های خاکی با اقامت در ساحل روسیه تجربه ای بی نظیر است که هر کسی باید آن را تجربه کند .